PDA

View Full Version : Първа internet среща



Miss_klitorita
01-29-2007, 18:56
Здравейте на всички :D Значи моят проблем така да се каже е такъв-тая седмица в петък имам среща с едно момче с което се запознахме в net-а :) до сега много са ми предлагали да се видим но аз не съм им се доверявала....до сега :P това момче наистина ми допада и той също ме харесва даже каза че бил влюбен в мен :twisted: той разбира се не настояваше много да се видим защото аз му обясних че искам да си поопознаем и :) но сега нз какво да очаквам :( моля ви посъветвайте ме нещо за тая първа среща защото в момента ми е много притеснено :? единственото което знам,е че ще отида с някоя приятелка защото все пак...тоя човек за първи път ще го видя и не знам какъв е всъщност,въпреки че сме си чатили в skype,ама при визуалната среща все пак е мноооого по-различно :)

Satanata ot grobi6teto
01-29-2007, 18:58
Moje li i az da doida
:-D :smt005

Miss_klitorita
01-29-2007, 19:03
ааа не не си и го помисляй :D ако по-нататък ще си правим тройчица ще ти звънна


пп.айде моля ви се бъдете по-сериозни че да не флуудим темичката

bungle
01-29-2007, 19:16
Какво да очакваш ли ?

Или ще ти допадне още повече, или ще се окаже че нещо му куца.
Ще седнете в някое кафе и ще водите разни УЖ смислени разговори.
Или ще ти е интересно, или ще ти се иска по-бързо да си тръгнеш.

Това е. Ако искаш съвети как да се държиш погледни по-надолу в темата " Езикът на тялото". Изписах разни глупости.

Дано си прекарате весело. Успех. :)

HardcorE_AFA
01-29-2007, 19:49
ми интернет срещите не са лоши..аз съм си праила много...и почти всичките са минавали повече от добре.и направо не сажелявам че съм си отделяла време с глупости...Have fun

Miss_klitorita
01-30-2007, 05:50
е мерси като мине срещата непременно ще пиша да ви кажа какво е станало :twisted:

punisher
01-30-2007, 08:57
ми и мене всеки ме кара да се виждаме обаче съм се виждала само с 2-3 ,но всички се оказаха съвсем различни от това което излеждаше ... яко прецакване стана веднъж,,,, абе от тия срещи зацепих само,че тука ти се прават на едни ,после стават ебати надутие пуяците ... :? (поне при мене така стана)...
пък усепх с тва момче..дано се окаже свестен..

Miss_klitorita
01-30-2007, 09:45
ами дано в събота ще пиша да ви кажа как е минало :D ама сега съм на тръни :P

01-30-2007, 12:08
s gadjeto si se zapoznah po sa6tiq na4in...toi e ot drug grad i si pasnahme i re6ihme da se vidim...i az estestveno bqh s priqtelka 6toto vse pak ne bqh sigurna kakav e..no ve4e sam sigurna..ne moga da povqrvam 4e to4no po tazi na4n otkrih nai idealniq 4ovek za men..toi e proto perfekten,a na4ina po koito se zapoznahme i mnogo interesen.ve4e sme zaedno po4ti godina i neznam kakvo 6tqh da pravq bez nego :wink:
varvi na tazi sre6ta i dano mine prekrasno ,kakto stana s men :wink:

koalka
01-30-2007, 13:15
Не му вярвай много-много на това за влюбването, защото не можеш да твърдиш, че си влюбев в някой, а нито веднъж да не си го виждал.Излезте, дръж се както се държиш в чата.Първия един час ще ти е сдухано(поне така на мен ми беше) и спечено, но после ще се отпуснеш и ще започнеш да говориш повечко.Най-важното е да се държиш нормално, а не превзето и да играеш някакво роля.

Miss_klitorita
01-30-2007, 17:43
ами то и аз не се осланям на това влюбване много много защото както казваш не може да се влюбиш в един образ от снимка например :) ама той е голям пич така че надявам се да се получи нещо интересничко помежду ни :D

In4iTu_
01-30-2007, 17:46
Ходила съм на среща с момче от нета - еми разочаровах се...Пожелавам при теб да е по-различно. Успех ;)

xixi
01-30-2007, 17:51
^RICH^кучка^
О слава О.О най сетне си намерих някоя с фабрики

gerinceto
01-30-2007, 18:08
Не му вярвай много-много на това за влюбването, защото не можеш да твърдиш, че си влюбев в някой, а нито веднъж да не си го виждал.Излезте, дръж се както се държиш в чата.Първия един час ще ти е сдухано(поне така на мен ми беше) и спечено, но после ще се отпуснеш и ще започнеш да говориш повечко.Най-важното е да се държиш нормално, а не превзето и да играеш някакво роля.

Miss_klitorita
01-30-2007, 18:41
^RICH^кучка^
О слава О.О най сетне си намерих някоя с фабрики
Ах айде айде само в мечтите ти миличък :twisted: хихих