PDA

View Full Version : kak go pravite



ACEDO
01-28-2007, 20:50
добре въпросатми е как го правите така че да нямате пъпки след като се си махните окусмяването по интимните части какво ли не пробвах епилатор .. боли и пак ми излизат и си права луди дезинфекции и пак също със самобрасначка не става и с кремове пак не става как ле хора кажете ми !??

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

ricci_master
01-29-2007, 01:09
Интимните части (триъгълника) са доста... нежни части, които изискват допълнителни грижи. Аз лично използвам самобръзначка за тази област. Да ти кажа честно при 1вия ми път когато се обръснах там долу ми излязоха тези "червени пъпчици" които много ме дразнеха. Ама после започнах да се бръсна само по посока на косъма (надолу) и повече пъпчици нямаше... Е успех ;)

Snoopy_
01-29-2007, 02:15
Оф. Жени и бръснене хах :Р Вие стържете на контра, и се чудите че има пъпки ли :) Аз лицето, дето ми е доста по грубо от триъгълника и по посока на косъма да го минавам пак понякога излизат. Та иначе мацката е права, може ти звучи тъпо ама слагай някакъв афтършейв балсам, препоръчвам нивеа. И това в посока на косъма е много важно, защото иначе растът накриво и в последвстие няма посока на косъма защото всеки старчи в различна посока. Пробвай кола маска.

SINDEL
01-29-2007, 09:15
Ами като с бръснене не става, обезкосмявай се с кола маска или ходи на озметик. Там поне знаят кво правят и няма да ти излизат пъпки. Ина4е ако все пак те е срам и държиш да си махаш космите сама, бръсни ги по посока на косъма :?

bungle
01-29-2007, 09:19
На мен никога не ми излизат пъпки там. :roll:
Освен да се посъветваш с козметик. Не ' нам.

деци
01-29-2007, 09:50
аз сас самобрасначката трудно си ги махна от дупето и винаги оставя по някое косамче и ми се показва и ми грозно така и се притеснявам

вие как си ги махате там?

f1s714e70
01-29-2007, 12:52
xx kak si gi maxame?-Ami lesno to kato 4e li neznam kvo pravit epo staratelno i tka posle izpolzvai krem4e pr-Zdrave za uspokoqvane na kojata :) 8)

Ams7el`
01-29-2007, 20:35
сьс мерак който немаш ;(

HopeLesss
01-29-2007, 23:16
Винаги се бръсна с контра и рядко ми излизат пъпки. По посока на косама не става достатъчно гладко :?

[m!s$_k@pr!$]
01-30-2007, 17:44
Ами аз още от първият път когато се обръснах отдолу ми излязаха пъпчици и незнам как да ги махна. Купих си крем "Здраве" ама още не съм го ползвала