PDA

View Full Version : Moderated: Има двама пикльовци от класа, които карат да...



01-30-2007, 06:07
Здравейте.Значи аз съм на 15 години.Тази година влязох в ново даскало.Проблема ми е че има 2-ма пиклювци от класа,който много ме тварят.Карат да им носят раниците и такива работи.Мене лично ме карат някои път да им нося раниците но аз неискам.Какво да направя неискам да се бия с тях.Разбрах ,че са некви връзкари.Какво да правя моляви помогнете.Благодаря предварително

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Reflexa
01-30-2007, 06:20
Продължаваш да ги носиш....Щом си позволил веднъж ако не изправи се срещу тях като мъж и понеси последствията каквито и да са...

Ако не говори с някой от учителите класния/та и ако нещо евентуално стане познай кой ще е виновен абе един вид да си опечеш работата ако ме разбираш.

PR0
01-30-2007, 10:42
трябва да имаш куража да се изправиш срещу тях. После ако ти направят нещо нали излитат от даскалото

koalka
01-30-2007, 13:50
Оплакваш се, но нищо не прави по въпроса.Типично за нас българите.Просто не им ги носи и това е.

teenkopele
01-31-2007, 06:26
...Ако не говори с някой от учителите класния/та и ако нещо евентуално стане познай кой ще е виновен абе един вид да си опечеш работата ако ме разбираш.

Това би било супер глупаво.
Не им се давай, не им играй по свирката. Ако продължават да се заяждат, ала-бала, биеш колкото можеш и това е. Казваш, че имали връзки...то и ти имаш авери, които биха скочили заради теб, нали? :wink:

punisher
01-31-2007, 07:32
После ако ти направят нещо нали излитат от даскалото
а той влиза в лечебно заведение...

не казвам ,че сега тряя да им слугуваш до края на живота си..
просто им покажи,че не си някъв дришльо с който могат да си прават квото искат...
и аз имах подобен страх да се изправя срещу едни лайнари които се мислят за шефчета насякъде и никой нищо не смее да им каже да не го изядът.. а те са някви пишлемета надути и тормозят всички ама един път здряво се ядосах и едния както ми беше застанал на пътя и си мислеше че както винаги ше се мръдна само дето тоя път не стана неговото и го сбутах и си минах,а той после седеше и гледаше умрело и се чудеше ''ау как така не ми се подчинява'' :?
така че на 5 ст ги праи тия :wink:

zoben_pitbul
01-31-2007, 09:03
Абе връзкари...едно 95% от т.нар. връзкари са пишльовци,които всъщност могат да викнат макс трима-четирима човека на бой.Знаеш ли кво е връзкар?Връзкар е да викнеш 30-40 души,е тва вече е връзкар.Тва че е на Здравей-Здрасти с половината даскало да не те плаши-тва не значи,че те ще скочат за него.Плюс тва ти никой ли не познаваш?Абе въобще просто не се здухвай така и казваш като ти кажат да им носиш раниците няма да ги нося.И тва е-ако скочат на бой и двамата после викаш приятели и ги трошите като ще скачат двама на един.Ако се сбиеш само с единия чупиш го от бой и тва е.Със злоба в боя се постигат чудеса :twisted:

S_Soul
01-31-2007, 10:54
Взимаш чантите.
Взимаш един маркер и почваш да драскаш по тях.
Отиваш на последния етаж на даскалото и ги мяташ ... нека видим какво ще направят ... ако ти се отворят - бой ... после те на теб ще трябва да ти носят чантата, не ти на тях :twisted: