PDA

View Full Version : "Трябва ми време" - Кво????



Гостче
01-29-2007, 23:39
ок... има едно момче което харесвам... така... дълга история няма да разказвам всичко... излезе така че аз го питах дали имаме бъдеще заедно... а той каза "не знам, може би" и аз ми казах "някоя друга ли има?" той ми каза "не"... и аз му казах "еми според мен дай да опитаме" при което аз написах... веданага без да мисля... "или ти трябва време" и той ми вика че му "трябвало време" да помисли...
и сега се сещам че стана така че с моите камъни по моята глава... между другото... всичко това стана вчера, а днес беше за малко "онлайн" но не писа нищо..... според вас дали ще ми отговори скоро... или да не си правя напразни надежди...????

та... какво според вас означава... "трябва ми време" и попадали ли сте в подобна ситуация... и какво е ставало...

искам и съветче..... Благодаря!!! {{{{{{}}}}}}

Snoopy_
01-29-2007, 23:55
Много правилна реакция.. И аз като ми кажеха "трябва ми време" си казвах "КВО?!" това е ала бала. Проточва се цялата работа, доизкусуряват се някой неща, събира се информация, понякога се вижда дали другия, по-"якия" няма да върже докато по нормалния е на изчакване с "трябва ми време" това са кенефски извинения. Когато ти искаш да си с един човек, или дори когато го обмисляш, мозъка ти не спира да го обмисля, докато не земеш решение. Или поне стигнеш до там че като го видиш на живо знаеш какво искаш. Тоя тип или те баламосва нещо или е много объркано копеле...

MoHuTo
01-30-2007, 00:13
Ми явно момчето не е сигурно дали иска да е с теб, ако беше сигурен досега да ходите, не мислиш ли?! :?

dEnIsTy
01-30-2007, 05:20
Ми явно момчето не е сигурно дали иска да е с теб, ако беше сигурен досега да ходите, не мислиш ли?! :?
:roll:

Reflexa
01-30-2007, 06:39
Познато с едно гадже преди доста време каза че щла да си помисли абе нищо не излезна и се радвам защато вече не мога да я понасям стана и изведнъж много голяма работата,няква надута....абе по-добре за мене.

Та вероятно нищо няма да излезе щом щял да си помисли нещо увърта абе незнам кво толкова има да мислиш харесваш някого ами давай кво ще му мислиш.Е може и да има някво развитие де зависи до самия човек.

cherinka
01-30-2007, 09:10
Пък просто може да не знае кво иска, дали да е с теб или не. Или пък дали въобще иска приятелка. Следващия път му напиши "давам ти макс 3 дена да решиш с мен ли си, или против мен ". Дай му малко жега.

Krem4eto
01-30-2007, 09:30
Пък казват "Момичетата незнаят какво искат..."

По темата:
Имала съм такъв случай,ама той първо ми вика трябва ми време и на тоя етап няма да стане,после- неискам приятелка,а в същото време си търси и после ми вика ама аз те харесвам ама не достатъчно,аз викам що не опитаме,а той щото няма да се получи,после аз му викам без да сме опитали неможеш да кажеш дали няма да се получи и накрая ми каза щото неискам :| Явно се оказа някакакъв обитак...

cherinka
01-30-2007, 09:51
Пък казват "Момичетата незнаят какво искат..."

По темата:
Имала съм такъв случай,ама той първо ми вика трябва ми време и на тоя етап няма да стане,после- неискам приятелка,а в същото време си търси и после ми вика ама аз те харесвам ама не достатъчно,аз викам що не опитаме,а той щото няма да се получи,после аз му викам без да сме опитали неможеш да кажеш дали няма да се получи и накрая ми каза щото неискам :| Явно се оказа някакакъв обитак...

По-точно глупак. И моята история беШЕ 1:1 с твоята. Абе истината е, че с всеки изминал ден търсим подходящия за себе си, но рядко случваме на свестен, и така ден след ден се учим за по малко от живота ..бляя

Krem4eto
01-30-2007, 09:54
Пък казват "Момичетата незнаят какво искат..."

По темата:
Имала съм такъв случай,ама той първо ми вика трябва ми време и на тоя етап няма да стане,после- неискам приятелка,а в същото време си търси и после ми вика ама аз те харесвам ама не достатъчно,аз викам що не опитаме,а той щото няма да се получи,после аз му викам без да сме опитали неможеш да кажеш дали няма да се получи и накрая ми каза щото неискам :| Явно се оказа някакакъв обитак...

По-точно глупак. И моята история беШЕ 1:1 с твоята. Абе истината е, че с всеки изминал ден търсим подходящия за себе си, но рядко случваме на свестен, и така ден след ден се учим за по малко от живота ..бляя

Да...Пожелавам ти да намериш точния...Дано и аз да го намеря най-накрая...

cherinka
01-30-2007, 10:08
Ми да. Само дето го намерих, но ситуацията е като темата - обмислям. Тъпа работа. Е те тва е - да намериш човек, който държи на теб, иска да е с теб и има сериозни намерения към теб, ама нещо ме плаши тази сериозност.

eleto_ludo_dete
01-30-2007, 10:22
Абе момичета!!!!!!!До кога ние ще се ме по-смелите и ние ще правим първата крачка а ?Все ние ....Писна ми от бъзливци офффф !Няма какво да му даваш време на този младеж!Или е с тебе или да ходи на друго място дето ще го чакат!Времето ни е ценно!

Konfucii
01-30-2007, 11:16
tva vsi4ko samo na kompa li smsial online?
male dne6noto pokolenie samo virtualni vryzki praqt ludi ste!!!!!

gostche
01-30-2007, 13:10
az sym... avtorkata...
taka... znachi na az go pitah dali iska da e s mene i tn... toi mi vika "mi nz" i az mu kazah "znache ne znaesh kakvo iskash taka li?" i toi kaza "da"... aa che predpolagam che ne znae tochno kakvo da pravi... znam li... py vse pak sa minali po-malko ot 2 dena... hahaha... prosto tva "mi trqbva mi vreme" me iznenada... :)))
Konfucii, ne e internet vryzka... nie se poznavame... vijdali sme se mnogo pyti... no prosto govorim v skype po nqkoga...

spored vas naprazni nadejdi li si pravqq... :cry:

koalka
01-30-2007, 13:12
Остави го за малко да помисли.Не говори повече с него.Той, ако иска ще те потърси.Можеш да му станеш досадна, като само го питаш какво ще правите.Възможно е да не те харесва или просто да се чуди какво да прави.

GLeZoRanA
01-30-2007, 14:28
"Трябва ми време - харесва ми да съм с тебе , ама искам да видя дали ще ми е същото без тебе и дали ще ми липсваш" . Някой каже ли ми "Трябва ми време" му бия шута и не се занимавам !