PDA

View Full Version : KoFtI



_бонбона_
01-30-2007, 14:19
izob6to ne znam za6to pi6a...super sum otchaqna.....vlubena sum v edin priqtel na gadjeto mi i dneska mu pisah ama oshte ne e otgovoril..strashno mnogo me kefi no iskam da si ostana s momcheto s koeto sum sega i vse pak da se vijdam s nego(koeto e prosto nevuzmojno) i se chudq koi ot dvamata da izbera i prosto ne moga puk i dvamata da gi zareja shte e oshte po nevuzmojno(6oto i dvamata sa strahotni) prosto ne znam kakvo da praq...mn mi e kofti :cry:

GLeZoRanA
01-30-2007, 14:25
Ти начи не можеш да ги зарежеш и двамата щото не ходиш с единия нали 0_o а бъди с тоя дето най-много искаш .. Само едно ще ти кажа ако решиш да си с приятеля и да скъсаш с гаджето си .. просто забрави . Мъжкото приятелство е по - силно от женската .Пък ако стане нещо с приятеля няма да е за дълго ...

Need_A_Girl
01-30-2007, 16:26
GLeZoRanA е мн права. Ако решиш да бъдеш с приятеля, увери се, че той наистина те харесва, щото иначе ... наистина ще стане КОФТИ :wink:

Vladokaaa
01-30-2007, 16:38
Прави са и двете помисли!!!

01-30-2007, 16:44
Остани си с гаджето! Супер гадно е да те зарежат по толко брутален начин. Послушай ме! Не разбивай сърцето на приятеля си! :wink: Иначе аман от такива момичета като тебе! Пълни курви сте!

koalka
01-30-2007, 17:08
Е да, то така не може.Най - добре да си имаш две момчета под ръка, ама те как ще се чувстват не е важно.Не си мисли, че като имаш една сигурна връзка, можеш да започнеш втора, защото не знаеш какво може да стане.От къде знаеш например, че приятелят му няма да каже на гаджето ти какво става?Дано не го направи все пак.Изясни се със себе си и това с кой искаш да си и бъди с него.С двете момчета просто няма начин, както сама се убеди и то не за друго, а защото се познават.Така че , ако искаш да си с приятеля му просто говориш с него и му го казваш в очите, а не да действаш подмолно.

Qnchety
01-30-2007, 17:18
Помисли си много добре кой от двамата харесваш пойче и се бори за него!!!

In4iTu_
01-30-2007, 17:34
Искаш да си с двамата, но не може...Най - добре, ги "зарежи и двамата", защото иначе ще създадеш конфликт между тях[/u]

honda^
01-30-2007, 17:44
Помисли си добре какво(кого) всъ6ност иска6. Мисля, 4е няма6 право на гре6ки. Успех и дано направи6 верния избор :wink:

JuLiTo0o0o
01-30-2007, 18:48
amiii spored men e nai dobre da se zamislish mnogo dobre dali iskash da si s priqtelq si no ako reshish da izberesh drugiq imai predvid 4e neshtata shte sa mnogo slojni i nai veroqtno nqma da e dulga vruzkata vi...... no da si s dvamata izkliu4eno shte naranish mn i dvamata i sebe si ako drujish pone na ediniq ot tqh! tova e moeto mnenie dano vzemesh pravilnoto reshenie :!:

vvs_go
01-30-2007, 21:01
4udq se kak te tyrpqt

bungle
01-30-2007, 21:15
4udq se kak te tyrpqt



Баааааааси, като никога сме на едно мнение. :-D

01-31-2007, 08:43
Аман от курви като вас. "Помисли с кого искаш да бъдеш". Е мамка му заради такива като вас вече не сме приятели с един човек, с когото до преди няколко дни както се вика сме си били като братя! Аман от тъпи курви като вас! :evil: Писнало ми е от такива нещастници и курви, които мислят само на тях да им е добре! Ако аз съм на твое място или ще превъзмогна чувствата си, или ще се махна от живота и на двамата. Не мога да не те псувам, щото си си курва! Е такива като тебе направо не мога да ги трая! :evil:

bungle
01-31-2007, 09:05
Аман от курви като вас. "Помисли с кого искаш да бъдеш". Е мамка му заради такива като вас вече не сме приятели с един човек, с когото до преди няколко дни както се вика сме си били като братя! Аман от тъпи курви като вас! :evil: Писнало ми е от такива нещастници и курви, които мислят само на тях да им е добре! Ако аз съм на твое място или ще превъзмогна чувствата си, или ще се махна от живота и на двамата. Не мога да не те псувам, щото си си курва! Е такива като тебе направо не мога да ги трая! :evil:


Ебаси и приятелите сте били. Ако ти е бил истински приятел е нямало да тича след някаква си тъпа патка, а да я резне много лошо. Ама такива приятели си избирате... После другите са ви виновни, че не преценявате правилно обкръжението си. :-D