PDA

View Full Version : Do momi4etata....



Konfucii
01-28-2007, 16:07
Momi4eta na kakvo trqbva da nablegne edno mom4e za da vi stane simpati4no i da go haresate znam 4e vsi4ko e strogo individualno no po princip kvo trqa se nablegne?

Sisley^BaBy
01-28-2007, 16:21
трябва да си мил,внимателен в никакъв слу4ай с интереса ти към моми4ето не и досаждай , но както ти каза вси4ко е мн индивидуално

Konfucii
01-28-2007, 16:23
ama pri4eska muskuli kvo da se nablqga na vanshen vid za otno6enie qsno golqmo vnimanie no ne prekaleno interesen da sam mil i neznam si kvo ama vyn6en vid kosa nagore nadolu...... ili ? kvo predpo4itate?

anubite
01-28-2007, 16:26
ama pri4eska muskuli kvo da se nablqga na vanshen vid za otno6enie qsno golqmo vnimanie no ne prekaleno interesen da sam mil i neznam si kvo ama vyn6en vid kosa nagore nadolu...... ili ? kvo predpo4itate?

Отрежи си ръката.

Konfucii
01-28-2007, 16:35
anubite
Отрежи си веждата
хах :)
Вкараи някои ноф лаф тоз се изтърка.... Всички сме без раце... хаха

mi6enceto
01-28-2007, 16:36
ami moje bi trqbva da se pogriji6 da izglejda6 dobre :) drehi.. tqlo parfumi gluposti :) trqbva da i obru6ta6 vnimanie no ne prekaleno mnogo.. :)

nikinkaaa
01-28-2007, 16:37
anubite
Отрежи си веждата
хах :)
Вкараи някои ноф лаф тоз се изтърка.... Всички сме без раце... хаха
Хах...нали
:arrow: Ай са по темичката:ам...всяко момче мойе да ме впечатли по различен начин

teardrop
01-28-2007, 16:51
Няма значение с каква прическа си или дали имаш мускули или как се обличаш. За външния вид единствено трябва да се поддържаш, да си имаш хигиена и т.н. и вече ти си решаваш дали ше правиш мускули и каква прическа искаш. Прави се, както се харесваш. Най-важно е сам да се харесваш.

FiRe_LaDy
01-28-2007, 17:05
Emi kato pitash za vynshen vid ... nachi.Az lichno ne dyrja na oneq muskulestite vyzduhari.Ne mi trqa da e nqkoi kato(kakto obicham da kazvam Kiro skalata) .... Inache to vynshen vid prosto trqbva da se grijish vinagi da izglejdash dobre.No ne samo vynshniq vid bi vpechetlil edno momiche.Syshto taka i obnokite ti.I tova kak govorish ... Kak se dyrjish kyv men.da ne si prekaleno nadut.Est da s..ash samochuvstvie,no v granicite na normalnoto..Emi tova se seshtam za sega ... :wink:

koalka
01-28-2007, 17:08
Държанието му към мен.Трябва най-вече да се държи добре, а и също характера му.Външността отива на трето място.

girlpower
01-28-2007, 17:15
Ами държанието му към мен.Трябва да бъде мил и нежен,а да не ми се качва на връта защото ще ми стане противен.
Например ,аз ако не харесвам едно момче ,няма да ми пука дали е мил или не е ,просто ще ми е все едно!
Аз също обичам не достъпните мъже.Бъди и ти така ту не достъпен ту много нежен и мил!Например мен това ме влудява ,незнам за другите мацки дали е така :D късмет пич.. ;-)

Salvatore Ferragamo
01-28-2007, 18:03
Ами държанието му към мен.Трябва да бъде мил и нежен,а да не ми се качва на връта защото ще ми стане противен.
Например ,аз ако не харесвам едно момче ,няма да ми пука дали е мил или не е ,просто ще ми е все едно!
Аз също обичам не достъпните мъже.Бъди и ти така ту не достъпен ту много нежен и мил!Например мен това ме влудява ,незнам за другите мацки дали е така :D късмет пич.. ;-)



absolutno DA!
i vse pak vunshniq vid ima ogroooomno zna4enie, vij po princip ne e zadaljitelno da imash muskoli, ili da si s ideqlni merki, govorq za viso4ina, kg., i t.n., po princip po vajno e da li4i 4e obrushtash vnimanie na vynshniq si vid, zn kato zapo4nem ot kosata: az li4no haresvam mom4eta s ili mn kusa kosa, zadaljitelno s bodli4ki,\ako ne, sas shapka\, ili dulga, t.e. mn dylga za mom4e sm do ramenete primerno, oba4e tyk trqbva mn poddryjka, i diademi razbira se \futbolisti\, drehite.....normalnoto dynki, hlanelka, da ama ot drehi do drehi ima razlika, nali sm ima zn ot kade pazaryvash, nz kakyv vkys imash, no za da si 100% sigyren 4e si si kypil qki drehi moje da idesh v nqkoi markov magazin, az naprimer mrazq da vidq mom4e s drehi, koito sa my 5 nomera po - golemi otkolkoto trbvq, taka 4e go imai v predvid, ami obshto vzeto tova e, na nai nai nai vajnoto e ysmivkata :)

Konfucii
01-28-2007, 19:09
Mi az tei malko raprski se nosq smisal po isuleno
i se 4udq kva pri4eska da si pravq ako e mnogo kysa mislq 4e nqma da mi otiva neznam ne sam mnogo sigoren 4e 6te mi hodi ako se podstrija kyso nz pak na igli4ki ne mi prai mnogo kef trqa si pomislq malko ;)
daite nqkvi saveti rapar s kv apri4eska da hodi?

Прилепче
01-28-2007, 19:45
рапър хаха в момента си представям само такъв с афро-плитки...
според мен ще е много яко да си пуснеш дълга коса
1. косата в процес на пускане стои много сладко
2. плитките (ако и ти им се кефиш нямаш проблеми...освен търпението да порасне косата може би)
3. във всеки момент в който решиш, че вече не се харесваш така може да се острижеш и пак да се върнеш в изходното положение (или пък вече ще си пораснал и ще има по-ясна представа какво ти харесва- в смисъл прическа)

xixi
01-28-2007, 19:47
anubite
Отрежи си веждата
хах :)
Вкараи някои ноф лаф тоз се изтърка.... Всички сме без раце... хаха
че ти се смееш и на тоя кат гледам

Krem4eto
01-28-2007, 19:51
Momi4eta na kakvo trqbva da nablegne edno mom4e za da vi stane simpati4no i da go haresate znam 4e vsi4ko e strogo individualno no po princip kvo trqa se nablegne?

Тъй като е строго индивидуално ще кажа за външността!Наблегни на фитнеса :) ! Всички момичета обичат хубавите тела дори и да отричат ;)! Не е задължително , но е желателно!!!
А за характера определено е строго индивидуално...

JuLiTo0o0o
01-28-2007, 20:07
i az mislq kato Krem4eto tqloto e vajno sushto kakto povedenieto....... no razli4nite momi4eta se vpe4atlqvat ot razli4ni neshta.....taka 4e predi vsi4ko trqbva da budesh sebe si pi4! :wink:

Eternal_flame
01-29-2007, 14:30
Naistina van6niqt vid pravi parvoto vpe4atlenie,no ako 4oveka e kuh kat leika nqma da se polu4i ni6to.Za da me spe4eli edin 4ovek toi trqbva da e mil,nejen,da se darji dobre s men.Trqbva ne samo da me slu6a,no i da me razbira,da mi otdelq vnimanie,no ne da me zadu6ava,da mi dava svoboda i li4no prostranstvo :D :D :D

inloveindani
01-29-2007, 16:50
трябва да си весел и лъчезарен,да се държиш мило и нежно да НЕ досаждаш и ако трагнете да си приказвате да изслушваш и разнираш

01-29-2007, 17:47
ako pita6 za vun6biq vid-prosto tr da si 4aroven,da privlii4a6 momi4eto po nqkakuv na4in!men specialno me privli4at dobre oble4enite,to4no takiva kakvito kazva6 leko smuknati,no tova si e strogo individualno!moje6 da privli4a6 edna,no druga ne!a ina4e za pri4eskata-eksperimentirai vse pak mom4e si i kosata raste burzo!ne e fatalno ako ne se haresa6 po-kuso!

girlmania
01-30-2007, 14:19
abe spored men vsi4ko e vajno...dali tqloto,haraktera i t.n...no ako naistina iska6 da vpe4atli6 nqkoe momi4e trqbva da nablqga6 nai-ve4e na tova da bade6 sebe si i da ne dosajda6 na momi4eto.ako to te e zabelqzalo-4estito..ako ne--opitai s druga.. :wink: :roll:

GLeZoRanA
01-30-2007, 14:26
Първо на визията и после на предпочитанията на момичето което си харесал евентуалнооо :) дали иска до себе си истински мъж или кученце... Дали обича по агрессивни(аз такива ги обичам :oops: ) или иска романтик некви такива :)