PDA

View Full Version : Drum'n Base and Gabba



I'm crazy
01-29-2007, 20:43
Мм дайте некви дръмчетаааа :-D

GLeZoRanA
01-29-2007, 20:44
WTF :shock:

OtherDimension
01-29-2007, 21:19
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne ne !!!
purvo house-a , posle trance-a .. sega i gabba i dnb
kvo stana be .. mitko painera li falira , planeta tv li sprqha ...
slishaite si chalgata i ne pipaite muzikata :evil:

I'm crazy
01-30-2007, 06:27
Все пак мисля, че темата е направена за линкове, а не да си давате мненииен за мен или т.н :?

GLeZoRanA
01-30-2007, 06:49
Ama mila uchudvash ni :shock:

DetE-Idi0t
01-30-2007, 07:13
Ama mila uchudvash ni :shock:

Мен ме плаши :smt104

OtherDimension
01-30-2007, 08:50
Все пак мисля, че темата е направена за линкове, а не да си давате мненииен за мен или т.н :?

tuk anarhistite sa nai-mnogo .. ako ne ti haresva - ne vlizai vuv foruma
ti kak si mislish ?
puskash tema i nie , robite , vednaga ti skachame s linkove?

quench
01-30-2007, 08:57
А за какво ти е габбата? Ти каква габба си слушала,за да искаш тая музика?! :smt017
В смисъл,това не е като да скочиш от пъсикет долс на секс пистълс,преходът е като падане в пропаст,на дъното на която има остри колове и гладни мършояди...
:twisted: :P :lol:

vmlinuz
02-20-2007, 10:14
poox.data.bg/PX%20-%20Construction%20Core/Px%20-%20Happy%20Gabba.mp3

n_ivajlova
02-20-2007, 13:16
А за какво ти е габбата? Ти каква габба си слушала,за да искаш тая музика?! :smt017
В смисъл,това не е като да скочиш от пъсикет долс на секс пистълс,преходът е като падане в пропаст,на дъното на която има остри колове и гладни мършояди...
:twisted: :P :lol:
хахаха тфа с мършоядите беше ноо жестоко фе :lol: :lol: :lol:

02-20-2007, 16:27
I'm crazy тая музика няма да ти хареса

GoHardeR
02-20-2007, 17:01
[/b]абе деца,я верно малко се успокойте...къв е тоя наплив-сичко живо иска да слуша дръм и бас,а до скоро хранехте като луди...я както каза ниакой се грейте на чалгицата...кво ви стана на сички бе pooseri скапани...писна ми да гледам по партитата некви смешки дет не знаят що са там...аре осъзнйте се малко кой кефи...

I'm crazy
02-20-2007, 17:08
I'm crazy тая музика няма да ти харесаНапротиф слушала съм и ми харесва :wink:

sWeEt_SeEd
02-26-2007, 16:44
ми влизаш в дата пишеш gabba ili gabber и ти излизат некфи комерси. за Drum & bass не моа да ти кажа щото просто не ме кефи...някфа бездарна малко ма всеки си има вкус... а и прехода е труден да...смисъл слушането не става и не започва с - абе хора я дайте малко хард техно примерно или габба или кфото и да било...става от самосебе си...ти никога няма да бъдеш един истински фен и ценител ...искам да попитам кфо си слушала до сега ама честно?

BornFromPain
02-26-2007, 17:07
ми влизаш в дата пишеш gabba ili gabber и ти излизат некфи комерси.


*Спокойно хора,не предавам нашата музика,това е комерс,ъндърграунд-а внимавам на кого го давам :-D

ХАХАХАХАХА!!!!

Я се скрийте бе трутаааааа!! "Комерсите са гадни, само ние трутата слушане "ъндърграундите" ама не ги казваме на никой за да не станат и те комерс или за да сме по-пичове. ХАХах.
Един съвет: ПОРАСНЕТЕ!!

На ти списък..
Drum'n'Bass

Twisted Individual
Spor
Psychofreud
Drop Dread
Technical Itch
Noisia
Bad Company
Pendulum
DJ SS
Mampi Swift
Ed Rush & Optical
Darko Stepic
Shy-FX

Българското крю:
HMSU(Acidtrip, Konspirator, Targy, Mocks)
Kigami
Brokoli
Ogonek
Cooh
Digital Nightmares

Gabba:
Rotterdam Terror Corps
DJ Skinhead
DJ Paul Elstak
DJ Buzz Fuzz
Thunderdome
The Original Gabber
Nosferatu
Darkraver
Neophyte

Яд ли ви е?



П.П. а я да ви питам като не става ей така някой да ти каже някви групи/DJ/изпълнители как започваш да слушаш някъв стил? Или тва е само за такива като вас дето са ви приспивали с най-тру парчетата от малки и сега сте богоизбрани единствени да слушате тая музика? (къде е драйфащото човече!?).. Забавни сте :lol:

WwanAdoO
02-26-2007, 18:23
В началото знаех само Ogonek&Cooh- бях чувала от приятели 2-3 песни и почнах да търся и си намерих масата неща. Чак след време почнахме с някви хора да си викаме дръпни тва, дръпни онова... и общо взето така с всичко, което слушам... а тя ако е искала до сега да е намерила всичко, което си написал +...
въпрос на желание

BornFromPain
02-26-2007, 18:48
Еми нормално.. Аз и сумати други неща си бях издирил като слушах бас, ама сега само за тия се сещам по спомен щото всичките съм ги виждал на живо без Шай-ЕфЕкс, Мампи и Ед Ръш.. Най-лесния начин е да чуеш някой микс който те кефи и да видиш на кой са парчетата вътре.

И БТВ забравих един от най-любимите ми на времето.

Teebee!

В дата.бг би трябвало още да има Live@Synergetic Part 1 което е брутално як микс.. Особено началото с скречовете!

HardcorE_AFA
02-26-2007, 21:20
такам авторката на тая тема...не нишо лично знаеш че те уважавам цифра но тва че ходиш с Адрианчо който слуша габа и дръм и ти на следващия ден да пускаш тема за тва.и малко ми става гадно защото ти все пак си чалгарка(нали?)(нищо лично против тва) и да слушаш наша музика...в сми тя си е за по други хора.Абе културата е друга и е свързана с друга история и т.н...абе има какво да се научи за тези най свещенни стила музика...стила които слушам 2 години непрекъснато и просто си останаха в сърцето ми...Пънк,ой окей нали адксата музика но с габата и дръма имам история и са ми много специални
дано фешъните гадни да не сасипят още един хубав стил :(
дано да си остане нещо поне което те да не го пипат както ние не им пипаме гнусната чалга