PDA

View Full Version : STRESIRA6TIQT 7 KLAS



01-28-2007, 16:53
Az sam 7 klas i psihi4eski se stresiram pri misalta 4e 6te trqabva da kandidatstvam.Imam 4uvstvoto 4e nqma da zavur6a s hubava ocenka v daskaloto.Ve4no se pritesnqvam zaradi tova. MOLIA VI KAJETE MI KAK DA SPRA TOVA PRITESNENIE ! Blagodaria vipredvaritelno :(

Sladka_I_opasna
01-28-2007, 17:26
Vij nedei da se pritesnqva6 za izpita nqma ni6to stra6no prosto vqrvai 4e moje6 da go izkara6 i tva e. a za ocenkite kato se pritesnqva6 zna4i ne si mnogo dobra v daskaloto tova 6te re4e 4e trqbva dosta da se ponapune6 i da u4i6 zdravata. Uspeh :D

IdiOtKa
01-28-2007, 17:32
Az sam 7 klas i psihi4eski se stresiram pri misalta 4e 6te trqabva da kandidatstvam.Imam 4uvstvoto 4e nqma da zavur6a s hubava ocenka v daskaloto.Ve4no se pritesnqvam zaradi tova. MOLIA VI KAJETE MI KAK DA SPRA TOVA PRITESNENIE ! Blagodaria vipredvaritelno :(
ти си намерил от какво да се стресираш ..повярваи ми има доста по стресиращи неща от това ...

KpuCuTo0o
01-28-2007, 17:47
Ми като се замисля... и аз бях изпаднала в паника, обаче т'ва беше в 6 клас... 7 клас го изкарах сякаш нищо нямаше да се случи с мене лятото... и въобще не си давах много зор... Обаче на края естествено си изкарах хубавите оценки за края на 7 клас и изкарах добри и на изпита... :) И съм много доволна, че съм в това училище в което съм сега... За мене не беше важно каква оценка ще изкарам, беше ми важно да се махна от старото училище.... И не се притеснявах за оценките, защото просто си знаех, че ще изкарам изпита... И да си кажа право, като си научих резултата се очаровах от себе си... :wink: Не се притеснявай... Успокой се и си повтаряй че можеш... Най - важното е да вярваш в себе си.... Този изпит е лесен... Чудя се кой някога е пуснал слуха че е толкова страшен... :-k

Jamalska
01-28-2007, 19:27
хах на мен 7ми клас ми беше най-якия и освен ия 2-3 часа седмично дет изкарвах на уроци нищо не съм прайла толкоз...бе лесно си беше...а и общо взето няма значение в каква гимназия ще влезеш...даже колкото е по-забутана толкова по-лесно ще изкарваш оценки сиреч ще имаш добра диплома :?

01-29-2007, 07:24
Nz.Oba4e vseki kazva 4e ispita e mn truden i tva eki mi go kazva i az SE PANIKIOSVAM! :cry:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-29-2007, 07:28
i az bqh stresirana :P misleh 4e shte zavursha s nisuk uspeh 4e nz si kakvo.. i kakvo nakraq na godinata daje po geografiq imah 6 :) prosto sqdash i u4ish tva e :) tai si mislq de.. pri men tai stana

mon4eto
01-29-2007, 14:02
Kvo 6te se stresira6 be 4ovek q pogledni na sveta ot drugata mu strana :-D
Naprimer az kat bqx sedmi klas mnooo se zabvlqvax:xodix na uroci s nai dobrata mi priqtelka i mi be6e kef;bqgax ot daskalo i si gledax kefa,a nakraq imax dobri ocenki v daskalo i izkarax 4etvorki na izpita,ot koeto sam acki dovolna...
Taka 4e zabavlqvai se i raztovarvai a ne se stresirai,za6otoo pove4e 6te vlo6i6 ne6tata :wink:

oTPoBHa
01-29-2007, 15:05
офф леле ми мене лично хич не ме ебеше кво шсе случва не ходих на даскало имах яко отсъствия висях при 8ми клас и некфо си праехме купона.. де а знам бях остаила сичко да върви по дяволите даже как изкарах и аз не знам как завърших вобще.. и яко се гаврех с тия дето постоянно се притесняят кфо шсе случи примерно на еди коя си дата заради еди кфо си и кви оценки ще изкарат кфо те ебе не моа да разбера.. гледай си кефа то стана така че тия дет се притесняваха ся им е в гъза учат в старото даскало химия физика и деа знам още кфо а аз уча само френски в езикова :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

priti_kiti
01-29-2007, 16:18
Стресиращ ? :lol:
Ми, не бих казала. :-) Поне за мен, де.
И аз са съм 7-ми клас иии първия срок мина доста добре.. а въобще не си давам кой знае колко зор :) Ама случих и на печени даскалки де, и тва има значение..

Иначе споко и аз изперквам понякога като ми дойде малко в повече... решението --> взимаш боксова круша и почваш,при мен действа :D (сериозно .. о_О) и абе да не ти пука в крайна сметка положи там некви усилия пък квото стане.. важното е да знаеш, че си се потрудил/а ;)

sledko_f>93
01-29-2007, 16:25
Оффф сегас тия тестове! Си4ки казват, 4е било мн лесно! Ама на6те 5 да изкарам и ми крещят, на уроците като праиме тестове имам 3ки и се сдухвам, 4е и на изпита ще е така!
Ама в крайна сметка, кат се притеснявам, изкарвам по-ниски оценки(изклю4вам тотално) така, 4е не му мисли мн мн! :)

magesniko
01-29-2007, 16:42
дреме ти,пии една бира за отскок преди изпитите и всичко е наред. :-)

sweet_DENI_f
01-29-2007, 19:07
Аз мин година бях 7ми клас и да ти кажа въобще не ми пукаше - живеех си живота :) На уроци не съм ходила ... единственото, което правех е да пиша домашни по литература , а по математика все гледах да преметна нещу даскалката :) Бе все метър минавах , а после изпитите си ги взех с отлични оценки (5,75 БЕЛ и 6,00 Математика) 8)

S_Soul
01-29-2007, 21:21
Нях нях ... 7 кл беше неква супер лудница.
Няа го забравя... никога ... кви неща съм правил ... оле мале ... :lol: :lol: :lol:
Все пак ако си изкараш изпитите тва ти е последната година с тоя клас. Ае .. забавлявай се.
:lol:

ice_cream_f
01-30-2007, 05:56
sledko_f>93 e prava seki kazva 4e testut bil po-lesen , no mai toi 6te izleze po-truden za6toto e s 50
vuprosa i po matematika su6to!Teq ot ministerstvoto se 4udqt kvo da izmislat ve4e! :cry:

reason
01-30-2007, 08:42
Айде,айде...не е толкова трудно.Ако седнеш и си учиш както трябва няма да имаш проблеми.И аз съм 7-ми клас ама не съм се презорила толкова много...освен за БЕЛ и математика,за другите предмети не ми дреме толкова много.

oTPoBHa
01-30-2007, 11:42
Нях нях ... 7 кл беше неква супер лудница.
Няа го забравя... никога ... кви неща съм правил ... оле мале ... :lol: :lol: :lol:
Все пак ако си изкараш изпитите тва ти е последната година с тоя клас. Ае .. забавлявай се.
:lol:
ми евалата човече затфа говорех и аз.. 8)

koalka
01-30-2007, 13:52
Най-важното е да си вярваш, че ще се правиш, защото ако тръгнеш с тоя песимизъм до никъде няма да стигнеш.Просто се успокой и учи усилено и ще има резултат.