PDA

View Full Version : pls daite mi savet



01-28-2007, 21:14
kak da skasam s priqtelq si bez da go naranq?ne go obi4am ve4e...ama ne iskam da strada :roll:

Vladokaaa
01-28-2007, 21:45
Еми има много вариянти как да го направиш.Все ще му е гадно.Но най-добре говори с него и му обясни цялата работа и го помоли да си останете приятели.Което много се самнявам да стане.Ако мога да помогна с др кажи!!!

HopeLesss
01-28-2007, 22:25
Няма такъв филм :wink:

svetlidim
01-28-2007, 22:29
Тоя номер с "Дай да си останем приятели" е сууууууууупер изтъркан,ама давай...Но умната ми главица не може да проумее как си го обичала някога,пък вече не?Ако е заради постъпки някакви,ами кажи му ги и така... :roll: ...гадна работа :( ..Особено ,ако държи на теб..Мани,мани... :!:

HopeLesss
01-28-2007, 22:33
Тоя номер с "Дай да си останем приятели" е сууууууууупер изтъркан,ама давай...

Колкото и изтъркано да звучи е по-добре, отколкото да му кажеш: "Сори мило, не те обичам вече. Е*и си п*тката майна" 8)

Възможно е да си останете приятели, това зависи само от двама ви. Но просто няма вариант, в който да не го нараниш... стига да му пука за теб, естествено.

svetlidim
01-28-2007, 23:01
Колкото и изтъркано да звучи е по-добре, отколкото да му кажеш: "Сори мило, не те обичам вече. Е*и си п*тката майна" 8)

Хахахха!Определено е по-добре. :wink:
П.С.:Много е грозно момиче да псува! :evil: Ужаси!!!

01-29-2007, 07:05
S 2 dumi:
Manqk, patuvai.
Osven tova - nikoga ne si go obi4ala. Ti ne znae6 kakvo e obi4. Za da se ohladnee obi4 toi trqbva da se e darjal gadno. Samo lape6koto haresvane vodi do tfa 4e 4ovek ti omrazva. Molq ne izpolzvaite dumi koito opisvat 4uvstvo koeto ne vi e poznato!

kobrichka
01-29-2007, 10:55
Такова животно няма.Не мисля че е вазможно той да не страда ако наистина е испитвал нещо към теб.Но мисля че най-добре е да говориш с него и да му обястниш всичко,каква е причината и т.н.Успех

In4iTu_
01-29-2007, 11:33
Няма как да не страда, ако те обича. Ти казваш, че нямаш чувства, ами обясни му защо се е получило така. Но бъди деликатна, поне "смекчи болката му"

koalka
01-29-2007, 12:25
Няма как да не го заболи, ако те обича, но и ти не можеш да криеш истинските си чувства.Просто сядате и говорите като големи хора, а не със смс-и, скайпове и т.н., защото тогава бъди убедена, че ще го заболи два пъти повече.

anubite
01-29-2007, 12:57
Отрежи си ръката.

tazi,koqto pusna temata
01-29-2007, 15:56
ami toi me obi4a...znam go..mnogo pati mi go e kazval i tvardi 4e zavinagi ama me oprekva zavsi4ko i sve me izkarva vinovna... uj ne obi4a a v sa6toto vreme postoqnno spororim za drebolii,koito si e vtalpil 4e sa golemi problemi i vmesto da vqrva na men...toi vqrva na nqkakvi negovi priqteli,koito daje ne e vijdal a e govoril s tqh po skype i te sa mu kazali nqkakvi lo6i ne6ta za men...

^NeJn{}_SaRcE_f^
01-29-2007, 16:00
hmmm, znam kakvo ti e, no mai po4ti nqma takav variant. Obiknoveno v kraq na vrazkata si proli4ava koe mom4e e to4no i koe e nqkav balamurnik. Mislq, oba4e, 4e trqbva da govori6 s nego i da mu go kaje6 tova, koeto kaza na nas - prosto, 4e nqma6 ve4e 4uvstva i e po-dobre da skasate, otkolkoto da go laji6. Moje6 samo da se nadqva6, 4e 6te te razbere :roll:

[Fr33land3R]
01-29-2007, 16:27
Говори с него за проблемите... защо когато има проблем тряя да скъсаш с гаджето си, вместо да се опитате да решите проблема? А тва за чувствата не знам... ваша си работа ...

svetlidim
01-29-2007, 18:52
ami toi me obi4a...znam go..mnogo pati mi go e kazval i tvardi 4e zavinagi ama me oprekva zavsi4ko i sve me izkarva vinovna... uj ne obi4a a v sa6toto vreme postoqnno spororim za drebolii,koito si e vtalpil 4e sa golemi problemi i vmesto da vqrva na men...toi vqrva na nqkakvi negovi priqteli,koito daje ne e vijdal a e govoril s tqh po skype i te sa mu kazali nqkakvi lo6i ne6ta za men...
Ами кажи му го!Кажи му,че спорите за дрболии и т.н.Толкова ли е трудно да го кажеш само ,ами ще късаш?Абе..ти си знаеш най-добре! :roll: