PDA

View Full Version : papki ????



fitnessa
01-29-2007, 20:46
zdr. az sam na 16 godini mom4e sam i ot 2-3 god. imam papki :( parvo bqha samo po liceto a sega i po racete i po gardite i e mnogo gadno. :cry: jiveq v USA i sam izpolzval edin kup kremove i takiva gluposti po dobre da ne kazvam kolko pari sam dal 4e 6te vi stane lo6o :-D .Ta samo ne sam hodil na lekar.I iskam da pitam dali ako otida ima nqkakav 6ans da mi gi mahnat ama ne samo po liceto a i po tqloto za6toto se zanimavam s bodybuilding i e mnogo gadno da ima6 hubavo tqlo a pak da te e sram da se sable4e6 ot papkite. :oops:

Sisley^BaBy
01-30-2007, 06:32
мдаа щом кремовете и лосионите не ти помагат по-добре на лекар.Ама предполагам знаеш,4е вси4ко това е от пубертета и след време ще мине,но по добре варви на лекар

Nerqzan^nokut
01-30-2007, 09:19
ех тоя пубиритет :-)

SlaVen4eEto`
01-30-2007, 14:48
ami.. to tova sa "mladejkki p1pki" sled vreme 6te ti minat... no ako tvyrdo si re6il i naistina si ipolzval mnogo kremove i vsi4ki bez efekt probvai s lekarq... :-) yspeh

03-29-2007, 19:46
ех тоя пубиритет :-)

miloto na miloto:P
03-29-2007, 20:14
opredeleno otidi na lekar!!dermatolog,edna pr,imashe dosta p1pki,sega se izchistiha za okolo 2-3 meseca ima ogromna promqna..k1smet,ne se sduvai,nali znaesh,krasotata e s1stoqnie na duha..vs drugo e do vreme..k1smet

sexy_anji_
03-29-2007, 20:37
ХахАхаХХАхааха, чета заглавието на темата и си викам какво търсят папките в раздел за Козметика и диети и то от човек определящ себе си като фитнеса или нещо такова. Значи, мой човек, първо се научи да пишеш.

пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки, пЪпки.

Надявам се да си го запомнил добре.

По темата ти ще те посъветвам да отидеш на козметик.

UnaBletoLoVeU
03-31-2007, 15:27
Da otidesh na dermatolog e mnogo po-dobre otkolkoto na kozmetik :::

03-31-2007, 17:01
emi du6a otiva6 v sf na lekar i sigurno 6te te pratat da si pravi6 le4ebni parii.....tfa pomaga :)

Allthatshewant
03-31-2007, 18:21
emi du6a otiva6 v sf na lekar i sigurno 6te te pratat da si pravi6 le4ebni parii.....tfa pomaga :)


каква софия бе "душа" човека казва че живее в USA ..по темата - аз също препоръчвам консултация с лекар .. козметика нека бъде в много краен случай :-k ..успех :wink: