PDA

View Full Version : Проблем със здравето



01-29-2007, 21:23
Здравейте,незнаех каде точно да пусна тази тема за това ако съм объркала раздела предварително се ИЗВИНЯВАМ!Та имам следния проблем с който незнам какво да правя-от 2-3 дни ми е супер гадно едно такова имам чувство,че се разболявам и вдигам температура и на моменти гърлото супер много ме боли.Нито ми се яде,нито ми се пие,като пия вода ми става супер кофти все едно,че съм повръщала преди това.На някои случвало ли му се е?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

OtherDimension
01-29-2007, 22:13
Здравейте,незнаех каде точно да пусна тази тема за това ако съм объркала раздела предварително се ИЗВИНЯВАМ!Та имам следния проблем с който незнам какво да правя-от 2-3 дни ми е супер гадно едно такова имам чувство,че се разболявам и вдигам температура и на моменти гърлото супер много ме боли.Нито ми се яде,нито ми се пие,като пия вода ми става супер кофти все едно,че съм повръщала преди това.На някои случвало ли му се е?

idi na lekar
spored men e nqkakuv nai-obiknoven virus ;)

Sexapilna_kukla
01-29-2007, 22:57
Az bqh kato teb...postepenno naistina vdignah temperatura i napravo si se razbolqh.Lekarkata mi kaza,che nai-veroqtno me e hvanal gripa i mi izpisa nqkakvi antibiotici.Kolkoto po-rano vzemesh merki,tolkova po-dobre :wink: