PDA

View Full Version : Езикът на тялото



sledko_f>93
01-29-2007, 17:45
Понеже bungle спомена в една тема за езикът на тялото, та ми стана интересно. Казвайте тука какво знаете, 4е да се образовам и аз! :)

vvs_go
01-29-2007, 17:57
jeni s pyrha6ti migli si padat po ma4ovci ima go dokazano ot nqkvi u4eni

bungle
01-29-2007, 18:13
Хех, трогната съм. Аз да кажа нещо и да отворите цяла тема.
:-D


Така. Езикът на тялото. Някъде бях чела, че той прави впечатление над 60 %. (Сега да не ме оплюете, не помня точно цифрата, но беше нещо солидно.) Това, което говорим всъщност почти няма значение. Всичко е до стойка, интонация, дрехи, аромати.

Една хубава стойка винаги привлича вниманието. А и няма нищо по-грозно от прегърбено момиче. Освен това, това говори за едно добро самочувствие.

Ръцете - никога не ги скръствайте пред вас. Хайде, не никога но избягвайте,защото това също е сигнал за неувереност и този срещу вас не го отчита много положително.

Докосвайте го/я. Било то крак допрял се в неговия/нейния. Било то да махнете косъмче или да го потупате приятелски.
Това говори, че сте дружелюбно настроени и искате да му кажете " Имам те за привлекателен, приятен си ми. "

Усмихвайте се. Когато този срещу вас се усмихва и вие му отвръщате по този начин. Разчупва притеснението и казва, че се чувствате комфортно в компанията на дадения човек.

Вкарвайте флирт в разговора задължително. Така и този срещу вас се настройва на тази вълна. Не се притеснявайте да му/и кажете колко готина усмивка има или колко много ви се иска да видите коремните му плочки ( например :twisted: ) За момичетата: играйте си с косата. :!: Но не я размяткайте и пипайте през 2 минути, че ще ви помисли за някоя фльорца. От време на време прокарвайте ръка през косата си и я отмятайте назад леко. Накланяйте се така, че да закрива части от лицето ви. Но всичко трябва да отмерено и естествено. Гледайте се в очите. Когато говори, най вече!!! Това показва, че има заинтересованост от ваша страна.

Дрехите трябва да загатват сексапил. При жените, разбира се. Сложете някаква блузка по вас и по- отнорено деколте. И някаква висулка на нивото на гърдите. ( и грам да не ви пука, ако не сте като Памела Андерсън) . А може и шалче. Или някаква значка/брошка. Абе каквото и да е, дори да не е на нивото на гърдите. Това веднага се фокусира от "жертвата" и започва да гледа на там. А колкото повече гледа, ви намира за по-привлекателна. И стилна :!: (Всяко момиче си има определен стил на обличане така, че не мога да давам съвети какво да обличте за срещи, но лично това с дрънкулките действа.) А пък ако момчето има някакъв синджир или нещо било то гривна,пръстен,яка шапка, това е повод момичето да го огледа по-отблизо. И да му се подмаже малко. Нали знаете, като ви направят комплимент за нещо и вие веднага започвате да мислите по-позитивно за дадения човек.

Аромати. Хубаво ухание. Нека не е нещо тежко. Не прекалявайте с парфюма на среща, че ще си помислят, че сте се престарали. Или пък " Гледай я/го тази/този, изсипал е цялото шише с парфюм върху себе си ". Нека едва се усеща.


Хм, затова се сетих сега. Ако се сетя още ще допълня.

vvs_go
01-29-2007, 19:39
bungle 6te napi6e6 li ne6to kak i myjkite sy6testva trqbva da se dyrjat 4e kato gledam izpisa kak edno momi4e da svali i brad pitt ama za nas myjete ni6to :(

bungle
01-29-2007, 19:49
Докосването важи и за вас. Приятелска прегръдка, допиране на крак в нейния... оправяне на кичур коса или махане на някаква прашинка.

Гледайте я в очите.

Правете и комплименти от сорта на " Много сладка блузка, много добре ти стои..или яки кецове имаш..."

Не се гелосвайте и престаравайте с автършейва/парфюма.Че ще вземе да се удави в Деним, да кажем..

Флирт.

Каквото съм казала за момичетата важи и за момчетата до голяма степен.

И да- БЪДЕТЕ УВЕРЕНИ. Нека от вас лъха усещането за сигурност и спокойствие. Това е най-важното. :!: :!: :!:
Ако момичето усети, че се притеснявате, или не знаете как да я заговорите, какво да направите, тя се сковава и не става нищо в повечето случаи.

И говорете. Говорете,говорете.. Каквото ви дойде на акъла,без особен ред и смисъл. Все тая какво ще е. Нека е нещо смешно. Разкажете как сте били на море с приятели и какви простоии сте правили..Баси, каквото и да е. Само да не мълчите. Няма значение какво ще е. Ако съм те харесала и 3 часа да ми говориш простотии, ти ще си ЧОВЕКЪТ.

Дано съм помогнала..

LO6IQ
01-29-2007, 19:53
bungle , мерси за информацията . :-D
Цитат:,,А пък ако момичето има някакъв синджир или нещо било то гривна,пръстен,яка шапка, това е повод момичето да го огледа по-отблизо. ,,
Ако момичето има синджир , това е повод момичето да го огледа по -отблизо.
Епааа.. аре стиа с тея лезбийки бе. :-D

bungle
01-29-2007, 20:01
LO6IQ, оправих си грешката. :-D

Мръсно подсъзнание имам аз. :twisted:

HardcorE_AFA
01-29-2007, 20:03
lalalal

bungle
01-29-2007, 20:15
lalalal

Дошла ми е музата. :-D

Ако има нещо добавяйте. Критикувайте. :-D

kaka_lara
01-29-2007, 21:07
Прочети Алън Пийз - Езикът на тялото и ще се образоваш O:)