PDA

View Full Version : От4аяние



От4аяние
01-29-2007, 22:42
Не знам дали е за тук но все някуде трябва да си излея душата.Аз сам едно 16 годишно мом4е.Последната 1 година изпаднах в тежко състояние.Не излизах на вън у4ождих се с вси4ки изпаднах в някаква депресия цяла година се беше като ад.Сега след като се помних и се огледах разбрах,4е сам абсолютно сам.Нямам приятели,нямам никого.Не знам какво да правя...Последнва съвета на психо-терапевта ми излизах,по4нах да спортувам,но не мога да си намеря никого.Не мога да си намеря компания,камоли приятелка,а ми писна да слушам съу4ениците си за поредния купон и тн.За 1 път от 1 година се 4увствам жив,но непълноценен.Изживявам най-хубавите си години по-най лощия на4ин.Ве4е сам от4аян.Всеки си има компания приятели,а аз си нямам никого.Не знам какво да правя...

Scarabey
01-29-2007, 22:46
Сприятели се с хората от класа ти,от квартала намерете общи теми за разговор...Само за това мога да те посъветвам.Но наистина е супер гадно да нямаш хора с които можеш да споделяш,да те подкрепят...Потърси нови контакти-не пропилявай най-хубавите си години

eleto_ludo_dete
01-29-2007, 22:56
Ами и аз мисля ,че трябва да рискуваш и да започнеш да се опитваш да се сприятеляваш с хората около теб !Не се отчайвай !И на твоята улица слънцето ще изгрее! :)
Лошо е да няма с кого да споделиш и да си съвсем сам,но понякога и когато си обграден от много хора можеш да се чувстваш напълно самичък!!!!!Мисли позитивно и в никакъв случай не се затваряй в себе си ,а се опитай да откриеш някой около теб ,с когото ти е приятно да си говориш и започни да се държиш по освободено !Няма начин да не откриеш такъв човек,дори и някое момиче.Защо си мислиш ,че сега няма някой около теб,който се нуждае от усмивка ...може би от твоята !!!
Като за начало ето ти една приятелска усмивка от мен : :D

MoHuTo
01-30-2007, 00:28
Ами започни да общуваш повече със съучениците си, с тези с които тренираш, все с някой ще се сприятелиш..наистина е кофти състоянието в което си бил..и това, в което си сега, но на всеки може да се случи :?

Krem4eto
01-30-2007, 09:38
Не знам дали е за тук но все някуде трябва да си излея душата.Аз сам едно 16 годишно мом4е.Последната 1 година изпаднах в тежко състояние.Не излизах на вън у4ождих се с вси4ки изпаднах в някаква депресия цяла година се беше като ад.Сега след като се помних и се огледах разбрах,4е сам абсолютно сам.Нямам приятели,нямам никого.Не знам какво да правя...Последнва съвета на психо-терапевта ми излизах,по4нах да спортувам,но не мога да си намеря никого.Не мога да си намеря компания,камоли приятелка,а ми писна да слушам съу4ениците си за поредния купон и тн.За 1 път от 1 година се 4увствам жив,но непълноценен.Изживявам най-хубавите си години по-най лощия на4ин.Ве4е сам от4аян.Всеки си има компания приятели,а аз си нямам никого.Не знам какво да правя...

Хубаво е,че поне се чувстваш жив!!!Като за начало можеш да почнеш с по-несериозните връзки от дискотеките,какво пък поне няма да се чувстваш сам!Ще те успокоя с това,че момчетата много по-лесно си намират и гаджета и приятели...Започни да се обличаш "гъзарски" и все някой ще те хареса!!!Хайде успех!!!

koalka
01-30-2007, 13:19
Еми, защо следващият път, когато има купон не отидеш и ти и там може да завържиш някое приятелство и т.н.Защо не излизаш с хората от класа ти?Естествено, ако хората ти допадат и го искаш.Предполагам си в квартал, където има много хора и там също можеш да намериш приятели.Не знам какъв спорт си тренирал, но отиди там където се играе, например футбол и се включи.Предполагам няма да откажат.Ще видиш, че ще си намериш приятели, ако си малко по-контактен.

Lambo
01-30-2007, 13:25
Оф човек да не ти пука и аз съм бил в такъв период. Гледай си спорта и даскалото, гледай да развиваш личността си и да ставаш по-добър човек. Такива моменти са много подходящи да премислиш живота си и в ква насока ще го продължиш, да подредиш малко чувствата и мислите си... Не трябва ти да си търсиш някой приятел да бъде до теб, хората сами трябва да го поискат... ;)

vvs_go
01-30-2007, 17:43
ami vij syveta mi e glupav no sys sigurnost 6te pomogne predpolagam ima6 komp a i da nqq6 ne e problem
1vo napravi si profil v rivamodels.com aha.bg sladur.com i se zapoznai s vyzmojno nai mnogo hora predimno macki ot saitovete za zapoznanstva tyi kato si v systoqnie na emergency 6te deistva6 byrzo (li4no syob6tenie skype dva dni kafe itn) 6te ima nqkyv efekt
2ro vzemi skypa na horata ot klasa ti i po4ni da si 4ati6 s tqh

In4iTu_
01-30-2007, 17:49
Казваш, че си се "отчуждил от приятелите си", ами сближи се отново с тях - не търси нови, просто излизай със старите.

gerinceto
01-30-2007, 18:09
Сприятели се с хората от класа ти,от квартала намерете общи теми за разговор...Само за това мога да те посъветвам.Но наистина е супер гадно да нямаш хора с които можеш да споделяш,да те подкрепят...Потърси нови контакти-не пропилявай най-хубавите си години

Bathory †Girl
01-30-2007, 18:20
Spoko pi4, i tva se slu4va ...........seki e minal prez toq period i , naistina e sduhva6to :wink:

01-30-2007, 18:30
Опитай се да възтановиш старите приятелства.Обади се на хората от предишната ти компания и ги питай какво ще кажат,да пиете по нещо някой ден.Все пак сте били приятели,не мисля,че ще ти откажат :wink:

JuLiTo0o0o
01-30-2007, 18:37
govori pove4e s horata ot klasa ti opitai da se sblijite! tova sus skype sushto e variqnt puk i predishnite ti priqteli edva li sa te zabravili oburni se i kum tqh! starai se da obshtuvash s mnogo hora i se nqkoi ot tqh 6te ti stanat mnogo blizki uspeh! i ne se ot4aivai pak gore glavata \:D/ :smt112

01-31-2007, 17:34
Еми, защо следващият път, когато има купон не отидеш и ти и там може да завържиш някое приятелство и т.н.Защо не излизаш с хората от класа ти?Естествено, ако хората ти допадат и го искаш.Предполагам си в квартал, където има много хора и там също можеш да намериш приятели.Не знам какъв спорт си тренирал, но отиди там където се играе, например футбол и се включи.Предполагам няма да откажат.Ще видиш, че ще си намериш приятели, ако си малко по-контактен.
Колка той не може просто да отиде на някои купон,трябва да буде поканен..тия изтории с големите купони дет целия кв е поканен ги има само в американските филми...

DeadSoul
01-31-2007, 17:40
Човек, депресията е кофти тръпка. Доста често и аз я изпитвам, но се опитвам да я превъзмогна ;) Според мен трябва да се сближиш със съучениците си. Ходи с тях на купони или с една дума - дай смисъл на живота си! Няма смисъл да си хабиш нервите с депресии и тем подобни. Аз като изпадна ме държат по не - повече от седмица! Излизай по - често, общувай с ХОРА! Това ще ти помогне по - бързо да я превъзмогнеш! А ако вече си я превъзмогнал както казах сближи се с хората от класа ти! Няма да сбъркаш! Айде УСПЕХ!

Bacard1
01-31-2007, 18:45
Не знам дали е за тук но все някуде трябва да си излея душата.Аз сам едно 16 годишно мом4е.Последната 1 година изпаднах в тежко състояние.Не излизах на вън у4ождих се с вси4ки изпаднах в някаква депресия цяла година се беше като ад.Сега след като се помних и се огледах разбрах,4е сам абсолютно сам.Нямам приятели,нямам никого.Не знам какво да правя...Последнва съвета на психо-терапевта ми излизах,по4нах да спортувам,но не мога да си намеря никого.Не мога да си намеря компания,камоли приятелка,а ми писна да слушам съу4ениците си за поредния купон и тн.За 1 път от 1 година се 4увствам жив,но непълноценен.Изживявам най-хубавите си години по-най лощия на4ин.Ве4е сам от4аян.Всеки си има компания приятели,а аз си нямам никого.Не знам какво да правя...

ми брат ко да ти каа........начи слушаи ся виж от какво се инт хората околко теб започни да се занимаваш с това на първо време докато остановиш някаква връзка с тях и после пак си бади себеси или с тоя от твоя клас понаправи се на клоун малко разсиваи ги смятам че иамш поне малко чувство за хумо и аз бях така когато смених очилището ама си намираш приятели просто си даи малко време!!!!!