PDA

View Full Version : За кошчето!



Reflexa
01-30-2007, 07:34
Както и да е няма значение само изказах мнение от лична гледна точка и междо другото не ги говоря само ей така говоря с доста възрасти хора говоря над 30 и отговорът е е един и същ започнали са за газария щото като питам някой приятел все некви глупости ми говорят.Говорете малко с някой по-възрастен.Сигурен съм че всеки като порасне разбира че е направил грешка ама няма смисъл да говоря както казах няма значение....

GLeZoRanA
01-30-2007, 08:05
Лично мое мнение е че тва са хора комплексари които си мислят че не са достатъчно готини и почват с цигарите поне това ми е обяснението.Вероятно някой който пуши ще каже че това са измишлыотини но нека чуем какво мислят и другите.

П.П Няма нищо против пушачите но за мен това са загуба на пари които вредят на здравето ти. Така до тука съм съгласна що се отнася до децата които започват да пушат на по 12-14 години..видя ли някъде по филмите батковци да се кефят на пушачки и дай сега и аз да запаля пък и какичките в даскалото пушат ае и аз да се направя на гъзе.. а за тия по - големичките вече това е навик който трудничко се убива

iv4enceto
01-30-2007, 09:28
Лично мое мнение е че тва са хора комплексари които си мислят че не са достатъчно готини и почват с цигарите поне това ми е обяснението.Вероятно някой който пуши ще каже че това са измишлыотини но нека чуем какво мислят и другите.

П.П Няма нищо против пушачите но за мен това са загуба на пари които вредят на здравето ти. Така до тука съм съгласна що се отнася до децата които започват да пушат на по 12-14 години..видя ли някъде по филмите батковци да се кефят на пушачки и дай сега и аз да запаля пък и какичките в даскалото пушат ае и аз да се направя на гъзе.. а за тия по - големичките вече това е навик който трудничко се убива
Прави сте...Аз съм на 17 години и пуша от около година.Не съм запо4нала обаче за да се правя на гъзарка пред някои.Почнах от нямане кво да се прави.Е,да звучи тъпо знам.Спирала съм цигарите и не съм пушила с месеци,съответно не ми е чак такъв проблем да ги спра.Не си избивам комплексите чрез цигарите,а и малко хора са ме виждали да пуша.Случвало се е да съм на кафе с приятелка (непушач),тя ми казва че от дима и става неприятно и аз не пуша пред нея.Така че не мисля че вредя чак толкова и на околните...за сега пуша...и то не защото съм пристрастена (до една степен може би съм) но защото ми харесва...

sWeEt_SeEd
01-30-2007, 11:01
ма не мога да разбера що поствате такива глупави теми и свързвате всеки един порок така да го накера като цигари трева алкохол и др някфи неща с фукане и си мислите,че употребяват вс тия неща за да се правят на интересни...хубаво ,твоито мнение е такова ,обаче да ти кажа честно е мн първично, глупаво и звучи смешно и леко необразовано изказване...изкушения има по целия свят..всякакви, не само тия дето се пушат,шмъркат и ядат и хората се поддават защото това е в нашата придора както и да го погледнем.Да -има такива ,които го правят щото няма кфо друго ,искат да изглеждат 'яки' в очите на други хора и тн. всякфи комплексарски причини ,но не са всички ,осъзнайте го най-накрая това а пък и ние пушачтите на цигари(които не го правят за да гъзареят) ахеахеххае знаеме колко яко е сутрин с кафенцето да запалиш една цигарка.Да-за някой е удоволствие за други е глупаво,но щом на пушачите им харесва трябва ли човек да се ограничава от малките удоволствия,които му предлага живота било то и не чак толкова полезни :wink:
ае respect

cherinka
01-30-2007, 11:24
Е кво, майка ми като пуши комплекси ли си избива, или се прави на гъзарка пред колегите й или пред мен?! Или просто не се мисли за достатъчно готина и за това пуши от 25 години насам?! ахаха. Абе хората са си хора, който квото ще да прави. Моля не излизайте с това, че цигарите са вредни, защото - ОК, вредни са, но на днешно време всичко около нас е вредно - въздуха, който дишаме, храната, която ядеме ... и още куп други работи.

ProstoAz
01-30-2007, 12:20
На мен само ми е интересно как стигна до това "велико прозрение". :lol:

sexY_mackA90
01-30-2007, 16:18
На мен само ми е интересно как стигна до това "велико прозрение". :lol:

:!: :!: :!:

x ray eyes
01-30-2007, 17:42
А аэ не раэбирам эащо толкова остро поставяш темата :evil:
Естествено че ще ти кажа че това са иэмишльотини :!:
Аэ си пуша эа всичко друго, но не и эа гъэария!
Щото и беэ тва отдавна вече пушачите са толкова много повече от непушачите, че е ''модерно'' да НЕ пушиш :lol:

IlLuSi0nS`
01-30-2007, 20:30
всичко в тоя свят води до пристрастяване.. и знаеш ли лично на мен не ми пука дали това което ми доставя удоволствие е вредно или пък как изглежда в очите на другите.. правя го защото така ми харесва.. право на личен избор мой човек..

Scarabey
01-30-2007, 21:41
Всеки има право на избор,да прави това което му харесва за това не ми говори,че пушачите били комплексари задръж мнението за себе си става ли?! :!:

teenkopele
02-01-2007, 06:47
На мен само ми е интересно как стигна до това "велико прозрение". :lol:

А познай. Няма да е трудно да се сетиш. :lol: :wink:

02-09-2007, 09:45
Абе цигарите не ми пречат. Пречи ми, че тийновете са по-прости от децата! Как може да се интересуват толкова маниакално от някакви си "звездички"? Децата не им пука за тях, възрастните вече са се осъзнали. Явно проблемът е тийнейджърски. Освен това какви са тия глупости, че човек не трябвало да се ограничава. Което ти е неприятно - не го правиш. Аз затова вече не гледам новините. Като дете като знаех по-малко за живота и света ми беше по-добре.