PDA

View Full Version : Как?



01-29-2007, 15:01
Здравейте! :)
Искам да ви питам, защо хората не ми вярват?!? казвам истината, а те не ми вярват! Една приятелка ми каза, 4е никога не съм ги гледала в о4ите като говоря, а ве4но съм гледала настрани! :? Възможно ли е да е заради това?
Веднъж като казах на едно мом4е 4е го харесвам , а той запо4на да се хили :!: Наистина не разбра, 4е говоря сериозно! После тябваше да се изясняваме, а той си помислил, 4е му се подигравам!!!
Какво да правя!?!?!!?!??!??!?!

iiirish
01-29-2007, 15:05
хора, които те познават никога не биха се усъмнили, че ги лъжеш. просто явно тези които ти го казват това все още не са те опознали напълно и не са свикнали на характера ти. всеки си има такива особености и малко или много трябва да се нагаждаме към тях. всичко ще се оправи с времето си бъди сигурна

FiRe_LaDy
01-29-2007, 15:40
hahhaah!Mi qvno imat osnovanie za da ne ti vqrvat.Tova che ne gledash v ochite nqma nishto obshto.Az syshto ne gledam nikogo v ochite.Mngoo rqdko mi se sluchva.Prosto mraq.No ne sy se usymnili zaradi tova.MOje bi prichinata si ti!Zamisli se !

anubite
01-29-2007, 15:43
Събери агитка от 50 човека и ги заплаши, че ще си отрежеш ръката. Със сигурност няма да ти повярват и ще започнат да се хилят. В този момент ти трябва да си отрежеш ръката и оттам нататък вече всички ще ти вярват.

sledko_f>93
01-29-2007, 15:44
:lol: :lol: :lol: тфа беше добро! :P