PDA

View Full Version : Големи дупки...не ги искам вече...помогнете



01-29-2007, 08:56
Здравейте, имам един много важен въпрос!
Преди една година си бях пробила големи дупки (по 1.см в диаметър, всъщност толкова голями бяха "възглавничките" на ушите и остана само по 2 милиметра от дупката до края на ухото). Да, обаче не ги бях разширявала, ами направо така, големи ги пробих(с такава игла като за инжекции, но огромна, и дето като се пробиеш изпада една голяма част от месото заедно с кожата...не знам дали ме разбрахте), а сега вече не митрябват такива големи дупки... ако ги оставя без обеци, ще зарастнат ли или трябва да направя нещо друго... моля посъветвайте ме нещо!

01-29-2007, 09:15
Проблема в случая е, че не си ги разширявала ами направо си премахнала част от тъканта, което според мен лично е грешка.
Флешовете ако бяха с тези размери спокойно биха могли да се свият, защото при тях се оказва реално натиск в/у тъканта и когато разширителя се махне, тъканта се възвръща до нормално състояние, но в случая релано няма какво да се върне на мястото си. Мисля, че единствения начин е да ти зашият дупките. Не съм особено компетентна и мога да греша, така че нека някой друг да ти отговори по-добре от мен :)

christina_aguilera
01-29-2007, 20:46
Най-вероятно ще се оправят с операция като си зашиеш дупките :roll:

Jamalska
01-30-2007, 09:11
мда май в тоя случай операция му е майката...
и в Пълна промяна имаше едн дет тъй й затвориха дупките :/

01-30-2007, 15:35
Spored men stava samo s operaciq...Dori i da zarastnat ( sumnqvam se ) sus sigurno shte imash grozni belezi...I za wbudeshte misli poweche predi da si sasipvash taka bezotgovorno tqloto. Kakvo oznachava "probih gi minalata godina, sega ne mi trqbwat"? :shock: Mi, macka, takiva neshta se obmislqt dobre predwaritelno...

sexa_na_kompleksa
01-30-2007, 15:54
мда май в тоя случай операция му е майката...
и в Пълна промяна имаше едн дет тъй й затвориха дупките :/

Ами да наистина имаше такъв случай и аз съм го гледала.На въпросния човек(не си спомням момче или момиче беше) му зараснаха дупките и нямаше белези,но онова са професионалисти.В България дори и да се правят такива операции едвали ще заздравее напълно и ще останат мн гадни белези :(