PDA

View Full Version : moderated by WIM: celuvah se s drug, no obicham priqtelq si



Mn Oburkana
01-28-2007, 15:26
Ima edno momche koeto obicham ujasno mn i ne moga da jiveq bez nego..ne iskam da se razdelqme,no ako mu kaja za tova koeto napravih predi dva dena toi nqma da mi prosti zashtoto ne e za purvi put.......emi znachi bqh na edin kupon bez nego i tam beshe edin priqtel koito e mnogo gotin i toi me celuna i az mu otvurnah i cqla vecher se celuvahme...strashno mn sujalqvam za tova...sigurno shte kajete kak moa da go obicham istinski sled kato sum mu izneverqvala i to ne vednuj,no az ne sum sigurna che i toi ne go pravi sushtoto....ne znam obicham go ne iskam da se razdelqme..spored vas trqbva li da mu priznaq,ako az ne mu kaja toi nqma kak da razbere za tova, no iskaM da buda chestna s nego.... :cry:


moderated by WIM tochka 7

totev
01-28-2007, 15:47
аз съм бил поставян пред същия проблем преди доста време...
аз не мога да лъжа, нито да крия и си признах... тогава на приятелката ми и стана много гадно и доста се чудеше дали да ме остави... а на мен ми беше още по-отвратително, защото въпреки, че я обичах, аз и изневерих и виждах какво и причинявам... наистина е кофти любимия човек да те предаде :( но тя ми прости, защото научи от мен, а не от някой друг...
ти казваш че няма от къде да разбере, но лъжата не е хубаво нещо... прецени внимателно какво ще стане ако му кажеш...

LiloTa
01-28-2007, 16:52
ami mila...po dobre my priznai...az s16to s1m izneverqvala na predniq si i toi s16to nqma6e kak da razbere no......v1preki tova my kazah......i 2 dena ne si govorihme no v1preki tova.....si4ko se oprai....

teardrop
01-28-2007, 16:57
По-добре му кажи, ако не друго, поне ще оцени, че си честна с него.

FiRe_LaDy
01-28-2007, 17:13
kaji mu!Kakvo i da stane trqbva da mu kajesh!Zashtoto ako ne mu kajesh shte te grize syvesta,pyk i vse nqkoi ` dobronameren ` moje da mu kaji.Ne bydi tolkova sig che nqma ot kade da razbere.I az vednyj izneverih na edin i posle mu kazah i vsichko si behse nared.Toi mi prosti.Ako ne mu bqh kazala mi kaza che nqmashe da mi prosti ako beshe nauchil ot drugi.No samo zashtoto sym mu priznala mi prosti.Taka che mu kaji!

koalka
01-28-2007, 17:15
О, ти много го обичаш и не можеш да живееш без него, нищо, че си му изневерявала повече от един път.Ходи ги раправяй тея на друг.По-добре му признай, защото съвестта ще те гризе доста.

Miro[TNT]
01-28-2007, 17:33
Ima edno momche koeto obicham ujasno mn i ne moga da jiveq bez nego..ne iskam da se razdelqme,no ako mu kaja za tova koeto napravih predi dva dena toi nqma da mi prosti zashtoto ne e za purvi put.......emi znachi bqh na edin kupon bez nego i tam beshe edin priqtel koito e mnogo gotin i toi me celuna i az mu otvurnah i cqla vecher se celuvahme...strashno mn sujalqvam za tova...sigurno shte kajete kak moa da go obicham istinski sled kato sum mu izneverqvala i to ne vednuj,no az ne sum sigurna che i toi ne go pravi sushtoto....ne znam obicham go ne iskam da se razdelqme..spored vas trqbva li da mu priznaq,ako az ne mu kaja toi nqma kak da razbere za tova, no iskaM da buda chestna s nego.... :cry:

И все пак как можеш да го обичаш истински,а да се целуваш с друг?Ако беше така,нямаше да стигнеш до тази ситуация.Айде стига вече.Това не е любов,а детинщини,ако го уважаваше поне малко,нямаше да постъпваш по този начин с него толкова пъти.Така че не излизай с такива истории колко го обичаш,защото един път като го няма наоколо и веднага се нахвърляш на друг.Нормално е след като му кажеш да те зареже.Може да съм малко груб,но това е истината според мен.Трябва да си понесеш последствията и той ако е истински мъж би трябвало да те зареже.Това е :evil:

Lud_fizik
01-28-2007, 17:42
Прави са съфорумниците ако държиш на него а и н асебе си - признай му. Имаш шанс нещата да се поправят и дано. И на мен са ми изневерявали и все пак някък простих. Кажи му поговорете дано се оправят нещата.

S_T_E_V_E
01-28-2007, 18:06
Е това е гадно което си направила. Нали по принцип момичетата сте по-верни ама.... къде ти е бил ума :) излглежда не го обичаш толкова щом не си се сетила за него като си почнала да се целуваш с този другия. Може да те остави ама ти си го заслужаваш... поне това е най-справедливо от негова страна да знае истината за тебе. :x

nqma`zna4enie
02-03-2007, 23:50
TOTEV nz na koq ot vsi4kite si izneverqval , ama minalata goidna po tva vreme na 1 kupon be6e s nqkolko navednaj , edva li 6te se seti6 koq sam 6tot be6e si piinal no nqma zna4enie ,

namely_me
02-04-2007, 00:07
Ти болна ли си бе?
Няма да му казваш нищо. Щом няма как да разбере, значи нямаш никакъв проблем.
Не му казвай за нищо на света!!!

02-04-2007, 10:12
kaji mu za6toto toi taka ili ina4e 6te razbere ... po dobre da e ot teb :D

Princesata
02-04-2007, 10:15
Не му казвай

iskamTe_vednaga
02-04-2007, 10:37
Ima edno momche koeto obicham ujasno mn i ne moga da jiveq bez nego..ne iskam da se razdelqme,no ako mu kaja za tova koeto napravih predi dva dena toi nqma da mi prosti zashtoto ne e za purvi put.......emi znachi bqh na edin kupon bez nego i tam beshe edin priqtel koito e mnogo gotin i toi me celuna i az mu otvurnah i cqla vecher se celuvahme...strashno mn sujalqvam za tova...sigurno shte kajete kak moa da go obicham istinski sled kato sum mu izneverqvala i to ne vednuj,no az ne sum sigurna che i toi ne go pravi sushtoto....ne znam obicham go ne iskam da se razdelqme..spored vas trqbva li da mu priznaq,ako az ne mu kaja toi nqma kak da razbere za tova, no iskaM da buda chestna s nego.... :cry:


moderated by WIM tochka 7
mi re6enieto e tvoe.trqbva da go vzeme6 sama.ai nai malkoto nemoje da mine6 s opravdanieto 4e ne si sig dali toi go pravi.ti si sama za sebesi i tvoite postapki si zavisqt ot teb

iiirish
02-04-2007, 12:18
аз съм на мнение, че не можеш да обичаш един човек и същевременно да се целуваш или да имаш подобни близки отношения с друг! не се обиждай, но лично за мен това е долно и низко! звучи като лицемерие когато казваш "обичам го!"
не знам как трябва да постъпиш, зависи изцяло от съвеста ти

PoisoNGirL
02-04-2007, 12:32
dobre de nishto lichno kak moje da obichash i da si s dr.. nali se predpolaga,che trqbav da si slqpa i gluha za drugi momcheta... hmm emi shtom ne ti e za purvi put kajesh li mu spored mene shte go izgubish.. premulchi si i dano da ne razbere ot drug.. no razbere li losho ti se pishe... ne pravi poveche taka i dano da ti e za urok...

krem4et0
02-04-2007, 12:49
Мислиш ли,че и аз не съм ходила на купони без гаджето си и не съм била сваляна. На 1 8-ми декември 1 колега ме убеждава цяла нощ да го целуна и нямало да ме пусне. Целувала ли съм ги? Не,защото аз наистина обичам и другите мъже за мен не са готини и симпатични,а са просто някакви си хора!

DeSiTo0o
02-04-2007, 13:00
Ако наистина го обичаше нямаше да ходиш при други,той щеше да е единствения!

К*рввенски истории! :x

bawdy talk
02-04-2007, 14:54
Разбирам да си се изкушила веднъж-дваж ама то твойто май е повечко :-D
и според мен тая работа е малко ********* от твоя страна.Ако държеше на него и ако го обичаше нямаше да постъпваш така с човека!!!
Според мен ако той е свестен и умен като му кажеш ще те зареже 100% :lol:
Но ти ако продължаваш така той ще разбере все някога,
няма скрито покрито всичко излиза на яве рано или късно!!!

BuBi008
02-04-2007, 15:42
Dobre nqma smisul da q oprekvate i da i kazvate che ne go obicha. Naistina ako obichash nqkogo nqma da mislish za drugi no vseki chovek si ima razlichen harakter... tq moje pak da go obicha no da ne misli predi da pravi ili da kaje neshto. A pak dori i da ne go obicha si e neina rabota shtom kazva che iska da bude s nego nie trqbva da i dadem suvet dali taka ili taka :) Az lichno mislq che bi trqbvalo da mu kajesh zashtoto moje bi samo ti si mislish che nqma ot kade da razbere ... a shtom si go napravila bi trqbvalo kato golqm chovek da si ponesesh posledicite ... ako te ostavi nqma za kakvo da go oprekvash a oprekvai sebe si . No vse pak dori i da te zareje nqma da izglejdash tolkova zle v ochite mu shtom si imala smelosta da mu priznaesh sama.

sexy_dizzy
02-04-2007, 16:56
Аз също съм изневерявала (не се гордея).Никога няма да му кажа за това, защото знам, че с връзката ни е свършено.Някои неща просто трябва да си останат за самите нас.
Аз ти вярвам, че го обичаш.И аз обичам моят приятел.Тази целувка с другото момче ми помогна да го разбера.

gangstata
02-10-2007, 18:24
mislq 4e ne si napravila dobre kato si se celyvala s dryg,no stanaloto stanalo.ako re6i6 my kaji,no e po-lesno da si zamul4i6.oba4e ako nqkoi negov poznat vi e vidql i my razkaje.....mislq 4e 6e bude po-lo6o,ako razbere ot drygi hora.no mislq 4e i ne e pravilno da kazva6 4e go obi4a6 i v su6toto vreme da my izneverqva6,a puk tva ,,no ne sum sigyrna 4e i toi ne go pravi,, e nqkvo izvinenie,s koeto se opitva6 sama da si vny6i6 4e ne si napravila gre6ka.izvinqvai,ako sum bila prekaleno iskrena

second_heartbeat
02-10-2007, 18:37
Е ти сериозно ли мислиш, че го обичаш? По-добре му кажи истината и най-правилното нещо, което той трябва да направи е да те остави. Недей да го лъжеш, колкото по-дълго криеш тайната, толкова повече ще го нараниш после. Едва ли връзката ви има някакво бъдеще.

ThePainIsReaL
02-10-2007, 18:45
Ако съм на твое място , няма да му кажа . И няма да правя така повече . Когато обичаме , ние не нараняваме .

second_heartbeat
02-10-2007, 19:18
Ако съм на твое място , няма да му кажа . И няма да правя така повече . Когато обичаме , ние не нараняваме .

И той като рабере?! Защото ще разбере... Не мислиш ли, че с това че го е излъгала не го е наранила?

Fucking_Bitch
02-10-2007, 19:19
Еми по-добре му кажи ти...И повече не прави така,ако изобщо ти даде шанс.. и егати любовната връзка дето иамте не си вярвате,изневерявате си и ми говорите за любов.. !!! [-X #-o :x :x :x :x :x :x [-( [-(

evil_lady_in_black
02-10-2007, 19:20
И аз съм изпадала често в такива ситуации и съм била на ръба да скъсам приятеля си защото ме е страх да му кажа че съм се целувала с друг , но все пак аз мисля че е по добре да си честна от колкото да го лъжеш само за една целувка :roll:

{Sweety_f}
02-10-2007, 19:50
аз няма да те съдя защото и аз направих нещо подобно...по добре бъди честна с него а ако още те обича ще ти прости(: