PDA

View Full Version : Хора, живеещи извън София [help plz!]



Infatuated Inside
01-29-2007, 19:00
Такам.
Бих писала в някоя от милионите теми за подаръци и празници (в моята дори), ако вярвах, че някой би ми обърнал внимание там. А аз знам, че не би. (:


:smt049


Та, наистина ми трябва помощ и става въпрос за нещо много лесно, елемтарничко и ще се радвам невероятно много ако някой се отзове и помогне. Наистина, ама наистина ми трябва. (:
Снимки. Става въпрос просто да ми снимате нещо, ако не живеете в София. Ще ви обясня какво точно, на лично. Пишете ви моля моля моля моля, наистина ми трябва. За подарък ще е, просто не ми се обяснява в темата, като знам, че така или иначе надали някой ще се отнесе на сериозно. Обаче наистина наистина наистина ако някой помогне, ще съм невероятно задължена.
Ако се отзовете, ще напиша след Свети Валентин за какво е ставало въпрос, а и снимките, които съм събрала ще пусна (:

Мооля ви, пишете.

[-o<

cherinka
01-29-2007, 19:05
Ми търси из нета снимки на разни забележителности или там квото ти трябва, и си ги дръпни на скенер после . Къв ти е проблема?

Infatuated Inside
01-29-2007, 19:46
Ми търси из нета снимки на разни забележителности или там квото ти трябва, и си ги дръпни на скенер после . Къв ти е проблема?
Проблемът ми е, че не ми трябват просто снимки на забележителности, а за съжаление нямам възможността за такъв кратък срок да обиколя България, че и други държави и да свърша работата си сама.
Изрично написах, че ми трябва помощ и ще разяснявам на лични, за да спестя коментари от типа "а колко тъпа идея"; "о колко готино, но нищо не мога да направя, щото.." и тн. На тези, които ми писаха - обясних. Ако искаш, и на теб ще обясня, но ти явно предпочиташ да коментираш без да знаеш. Съжалявам, за което (:

svetlidim
01-29-2007, 19:50
Нямам цифров,пък и обикновеното ми фото не бачка...Ако ми осигуриш фотоапарат,ще ти снимам каквото си поискаш! :lol:

eleto_ludo_dete
01-29-2007, 23:06
Аз май мога да ти помогна .Най-добрата ми приятелка снимка навсякъде където ходи из БЪлгария с добър дигитален фотоапарат .Тя пътува постоянно!Смятам,че няма нищо против да ти даде няколко снимки от нейните ,които са доста добри.Трябва ли ти някой специален обект ?Ако искаш може да се свържеш с мен още сега .МОга да ти дам Skype ми и готово ! Ок ?


eleto_ludo_dete -towa e ! Хайде чакам .Смятам ,че може да ти помогнем!:)

eleto_ludo_dete
01-29-2007, 23:08
Аз май мога да ти помогна .Най-добрата ми приятелка снимка навсякъде където ходи из БЪлгария с добър дигитален фотоапарат .Тя пътува постоянно!Смятам,че няма нищо против да ти даде няколко снимки от нейните ,които са доста добри.Трябва ли ти някой специален обект ?Ако искаш може да се свържеш с мен още сега .МОга да ти дам Skype ми и готово ! Ок ?


eleto_ludo_dete -towa e ! Хайде чакам .Смятам ,че може да ти помогнем!:)

Infatuated Inside
01-30-2007, 06:44
Аз май мога да ти помогна .Най-добрата ми приятелка снимка навсякъде където ходи из БЪлгария с добър дигитален фотоапарат .Тя пътува постоянно!Смятам,че няма нищо против да ти даде няколко снимки от нейните ,които са доста добри.Трябва ли ти някой специален обект ?Ако искаш може да се свържеш с мен още сега .МОга да ти дам Skype ми и готово ! Ок ?


eleto_ludo_dete -towa e ! Хайде чакам .Смятам ,че може да ти помогнем!:)
Мерси. (:
Идеята обаче е, че не ми трябва просто снимка, а снимка на място извън София + нещо. Уточнявам го и за всички, които ми прегладат да си търся сминки от нета - спокойно хора, ако ми трябваха просто снимки на паметници, щях и сама да се досетя. (:
Благодаря адски много на всички, които писаха, стискам палци за още.
Теб ще те адна в скайп ей сега. (:

iajte_mi_kura
01-30-2007, 08:36
http://tapotiiii.hit.bg/
http://tapotiiii.hit.bg/
http://tapotiiii.hit.bg/

Infatuated Inside
01-30-2007, 08:46
http://tapotiiii.hit.bg/
http://tapotiiii.hit.bg/
http://tapotiiii.hit.bg/
Браво на детето. (:

Salvatore Ferragamo
01-30-2007, 08:51
kaji jkakvo ti4no ti trqbva, imam mnoooooogo snimki, i nesam ot sf, ot Pleven sam, kaji kakvo to4no iskash :)

Krem4eto
01-30-2007, 09:13
Имам някои,които мисля ,че ще ти харесат ,но трябва да ми уточниш идеята си..

eleto_ludo_dete
01-30-2007, 10:01
Ok ,6te 4akam da me dobavi6 v Skype .Az tezi dni sum si po cql den u nas ,za6toto sum bolna i nqma na4in da ne me otkrie6 .Nadqvam se da mojem da ti pomognem !Haide 4akam da me dobavi6 v Skype za da mi obqsni6 po podrobno !Az sum ot Kyustendil ,no snimkite ne sa samo ot tuk ...

Infatuated Inside
01-30-2007, 10:11
kaji jkakvo ti4no ti trqbva, imam mnoooooogo snimki, i nesam ot sf, ot Pleven sam, kaji kakvo to4no iskash :)
Изрично хиляда пъти обясних, че ще го правя на лични.
Мерси все пак, ще ти напиша съобщение след малко. (:


Имам някои,които мисля ,че ще ти харесат ,но трябва да ми уточниш идеята си..
Ти два акаунта ли имаш? О.О
И паак ви казвам хора - четете какво пиша.


Идеята обаче е, че не ми трябва просто снимка, а снимка на място извън София + нещо.

Ок? (:
И на теб ще пиша на лично все пак за какво става въпрос.


Ok ,6te 4akam da me dobavi6 v Skype .Az tezi dni sum si po cql den u nas ,za6toto sum bolna i nqma na4in da ne me otkrie6 .Nadqvam se da mojem da ti pomognem !Haide 4akam da me dobavi6 v Skype za da mi obqsni6 po podrobno !Az sum ot Kyustendil ,no snimkite ne sa samo ot tuk ...
Благодаря ти много за вниманието. (:
Аднах те в скайп обаче още по нощите, м? о.0

eleto_ludo_dete
01-30-2007, 10:15
Много странно -не съм получила нищо още .а съм в Скайп.Ако искаш да пробвам аз да те аддна .Можеш да си дадеш твоя .Ако се притесняваш да го дадеш тук напиши на лично,въпреки,че едва ли някой ще злоупотреби с адресите ни...

Infatuated Inside
01-30-2007, 10:24
Такам. (:

С eleto_ludo_dete се намерихме, на Кремчето й писах лично, а за другата личност проумях, че е гост - нещо, на което не бях забелязала, съжалявам. (:

eleto_ludo_dete
01-30-2007, 10:52
Хайде хора !Помагайте !Да направим нещо заедно и хубаво в тоя форум -стига сме си рязали ръцете !

Infatuated Inside
01-31-2007, 10:37
Хайде хора !Помагайте !Да направим нещо заедно и хубаво в тоя форум -стига сме си рязали ръцете !
Айде де :}
Хора, плз, наистина няма да ви отнеме много време, пък ми е много важно. (:

[-o<

sk8er_girl
01-31-2007, 13:57
bager4ee mi e skype. ako iska6 pi6i i kaji kvo to4no ti trqa mn fr snimkat tui onui i se ne6to 6e te izkefi