PDA

View Full Version : Някой знае ли нещо по въпроса



Qnchety
01-30-2007, 13:50
Ми начи преди 3-4 дена мис е появи някаква подутина под едното ухо. не ме боли но мама каза че може да е някакъв лимфен възел или нещо такоа. Та някой може ли да ми каже кво може да е? Мерсин предварително!!!

Ive70
01-30-2007, 14:31
Боли ли те?
Най-вероятно е просто възпаление. Мажи го с ихтиол и ще ти мине.

SwEeT_pAiN_F
01-30-2007, 15:09
Ми начи преди 3-4 дена мис е появи някаква подутина под едното ухо. не ме боли но мама каза че може да е някакъв лимфен възел или нещо такоа. Та някой може ли да ми каже кво може да е? Мерсин предварително!!!
Колко е голямо? Боли ли те? А при натиск? Мястото зачервено ли е? Кожата по-различна ли е като я докоснеш? Пречи ли ти да си отваряш широко устата? От кога е така? Изкарвала ли си заушка? Боледувала ли си скоро? На колко години си и пол?
Питам те защото това може да значи много неща и повечето са сериозни.... очаквам отговора ти..

Qnchety
01-30-2007, 17:07
Колко е голямо? - Ми как да ти обясня! На пръв поглед не си личи и трябва да се докосне за да се разбере!!!

Боли ли те? - Не но когато го натискам сякаш леко ми се гади, но само за момента докато е натиснато!!!

Мястото зачервено ли е? - Май не!!!

Кожата по-различна ли е като я докоснеш? - Не!!!

Пречи ли ти да си отваряш широко устата? - Не!!!

От кога е така? - В неделя го забелязах!!!

Изкарвала ли си заушка? - Не!!!

Боледувала ли си скоро? - Не!!!

На колко години си и пол? - 13 ф!!!

little angel
01-30-2007, 17:44
A moje da e prosto natrupvane na mastna takan na men 4esto mi se slu4va no iz4ezva spox edva li e seriozno ako vse pak ti ziglejda takova posavetvai se s nqkoi po-znae6t ili otidi na lekar no ne mi zvu4i na ne6to koeto bi trqbvalo da te pritesnqva

st1ki
01-30-2007, 18:06
Ще ти излиза пъпка :)

Qnchety
01-30-2007, 18:21
Ще ти излиза пъпка :)

Моля?!?!?!?!?!

SwEeT_pAiN_F
01-30-2007, 19:29
Ами по твоите отговори, наистина не е сериозно, най-вероятно става дума да натрупване на мастна тъкан. Ще ти мине. Но наистина в първият си постиг го беше описала като нещо страшно. Споко ще се махне от самосебе си!

batkodoki
01-30-2007, 21:05
точно си е лимфен възел!

никакво мачкане, никакъв ихтиол!

вероятно е активиран от проблем със зъбите, ухото или гърлото.

namely_me
01-30-2007, 21:54
И аз имах нещо такова, но беше много отдавна и не си спомням добре. Но май трябваше да пия някакъв антибиотик за да се махне.
Така че ако не мине до 2-3 дена, по-добре отиди на лекар.

Qnchety
01-31-2007, 10:15
точно си е лимфен възел!

никакво мачкане, никакъв ихтиол!

вероятно е активиран от проблем със зъбите, ухото или гърлото.

Точно така е! Неска ходих при лекарката в училище и тя каза че е възпален лимфен възел. Получил си е щото а преди няколко седмици сама си пробивах ушите - хем дизенфикцирах иглата, но пак съм напраела бела(аве тая въраст мноу лошо ми влияе). Приписа ми някакво лекарство с коет да си мажа ухото(или нещо такоа беше) и след малко ше ходя да си купувам! Мерси все пак на тези които се опитаха да ми помогнат!!!