PDA

View Full Version : protivoza4aty4nite



morgana
01-29-2007, 10:15
Чудя се в последно време - мои приятелки пиха противозачатъчни и сериозно им наедряха гърдите.Дали има някаква връзка?Някоя от вас пробвала ли е?Моля за съвет, защото мисля и аз да пия( след като мо ги изпише гинеколог де)

Alex_f
01-29-2007, 11:13
emi to samo zaradi tova 4e 6te ti porasnat gardite li 6te gi pie6?ako e samo zaradi tva po-dobre nedei!to ne vsi4ki protivoza4ata4ni imat tozi efekt.ot nqkoi se debelee,izrastvat ti kosmi i dr.po-dobre kaji tova i na ginekologa ti kakvo po-to4no iska6.

morgana
01-30-2007, 17:39
Не, разбира се не само заради това. Просто наяма да е зле да имат и такъв ефект. Благодаря все пак! :)

namely_me
01-30-2007, 18:27
Не мисля, аз използвам противозачатъчни и при мен нямаше такъв ефект.
Мисля че по принцип все пак зависи от вида на противозачатъчните, но обикновено по-добрите нямат никакви странични ефекти.

morgana
01-30-2007, 18:30
Не е съвсем така, защото аз мисля че тези с кофти странични ефекти са остаряла работа. Ма знае ли човек :?




http://line.romanticcollection.ru/lo/29_34_440DF450_RzaednoPsmePveCe_16.gif (http://line.romanticcollection.ru)

ani_sweet
01-30-2007, 20:13
Az sam pila i naistina ka4ih nqkoe i drugo kilce,i na gardite se otrazi de.No ina4e ne sa mi se uveli4ili kosmite,nito pak da sa stanali po tamni.Te savremennite nqmat takiva starni4ni efekti.

dEnIsTy
01-31-2007, 05:54
Не, разбира се не само заради това. Просто наяма да е зле да имат и такъв ефект. Благодаря все пак! :)
а знаеш ли противозачатъчните до какво водят..? :wink: до сериозно окосмяване... :shock: :wink:

ani_sweet
01-31-2007, 10:07
знаеш ли противозачатъчните до какво водят..? до сериозно окосмяване... Abe momiche az pih privoza4ata4ni i ela da me vidish imam li kosmi,ti kakvo govorish bez da si izpolzvala protivoza4ata4ni nemojesh da badesh sigurna.Kazvam vi pri men nqmashe takav efekt.Savremennite nqmat,pone tezi det az pih de-nqmashe takiva strani4ni efekti.

morgana
01-31-2007, 17:06
Благодаря на всички за отговорите! Ако се присетите още по темата - споделете :-)


http://line.romanticcollection.ru/lo/29_34_440DF450_RzaednoPsmePveCe_16.gif (http://line.romanticcollection.ru)

adoration_
01-31-2007, 21:29
аз да ви питам... така и така е отворена тази темичка:)(макар де не й е мястото тук;))
Някоя от вас(момичетата) да е използвала контрацептиви под формата на овули:)... Правя си малко проучване ...Доволни ли сте?Как ви се отразиха и т.н.
Всичко,което се сетите:)

dEnIsTy
02-01-2007, 05:37
знаеш ли противозачатъчните до какво водят..? до сериозно окосмяване... Abe momiche az pih privoza4ata4ni i ela da me vidish imam li kosmi,ti kakvo govorish bez da si izpolzvala protivoza4ata4ni nemojesh da badesh sigurna.Kazvam vi pri men nqmashe takav efekt.Savremennite nqmat,pone tezi det az pih de-nqmashe takiva strani4ni efekti.
а според теб защо не пия противозачатъчни...щото не се еба ли?ем грешиш...това дори и гинеколог го е казал..не ми се спори...

f_pld
02-01-2007, 18:27
znam,4e tva ne e za tuka i mn sorry,no vapreki tva iskam da kaja NA ANI_SWEET (ili tam kakto se pi6e) DA GO MAHNE TOQ AVATAR,4E NAISTINA E DEFORMIRALA CELIQ FORUM VE4E I LI4NO MEN TVA MN ME DRAZNI!!!ANi,nikoi ne moje na sila da te nakara,no vse pak... :smt011

namely_me
02-01-2007, 20:29
znam,4e tva ne e za tuka i mn sorry,no vapreki tva iskam da kaja NA ANI_SWEET (ili tam kakto se pi6e) DA GO MAHNE TOQ AVATAR,4E NAISTINA E DEFORMIRALA CELIQ FORUM VE4E I LI4NO MEN TVA MN ME DRAZNI!!!ANi,nikoi ne moje na sila da te nakara,no vse pak... :smt011

Оф, оставете момичето на мира с тоя аватар вече, която и тема да отворя само това пише. Мен лично от твоя ме побиват тръпки, ама кво да направя, няма да тръгна да се оплаквам.

ani_sweet
02-01-2007, 20:40
Az vi kazvam 4e ne sam se okosmila ot moite hap4eta.Imah si rusi4ki i rusi si ostanaha.

malkoto_sladur4e
02-02-2007, 08:07
Оле ама вече горките противозачатъчни за растеж на цици ли ги пиете?Айси!Я да питам и аз може ли да надебелея от тях а?Щото мисля от другата година да ги почна обаче само от това надебелеяване ме е страх :cry:

adoration_
02-02-2007, 08:20
Оле ама вече горките противозачатъчни за растеж на цици ли ги пиете?Айси!Я да питам и аз може ли да надебелея от тях а?Щото мисля от другата година да ги почна обаче само от това надебелеяване ме е страх :cry:
Може да се качат килограми,но няма да са мн... Ако спортуваш нещо,няма от какво да се притесняваш ;)

neusan88
02-02-2007, 12:30
абе хора аз имам проблем както с килцата така и с циците.я кажете някое противозачатъчно и колко струва...че в аптеката не съм ходила а от нашия гинеколог ме е страх че не е мн наред с главата 8-[ та кажете именце и ценичка \:D/ O:) [-o<