PDA

View Full Version : как да отслабна



01-28-2007, 14:38
Хора...значи проблема ми е следния...след безброй неуспешни опити от диети качих доста килца(не ме подигравайте)!!Искам да ги сваля!С баща ми се хванахме на бас,че до 28.02.07 6те сваля 10 килограма!Това е възможно,защото имам много излишни килограми!Въпроса ,а и молбата ми към вас е да ми дадете някоя изпитана и ефикасна диета!Решена съм да ги сваля,защото самата аз не се чувствам пълноценнта!Моля Ви помогнете ми!

HopeLesss
01-28-2007, 14:43
Сама казваш, че си правила няколко неуспешни опити да отслабнеш с диети. Това не те ли навежда на мисълта, че може би не е най-добрия вариант? Щом имаш много излишни кила, няма да е зле да се консултираш с някой фитнес инструктор - да ти направи някаква програма за тренировки и отделно за хранене. Може и да смъкнеш 10 кила за 1 месец, но целта е да ги задържиш, а не да ги качиш... даже с лихвата.

sledko_f>93
01-28-2007, 16:36
Хора...значи проблема ми е следния...след безброй неуспешни опити от диети качих доста килца(не ме подигравайте)!!Искам да ги сваля!С баща ми се хванахме на бас,че до 28.02.07 6те сваля 10 килограма!Това е възможно,защото имам много излишни килограми!Въпроса ,а и молбата ми към вас е да ми дадете някоя изпитана и ефикасна диета!Решена съм да ги сваля,защото самата аз не се чувствам пълноценнта!Моля Ви помогнете ми!
ФИтнес! И мн плодове(без банан) и зЕлен4уци

RAWRRR
01-28-2007, 17:36
Никаква диета няма да ти помогне.
10 килограма мазнини не се свалят на месец.

koalka
01-28-2007, 17:51
Първото нещо и най-важно е да имаш воля, защото без нея...на никъде.След това трябва да решиш какво ще правиш.10 кг. за един месец са множко и определено после рискуваш да си ги върнеш, но недей да пробваш.Отиди на фитнес и, както каза Куул Гърл кажи на някой фитнес инструктор да ти направи програма и храненето.

SINDEL
01-29-2007, 09:51
Никаква диета няма да ти помогне.
10 килограма мазнини не се свалят на месец.

Оо, свалят се, свалят се! Така една приятелка с някво зверско гладуване свали супер много, но после лежа в болница, захранваха я, водиха я по психолози щото се беше повередило моми4ето с тая мания да стане ходещ скелет.
Така или ина4е, оправи се слава богу, но беше много зле.
Та тва с драсти4ните диети е абсолютна глупост и реално погледнато е много опасно. Мани го тоя бас и запо4ни да спортуваш, да се храниш правилно и ще отслабнеш. Сигурно няма да свалиш 10 кила за един месец, но поне ще си здрава и каквото свалиш, няма да го ка4иш веднага обратно.

sensation
01-29-2007, 15:33
opredeleno s dieta 6te svali6 nujnite kg no rezultatat 6te e vremenen i posle 6te si gi varne6.tova go znaqt vsi4ki koito sa pazeli dieti :) 6to se otnasq do fitnesa...sa6to nqma da ima6 polza ot nego ako iska6 da svalq6 kg.toi e po-skoro za stqgane na tqloto i ot nego ne moje6 da svali6 mnogo.kazvam go ot opit za6toto sam hodela na fitnes 3 meseca i naistina ne svalih pove4e ot 2 kg no za smetka na tova naistina tqloto mi se stegna.ako naistina si se re6ila da svalq6 kg moga da ti dam nqkolko savet4eta:) zapo4ni da bqga6 i da ska4a6 na vaje kogato!30 min bqgane na den sa napalno dostata4ni.drugoto koeto trqbva da napravi6 e da spre6 sladkoto,testenite izdeliq vsqkakvi 4ipsove i snaksove kakto i gaziranite napitki!ako ne moje6 da otkaje6 napalno hlqba pone go zameni s 4eren hlqb.osven 4e ima po malko kalorii ot beliq,toi e i mnogo polezen!zapo4ni da se hrani6 po 3-4 pati na den kato izbqgva6 konsumaciqta na parjeno.ve4erta se hrani s po-leka hrana kato supa,kiselo mlqko,salata ili plodove.moje6 edin den v sedmicata da kara6 samo na plodove.qj kolkoto si iska6 plodove i pii mn te4nosti taka 6et pre4isti6 organizma si.no ne pove4e ot 1 den v sedmicata!!!eto ti edin link koito moje da ti pomogne v ograni4avaneto na hranata http://zdravoslovno.com/Calculators/Content_CalcCalories.html emi tova e ot men :) ne zabravqi bqgane,ska4ane na vaje,spirane na sladkoto i 4ipsovete i pii mnogo voda i qj mnogo plodove(bez banani i furmi) aide uspeh i ne se predavai :)

fitness
01-30-2007, 02:31
fitness,fitness i pak fitness i plodove i pak fitness :-D