PDA

View Full Version : ПОздравче за всички нацита :)) Хитлер в бункера :)



rosskata
01-29-2007, 20:10
http://youtube.com/watch?v=HDFRsJZxBS0

Това го гледах 100 пъти и всеки път умирах от смях!!!
МНого сладурско :lol: :lol:

HardcorE_AFA
01-29-2007, 20:20
хехехе

Communist
01-29-2007, 20:23
да, знам го. :smt082 :smt082

01-29-2007, 20:23
:-D Особено яко е, ако знаеш немски... Където казва "Mir bleibt doch Blondie" се поцепвам да се хиля...

Интересно ми е кво ще кажат форумните нцита по въпроса :lol:

HardcorE_AFA
01-29-2007, 20:26
да, знам го. :smt082 :smt082е не се самнявам Марто да нее гледал няква простотия хехе

Communist
01-29-2007, 20:27
да, знам го. :smt082 :smt082е не се самнявам Марто да нее гледал няква простотия хехе
Дам, доста простотии са видели моите очи :shock:

bulgarche
01-29-2007, 20:33
Дам, всички тез въпросни нацита са го изгледали и вие сте им потъпкали самочувствието. Сега сте безсмъртни и сте номер едно, благодарение на това клипче. Браво вие победихте...
Но все пак...като видите някое "наци" не му се смейте и не му пейте таз песен...за всеки случай

rosskata
01-29-2007, 20:36
Дам, всички тез въпросни нацита са го изгледали и вие сте им потъпкали самочувствието. Сега сте безсмъртни и сте номер едно, благодарение на това клипче. Браво вие победихте...
Но все пак...като видите някое "наци" не му се смейте и не му пейте таз песен...за всеки случай


:lol: Ти май си опериран от чувство за хумор, а?

H8isGR8
01-29-2007, 20:42
:-D Особено яко е, ако знаеш немски... Където казва "Mir bleibt doch Blondie" се поцепвам да се хиля...

Интересно ми е кво ще кажат форумните нцита по въпроса :lol:

ще кажат че се чувстват съкрушени и ще трябва да си избият комплекса извънфорумно :lol:
ей как се радвам че намерих тоя форум да се убедя колко са прости хората :lol:

HardcorE_AFA
01-29-2007, 20:42
Дам, всички тез въпросни нацита са го изгледали и вие сте им потъпкали самочувствието. Сега сте безсмъртни и сте номер едно, благодарение на това клипче. Браво вие победихте...
Но все пак...като видите някое "наци" не му се смейте и не му пейте таз песен...за всеки случай


:lol: Ти май си опериран от чувство за хумор, а?да не си ли чул тоя случей по новините го даваха...бепше в критично място...дето е и сега :lol: :lol: :lol:

bulgarche
01-29-2007, 20:53
Слипа на места е смешно-глупав, но песничката е яка като мелодия.
Доволни ли сте?

FaceR
01-29-2007, 20:56
XaxAXaXaxaxAxAXaxAxaxaXAXaXAxaxAXaxAxaXAxaXaXAxAxA xaXaXAXaXAXAaxAXaxAXaXaxaxAxAXaxAxaxaXAXaXAxaxAXax AxaXAxaXaXAxAxAxaXaXAXaXAXAaxAXaxAXaXaxaxAxAXaxAxa xaXAXaXAxaxAXaxAxaXAxaXaXAxAxAxaXaXAXaXAXAaxAXaxAX aXaxaxAxAXaxAxaxaXAXaXAxaxAXaxAxaXAxaXaXAxAxAxaXaX AXaXAXAaxA


:lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D

OtherDimension
01-29-2007, 22:21
samo na men li tova ne mi e smeshno ?

Пенчу
01-30-2007, 00:04
samo na men li tova ne mi e smeshno ?

+1..
ina4e pesni4kata biva..

osemenitelia
01-30-2007, 01:56
Уау .. сигурно доста от вас незнаят за какво става дума в песента,но нали се вижда,че е нещо против Хитлер..забавно е разбира се...

Ziezi
01-30-2007, 02:32
О Господи,сега по-сдухан не мога и да бъда!Никога не съм бил толкова засрамен,сега се чувствам изключително унизен и същевременно порицан заради това,че споделям идеите на този злодей!Най-важното е,че осъзнах "грешката" си и повече никога няма да я повторя!
Чак ми идва да запея:http://www.youtube.com/watch?v=kwcjE3FJeU0

Metoman
01-30-2007, 08:56
Хехе пак ли некой гаден еврейн ве....Цтцтцт нема да се научат гадните евреи,че колкото и да го плюят,Хитлер пак е велик и герой :!:
Всичките чифути в Аушвиц и Дахау :!:

eXt
01-30-2007, 08:59
Хехе пак ли некой гаден еврейн ве....Цтцтцт нема да се научат гадните евреи,че колкото и да го плюят,Хитлер пак е велик и герой :!:
Всичките чифути в Аушвиц и Дахау :!:

Jedem das Seine! :lol:

rosskata
01-30-2007, 09:28
:lol: Тц, Тц,Тц... НА вас такова нещо като майтап май нищо не ви говори... Хм... Синоним на шега? Ебавка? Весело да става? Нещо да ви говори :lol:

В смисъл -няма лошо, вярвайте на оня хахо, пускайте си мустачки и ревете "хайл Хитлер"... Ама това човек да няма чувство за хумор е вече сериозна диагноза... А най- висшата проява на това непознато за вас чувство е самоиронията... Само за инфо.

Metoman
01-30-2007, 09:32
:lol: Тц, Тц,Тц... НА вас такова нещо като майтап май нищо не ви говори... Хм... Синоним на шега? Ебавка? Весело да става? Нещо да ви говори :lol:

В смисъл -няма лошо, вярвайте на оня хахо, пускайте си мустачки и ревете "хайл Хитлер"... Ама това човек да няма чувство за хумор е вече сериозна диагноза... А най- висшата проява на това непознато за вас чувство е самоиронията... Само за инфо.
Лайно като тебе просто не знам,как може да говори така на един велик човек като Хитлер............И по какво определи,че Хитлер е луд ве скапаняк :shock:

rosskata
01-30-2007, 09:37
:lol: Тц, Тц,Тц... НА вас такова нещо като майтап май нищо не ви говори... Хм... Синоним на шега? Ебавка? Весело да става? Нещо да ви говори :lol:

В смисъл -няма лошо, вярвайте на оня хахо, пускайте си мустачки и ревете "хайл Хитлер"... Ама това човек да няма чувство за хумор е вече сериозна диагноза... А най- висшата проява на това непознато за вас чувство е самоиронията... Само за инфо.
Лайно като тебе просто не знам,как може да говори така на един велик човек като Хитлер............И по какво определи,че Хитлер е луд ве скапаняк :shock:

Първо: Не съм скапаняк , а скапанячка...
Второ: Съжалявам... Исках да кажа напълно изперкал. :P

Metoman
01-30-2007, 09:44
:lol: Тц, Тц,Тц... НА вас такова нещо като майтап май нищо не ви говори... Хм... Синоним на шега? Ебавка? Весело да става? Нещо да ви говори :lol:

В смисъл -няма лошо, вярвайте на оня хахо, пускайте си мустачки и ревете "хайл Хитлер"... Ама това човек да няма чувство за хумор е вече сериозна диагноза... А най- висшата проява на това непознато за вас чувство е самоиронията... Само за инфо.
Лайно като тебе просто не знам,как може да говори така на един велик човек като Хитлер............И по какво определи,че Хитлер е луд ве скапаняк :shock:

Първо: Не съм скапаняк , а скапанячка...
Второ: Съжалявам... Исках да кажа напълно изперкал. :P
Добре дрисло,кажи защо според теб Хитлер е луд?

Communist
01-30-2007, 10:12
:lol: Тц, Тц,Тц... НА вас такова нещо като майтап май нищо не ви говори... Хм... Синоним на шега? Ебавка? Весело да става? Нещо да ви говори :lol:

В смисъл -няма лошо, вярвайте на оня хахо, пускайте си мустачки и ревете "хайл Хитлер"... Ама това човек да няма чувство за хумор е вече сериозна диагноза... А най- висшата проява на това непознато за вас чувство е самоиронията... Само за инфо.
Лайно като тебе просто не знам,как може да говори така на един велик човек като Хитлер............И по какво определи,че Хитлер е луд ве скапаняк :shock:

Първо: Не съм скапаняк , а скапанячка...
Второ: Съжалявам... Исках да кажа напълно изперкал. :P
Добре дрисло,кажи защо според теб Хитлер е луд?
хмм...откъде да почна... :smt017

OtherDimension
01-30-2007, 10:18
хмм...откъде да почна... :smt017


yahahah ... Stalin e bil kude kude po-izperkal sus svoqta paranoq nqkoi da ne go otrovi , podoziral dori nai-blizkite si i izbil stotici hilqdi svoi v Sibir :evil:

Metoman
01-30-2007, 10:20
Цензура!

.: machoka :.

evil_lady_in_black
01-30-2007, 11:15
samo na men li tova ne mi e smeshno ?
повярвай не :wink:

koalka
01-30-2007, 13:45
Хах, забавно е, а и песната е много хубава.

bulgarche
01-30-2007, 14:35
Ама това човек да няма чувство за хумор е вече сериозна диагноза... А най- висшата проява на това непознато за вас чувство е самоиронията... Само за инфо.
Кои са тези "вас"?
Аз поне мисля че доста добре владевя самоиронията и често брибягвам до нея

air_J
01-30-2007, 15:20
:lol: Тц, Тц,Тц... НА вас такова нещо като майтап май нищо не ви говори... Хм... Синоним на шега? Ебавка? Весело да става? Нещо да ви говори :lol:

В смисъл -няма лошо, вярвайте на оня хахо, пускайте си мустачки и ревете "хайл Хитлер"... Ама това човек да няма чувство за хумор е вече сериозна диагноза... А най- висшата проява на това непознато за вас чувство е самоиронията... Само за инфо.
Мани майтапа, ама в клипчето наистина няма абсолютно нищо смешно, освен песничката. Явно хората с липсващо чувство за хумор сме мнозинство, а принципно преди не се имах за човек без чувство за хумор. От друга страна, ако това клипче е критерии за това дали имам, или нямам чувство за хумор, то тогава - да, аз нямам чувство за хумор. :roll:

rosskata
01-30-2007, 18:53
хмм...откъде да почна... :smt017


yahahah ... Stalin e bil kude kude po-izperkal sus svoqta paranoq nqkoi da ne go otrovi , podoziral dori nai-blizkite si i izbil stotici hilqdi svoi v Sibir :evil:

Kоето не прави Хитлер по- нормален и добричък.


Кои са тези "вас"?

Тези дето си мислят че пускам това да обидя някой.

rosskata
01-31-2007, 18:13
Ich hock' in meinem Bunker.Има го и със субтитри ако не знаеш немски

CRaZy_IKT
01-31-2007, 23:53
samo na men li tova ne mi e smeshno ?
и на мен :roll:

krisi_l@loka
02-11-2007, 15:24
Хахахах :lol: