PDA

View Full Version : az sam na 21 i sam .......... :oops:



01-28-2007, 15:27
trqbva li da se sramuvam ot tova che sam na 21 i sam oshte devstavena,neznam kakvo da pravq :( :oops: edno momche iska da e s men dobro momche e no..nali se seshtate che shte poiska neshto i az nqma kak da mu kaja...prosto shte mi se izsmee v liceto i to ne samo toi vseki shte mi se izsmee :cry:

shalis
01-28-2007, 15:31
Еми ако иска да е с теб заради самата теб няма да ти се изсмее.Пък и има момчета, които не биха ти се присмели за това, би им направило удоволствие да са с някое момиче, което се е запазило толкова дълго.Аз обаче не разбирам как си изкарала до 21 без секс...ама всеки си знае сам за себе си де :)

bungle
01-28-2007, 15:37
trqbva li da se sramuvam ot tova che sam na 21 i sam oshte devstavena,neznam kakvo da pravq :( :oops: edno momche iska da e s men dobro momche e no..nali se seshtate che shte poiska neshto i az nqma kak da mu kaja...prosto shte mi se izsmee v liceto i to ne samo toi vseki shte mi se izsmee :cry:

НЯМА ДА ТИ СЕ ИЗСМЕЕ.
Ако държи на теб няма да ти се изсмее.
Само някой тъп пикльо ще го направи.
А той ще се зарадва.
Защото това си е дар.
Баси !!!

От колко време сте заедно ?

the^one
01-28-2007, 15:41
trqbva li da se sramuvam ot tova che sam na 21 i sam oshte devstavena,neznam kakvo da pravq :( :oops: edno momche iska da e s men dobro momche e no..nali se seshtate che shte poiska neshto i az nqma kak da mu kaja...prosto shte mi se izsmee v liceto i to ne samo toi vseki shte mi se izsmee :cry:

НЯМА ДА ТИ СЕ ИЗСМЕЕ.
Ако държи на теб няма да ти се изсмее.
Само някой тъп пикльо ще го направи.



Съгласна

01-28-2007, 15:49
vlagodqrq mnogo mnogo ste mili,ne misleh che shte ima hora koito taka shte reagirat na 21godishna devstvenica..ami nie ne sme zaedno prosto toi iska da e smen i az sas nego no me e strah da ne da si ostana sama cql jivot.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bungle
01-28-2007, 16:15
Глупости, няма да останеш цял живот сама.
Хайде,хайде, не хленчи,ами си вземи едно душче,наконти се и му се обади да ходите да пиете по един топъл шоколад. Събирайте се. И секса не го мисли толкова, то ще си му дойде момента. :)
Айде, мила, успех и послушай ме за горещия шоколад. ;)

My_Infernal_Majesty
01-28-2007, 16:20
vlagodqrq mnogo mnogo ste mili,ne misleh che shte ima hora koito taka shte reagirat na 21godishna devstvenica..jivot.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Споко, душа!
И аз както съм тръгнала ще съм девствена още доста време, но тва е щото аз така искам и не се срамувам- даже си бъди горда че си по-различна и че си се "пазила" толкова години!!! В това да бъдеш девствен няма нищо лошо!

Да- или топъл шоколад или нещо по-така силничко, а :wink: :P :D ?

AngelOfDarkness
01-28-2007, 16:28
Аз си се пазех и чаках да дойде някое яко гадже и ... изобщо да не ти пука! Не е много гот да си на 12 и да си износена нали? И да не си знаеш границите?
Така...когато...имах представа какъв човек търсв до себе си и не го виждах до мен се натъжих много. Седях си и се чудех какво да правя, докато не се отчаях съвсем. И тогава той дойде. Излязохме 2 вечери заедно и се влюбохме здравата.
Никога не знаеш кога и откъде ще ти дойде. Чакай мига и не се отчайвай!!!
С теб съм и смело напред. Излез с този тип!

koalka
01-28-2007, 17:33
Бъди сигурна, че ако държи на теб няма да ти се изсмее, а ще се зарадва, че той ще ти е първият. :wink:

vvs_go
01-28-2007, 17:44
за кво 6те се смее не разбрах

vesela :)
01-28-2007, 18:07
mersi mersi vie ste zlatni i razbrani momicheta..mnogo blagodarq pak.. :) radvam se che ima i takiva hora kato vas =D> naistina shte izlqza s nego i da go vidim dali shte ustiska :-D

didi_g
01-28-2007, 18:09
Според мен,ако той настина държи на теб...не би ти се изсмял...
И какво срамно има в това да си девствена на 21...даже е похвално,че си се запазила толкова време...да не би да е добре вече на 13-14 с голям опит в секса...да бе да...и вече почти изхабена,износена на ранна възраст... :?
Така,че не се притеснявай...сближи се с него...накарай го да почувства,че държиш на него :wink:
А и според мен той би трябвало да се зарадва,че ти е първия,че му подаряваш най-скъпото си...пазено толкова дълго :wink:

bLiNdchY
01-28-2007, 18:40
Mi nqma ni6to sramno ... prai k'vot iska6, a ako tva mom4e te haresva nqma da ti se izsmee a 6te ti pomogne ... ili pone taka mislq az :)