PDA

View Full Version : Netwlan?



koalka
01-28-2007, 14:58
Здравейте.В момента съм с един ужасен интернет и се налага да го сменя, защото за нищо не ми върши работа, освен да отваря интернет страниците.Просто е адски бавен.Та искам да попитам, защото има една фирма интернет-доставчик Netwlan в нашия квартал, та въпроса ми е , ако тук има техен абонат дали са наистина добри и дали са реални тези скорости, които са написани в сайта им. http://www.netwlan.net/forum/sitenewsw.asp?Dvalue=price

koalka
01-28-2007, 18:39
www.megalan.bg 8) Ако има покритие в квартала ти се включвай веднага. :РEми знам, че са адски добри, но уви в моя квартал ги няма.А аз питам конкретно за този интернет.Просто ме интересува дали не лъжат за тези скорости,а са реални?

koalka
01-28-2007, 19:26
Да, добър е. :рНаистина ли го казваш или просто се подиграваш?Отговори ми сериозно, защото наистина ми е много важно, тъй като ако ти кажа каква ми е скоростта в момента ще паднеш от стола!Да, не могат да се сравняват с Мегалан, но все пак ?

st1ki
01-28-2007, 21:02
Да, добър е. :рНаистина ли го казваш или просто се подиграваш?Отговори ми сериозно, защото наистина ми е много важно, тъй като ако ти кажа каква ми е скоростта в момента ще паднеш от стола!Да, не могат да се сравняват с Мегалан, но все пак ?

Просто за информация... каква ти е скороста в момента? Питам сериозно!

koalka
01-29-2007, 12:59
Да, добър е. :рНаистина ли го казваш или просто се подиграваш?Отговори ми сериозно, защото наистина ми е много важно, тъй като ако ти кажа каква ми е скоростта в момента ще паднеш от стола!Да, не могат да се сравняват с Мегалан, но все пак ?

Просто за информация... каква ти е скороста в момента? Питам сериозно!Аз съм сигурно тази с най-бавния интернет в целия форум.Хаха, сериозно ме е срам да кажа и все пак 35 килобайта(без смях моля)!Тея ще ги убия някой ден, просто го усещам.

01-29-2007, 16:31
Моя е Net2lan и е просто срахотен до 5000 кб/с ми стига а през ноща до повече а плашам само 20 лв. много е добър

koalka
01-29-2007, 17:53
В моя квартал такова нещо няма, а и си говорим за съвсем различни интернети. :wink: