PDA

View Full Version : A kajete kak da gi razberem tiq muje!?



sledko_f>93
01-28-2007, 14:26
E?

HopeLesss
01-28-2007, 14:34
Какво има да им разбираш? Мъжете се нуждаят само от ядене и пиене, секс и телевизор :lol:

Lambo
01-28-2007, 15:42
Дае наистина кажи какво имаш предвид под "как да ги разбираме", така казано е прекалено общо ;)

niki000
01-28-2007, 15:44
mini na na6ta 4estota :D

sledko_f>93
01-28-2007, 15:46
mini na na6ta 4estota :D
:lol:

Aris
01-28-2007, 15:57
Какво има да им разбираш? Мъжете се нуждаят само от ядене и пиене, секс и телевизор :lol:

е мн ограничени ни изкара ... тряа ни и спане и фитнесче и количка и дискотечка и кафенце иии да не изброявам

anubite
01-28-2007, 15:57
Какво има да им разбираш? Мъжете се нуждаят само от ядене и пиене, секс и телевизор :lol:

Омъжи се за мен!

HopeLesss
01-28-2007, 16:04
Какво има да им разбираш? Мъжете се нуждаят само от ядене и пиене, секс и телевизор :lol:

Омъжи се за мен!

Ако го беше направил по по-романтичен начин, може би щях да се замисля :D Но като се сетя, че има голяма вероятност да ми отрежеш ръката... не, мерси :lol:

anubite
01-28-2007, 16:06
Какво има да им разбираш? Мъжете се нуждаят само от ядене и пиене, секс и телевизор :lol:

Омъжи се за мен!

Ако го беше направил по по-романтичен начин, може би щях да се замисля :D Но като се сетя, че има голяма вероятност да ми отрежеш ръката... не, мерси :lol:

Оправдавай се. Знам, че ме обичаш. Омъжи се за мен!

HopeLesss
01-28-2007, 16:08
Какво има да им разбираш? Мъжете се нуждаят само от ядене и пиене, секс и телевизор :lol:

Омъжи се за мен!

Ако го беше направил по по-романтичен начин, може би щях да се замисля :D Но като се сетя, че има голяма вероятност да ми отрежеш ръката... не, мерси :lol:

Оправдавай се. Знам, че ме обичаш. Омъжи се за мен!

Обичам повече себе си и не мога да си го причиня :wink: Знам, че ще ме забравиш... все някога :lol:

anubite
01-28-2007, 16:09
Какво има да им разбираш? Мъжете се нуждаят само от ядене и пиене, секс и телевизор :lol:

Омъжи се за мен!

Ако го беше направил по по-романтичен начин, може би щях да се замисля :D Но като се сетя, че има голяма вероятност да ми отрежеш ръката... не, мерси :lol:

Оправдавай се. Знам, че ме обичаш. Омъжи се за мен!

Обичам повече себе си и не мога да си го причиня :wink: Знам, че ще ме забравиш... все някога :lol:

За това, че ще те забравя, трябва да бъдеш сигурна. Но ти... можеш да готвиш?

Psihi4no_bolen
01-28-2007, 16:15
Какво има да им разбираш? Мъжете се нуждаят само от ядене и пиене, секс и телевизор :lol:

Омъжи се за мен!

Ако го беше направил по по-романтичен начин, може би щях да се замисля :D Но като се сетя, че има голяма вероятност да ми отрежеш ръката... не, мерси :lol:

Оправдавай се. Знам, че ме обичаш. Омъжи се за мен!

Обичам повече себе си и не мога да си го причиня :wink: Знам, че ще ме забравиш... все някога :lol:

За това, че ще те забравя, трябва да бъдеш сигурна. Но ти... можеш да готвиш?

ЕЕЕбахти драмите ...просълзих се ... няма ли да има продължение !!?!?

HopeLesss
01-28-2007, 16:24
можеш да готвиш?

Разбира се :wink:

anubite
01-28-2007, 16:25
можеш да готвиш?

Разбира се :wink:

Боже, моля те! Омъжи се за мен!

Psihi4no_bolen
01-28-2007, 16:26
можеш да готвиш?

Разбира се :wink:


ООооо продължава ...край вземам си пуканки

HopeLesss
01-28-2007, 16:29
можеш да готвиш?

Разбира се :wink:

Боже, моля те! Омъжи се за мен!

Само ми кажи, че имаш 18 :) Не искам да ме обвинят в блудство с малолетен :lol:

anubite
01-28-2007, 16:50
можеш да готвиш?

Разбира се :wink:

Боже, моля те! Омъжи се за мен!

Само ми кажи, че имаш 18 :) Не искам да ме обвинят в блудство с малолетен :lol:

Имам 18... косми в носа...

In4iTu_
01-28-2007, 16:59
Имам 18... косми в носа...
Много романтично :lol:

koalka
01-28-2007, 17:13
Куул Гърл ги изкара доста плоски същества, но мъжете далеееч не се нуждаят само от това.Всеки мъж се нуждае от различни неща.

cherinka
01-28-2007, 17:30
Ми, глейте ся.. има разлика между мъж и Момче..

vvs_go
01-28-2007, 17:36
ti pyrvo stani jena ta togava pitai kvo iskat myjete 6to za vypros ko stana s teen

anubite
01-28-2007, 17:37
Всеки мъж се нуждае от различни неща.

Еми да. Едни имат нужда от баница, други от дроп сърми... трети от боб с лютеница. Различни мъже - различни вкусове.

sledko_f>93
01-28-2007, 17:42
Всеки мъж се нуждае от различни неща.

Еми да. Едни имат нужда от баница, други от дроп сърми... трети от боб с лютеница. Различни мъже - различни вкусове.
Гения в този форум си даде мнението! :P

Miro[TNT]
01-28-2007, 18:03
И да ви кажем,пак няма да ни разберете :?

sledko_f>93
01-28-2007, 18:08
]И да ви кажем,пак няма да ни разберете :?
А това ти пре4и да пробваш?

KpuCuTo0o
01-28-2007, 18:16
]И да ви кажем,пак няма да ни разберете :?А защо не пробваш?

Miro[TNT]
01-28-2007, 18:18
]И да ви кажем,пак няма да ни разберете :?А защо не пробваш?

OK,кажете кое по-точно не разбирате :shock:

4i4o Sam
01-28-2007, 21:29
Това е загатката която се предава от поколение на поколение векове наред, няма да е интересно ако се разкрие!

eleto_ludo_dete
01-28-2007, 21:48
Според мен трябва да зададем този въпрос на Cool girl.Тя знае -за 5 минути и предложиха брак !Ама що отказа ?Тука в Кюстендил той вече си има фен -клуб и всички мацки са готови да си отрежат ръката за нейния кандидат;)

Иначе мъжете се нуждаят от една жена ...която да им готви ,да им носи чехлите и да ги обслужва сексуално !Телевизията и колите са докато жената ходи по любовници и мъжете няма ко да правят!

svetlidim
01-28-2007, 21:59
anubite 100% любимия ти филм е Idle Hand ,нали?Само не ми казвай,че не си го гледал,щото...ще си отрежа ръката. :smt112

HardcorE_AFA
01-29-2007, 07:07
Какво има да им разбираш? Мъжете се нуждаят само от ядене и пиене, секс и телевизор :lol: и евентуално по ТВ-то да дават някой мач в скута си да имат купа с пуканки и с ръката една бира!!!тва е всичко

ice_cream_f
01-29-2007, 07:33
Abe kvo ima da ne im razbirame na mujete te sa GOTOVANKOVCI :wink:!Ako ima nqkoe gotino momi4e da gi obslujva 6te e nai-dobre!!! :D

ice_cream_f
01-29-2007, 07:34
Ob6to zeto mujete sa kato malkite deca :D !

girlmania
01-30-2007, 14:25
Ob6to zeto mujete sa kato malkite deca .....suglasna sum

cherinka
01-30-2007, 16:22
Да ви имам и смислените постове !

sheherezada_
01-30-2007, 20:42
Ob6to zeto mujete sa kato malkite deca :D !

\:D/

hforce
01-30-2007, 22:59
ob6to vzeto momi4etata sa bezmoza4ni razporetini
stiga govorili za mujete po princip, ne zabravqite 4e ima i iskliu4eniq

ice_cream_f
01-31-2007, 06:48
ob6to vzeto momi4etata sa bezmoza4ni razporetini
stiga govorili za mujete po princip, ne zabravqite 4e ima i iskliu4eniq Abe sega ne govorime za momi4etata,a za mom4etata e vqrno 4e ima isklu4eniq no kato cqlo ste enakvi ,smisla deistvate po edin i su6ti na4in :-k

Frank_Lampard
01-31-2007, 07:47
Сега, ето и някои мъжки правила:

* Женските гърди са за гледане и за това ги гледаме. Не се опитвайте да промените това – няма да стане!
* Научете номера с тоалетната седалка. Големи момичета сте. Ако е вдигната – я свалете. На нас ни е нужно да е вдигната, на вас смъкната. Да сте чули някога да се оплакваме че не я намираме вдигната?
* Събота = Спорт. Това е като пълнолунието или приливите и отливите. Оставете го така.
* Пазаруването не е спорт. И не, ние никога няма да го приемаме като спорт.
* Плаченето е изнудване.
* Ако искате да разберете нещо питайте. Нека сме наясно по този въпрос: малките намекчета не действат! По-сериозните също! Най-откровенните намеци също не действат! Давайте по същество!
* “Да” и “Не” са напълно приемливи отговори за почти всеки въпрос.
* Идвайте при нас с проблем САМО ако искате да го разрешим. Това е, което можем да направим. Имате си приятелки, които да ви изслушват.
* Главоболие продължило 17 месеца си е сериозен проблем – идете на доктор!
* Всяко нещо, което сме казали преди 6 месеца не се брои при спор с вас. Всъщност всякакви коментари с давност 7 дни не се броят.
* Ако си мислите, че сте дебели – най вероятно е така. И спрете вече да ни питате.
* Ако нещо което сме казали може да се интерпретира по два начина и единият ви кара да се чувствате тъжни или ядосани – то имали сме другото предвид.
* Можете или да ни накарате да свършим нещо, или да ни кажете как искате да бъде свършено. Но не и двете едновременно! Ако вие най-добре знаете как то трябва да бъде свършено – просто го свършете сами!
* Когато е възможно, моля казвайте каквото имате да казвате по време на рекламите.
* Христофор Колумб не се е нуждаел от напътствия. Ние също!
* Всички мъже виждаме само 16 цвята – те са цветовете които са по “default” на Windows например. Прасковата например е ПЛОД. Люлякът е цвете. И идея си нямаме какво е тюркоазено.
* Когато попитаме какво има и вие отговорите “нищо”, ние се държим все едно няма нищо. Знаем че лъжете, но просто не си струва главоблъсканицата докато разберем какво не е наред.
* Ако задавате въпроси на които не искате да чуете отговор, очаквайте отговори които не искате да чуете.
* Когато се налага да ходим някъде заедно, абсолютно всичко, което облечете е добре. Наистина!
* Не питайте за какво си мислим, освен ако не сте готови да говорте на теми като Секс, Спорт или Коли.
* Имате достатъчно дрехи!
* Имате прекалено много обувки!

Благодарим, че прочетохте това. Да, знаем че ще трябва да спим на дивана тази вечер, но знаете ли - това не ни пречи – че то си е един вид къмпинг.

svetlidim
01-31-2007, 20:31
Люлякът е цвете.

Люлякът е храст!!! :smt016 :lol:

hforce
02-03-2007, 00:47
Люлякът е цвете.

Люлякът е храст!!! :smt016 :lol:

... tova ne go e pisal toi, tova go ima po mnogo forumi, 4e daje i v moq forum go ima i se pak si mislq 4e Liuliakut e cvete ama karai, moje i hrast da e, ne razbiram ot rasteniq, znam samo 4e rozite sa ot 3-5 leva i 4e kato gi boqdisvam s 4erno suhnat kum 3-4 4asa...



ob6to vzeto momi4etata sa bezmoza4ni razporetini
stiga govorili za mujete po princip, ne zabravqite 4e ima i iskliu4eniq Abe sega ne govorime za momi4etata,a za mom4etata e vqrno 4e ima isklu4eniq no kato cqlo ste enakvi ,smisla deistvate po edin i su6ti na4in :-k

purvo, tova za momi4etata ne go kazah na seriozno, a go kazah na bazik za da vidat nqkoi 4e ne e priqtno kato gi slagat pod ob6t znamenatel i da sprete s tova ste, mom4etata, mujete i t.n.

malkoto_sladur4e
02-03-2007, 07:50
Че кво им е на мъжете :-D Единствено и само ние сме си виновни за всичко ама повечето не искате да си го признаете! :roll:

ge0rg1ev-
02-03-2007, 19:49
Ядине, пиьенье и някоя сгодна женица. :-D :-D :-D
Сега сериозно. Мисля, че Frank_Lampard се изрази ясно.

Peace.

_kotkata_
02-04-2007, 11:10
:lol: abe, kvo da vi kaja majete sa kato vinoto i grozdeto - kolkoto po-natamno go darji6 i kolko po go ma4ka6 tolko po-sladko stava

dAnnyb0y
02-04-2007, 11:18
temata e adski "seriozna"
poluchi izcherpatelni otgovori
zakluchvam.