PDA

View Full Version : Огромен проблем



01-30-2007, 14:42
Така да ви питам какво бихте направили ако най - добрият ви приятел вземе момичето което харесвате. Днес точно това ми се случи и направо незнам какво да правя. Ще изпотроша нещо в нас. Моля ви помагайте и дайте някви свястни съвети, щото направо незнам какво да правя :cry:

LO6IQ
01-30-2007, 14:55
Така да ви питам какво бихте направили ако най - добрият ви приятел вземе момичето което харесвате. Днес точно това ми се случи и направо незнам какво да правя. Ще изпотроша нещо в нас. Моля ви помагайте и дайте някви свястни съвети, щото направо незнам какво да правя :cry:
Много гадна ситуация . Ами кажи ми на твоя приятел всичко и ако скъса с нея ,значи ти е приятел . Ако -не ,значи е бот . Т.е. не ти е приятел .

01-30-2007, 15:00
Ами гледай сега как стоят нещата. Те са гаджета от Нова година, но аз днес разбрах и направо щях да издивея. Той много добре знае, че аз я харесвам и въпреки това са тръгнали :cry: Направо днес като ми каза, че ходят ми идваше да му разбия зъбите, но се сдържах. А аз се чудя защо тя не искаше да излизаме вече месец... :cry: Направо съм съкрушен :cry:

Vladokaaa
01-30-2007, 15:06
Ами гледай сега как стоят нещата. Те са гаджета от Нова година, но аз днес разбрах и направо щях да издивея. Той много добре знае, че аз я харесвам и въпреки това са тръгнали :cry: Направо днес като ми каза, че ходят ми идваше да му разбия зъбите, но се сдържах. А аз се чудя защо тя не искаше да излизаме вече месец... :cry: Направо съм съкрушен :cry:

Еми фен говори с него да скъса с нея ама нема да се навие сигурно след като вече те е преебал така.Ако не се навие или го забрави за приятел и не му проговаряй вече или го пребий айде успех!!!

01-30-2007, 15:11
Абе брат точно това мислех да направя - да го заеба като "приятел". Ама въпреки всичко съм благодарен от такива случки, щото така разбирам "приятелите" ми що за стока са :cry: Най - лошото е, че повечето от тях вече се оказаха фейк по една или друга причина :cry: Абе както се казва "жидотът продължава". Бал съм ги у "приятелите" дето ми се пишат...

SaYoNaRa
01-30-2007, 15:11
:smt067 :smt068 :smt070 :smt071

Само това можеш да направиш

01-30-2007, 15:18
pri polojenie 4e tq haresva nego i toi neq mislq 4 ti tr su6to da mu bude6 priqtel i da prieme6 4e hodqt!pri polojenie 4e ti ne moje6 da hodi6 s neq zna4i toi moje da go napravi!pomisli i ti malko za nego,ne budi takuv egoist!

Vladokaaa
01-30-2007, 15:22
Абе брат точно това мислех да направя - да го заеба като "приятел". Ама въпреки всичко съм благодарен от такива случки, щото така разбирам "приятелите" ми що за стока са :cry: Най - лошото е, че повечето от тях вече се оказаха фейк по една или друга причина :cry: Абе както се казва "жидотът продължава". Бал съм ги у "приятелите" дето ми се пишат...


Eми гадно е така мн добре ми е позната тая история.Но те скасаха аз му казах или касате или не те познавам повече и то пък съвпадение нещо уная го нещя.И след това пак бяхме приятели ама не за дълго и аз напуснах компанията с която бях 8 години.Но като ми правят мръсно трябва!!А сега какво имам супер приятели които държат на мене и няма да ми направят мръсно в каквито и да са ситуации.Така че и 2-3 да са ама да са ти приятели!!!

01-30-2007, 15:26
pri polojenie 4e tq haresva nego i toi neq mislq 4 ti tr su6to da mu bude6 priqtel i da prieme6 4e hodqt!pri polojenie 4e ti ne moje6 da hodi6 s neq zna4i toi moje da go napravi!pomisli i ti malko za nego,ne budi takuv egoist!А ти що не се поставиш на мое място? Аз никога не бих направил такова нещо на човек, който твърдя, че ми е приятел. Но явно този субект не ми е никакъв приятел.

Barbie
01-30-2007, 15:26
А той като я харесва какво да прави?! А отгоре на всичко явно и тя го харесва. Явно колкото той ти е приятел, толкова и ти си му приятел. По-добре го преглътни и не го приемай като предателство. Вие сте двама. Момичето е избрало него. Случват се такива неща.

mon4eto
01-30-2007, 15:31
mI primiri se tova e jivota :?

malko mace
01-30-2007, 15:37
Mislia,che priateliat ti e postapil naistina gadno,no v dnechno vreme vseki gleda svoeto chtastie-ako naistina ia haresva,mislia,che triabva da go razberech-vse pak tia e izbrala nego!Vse pak go popitay naistina li ima chuvstva kam neia-moje da go e napravil samo za da te podrazni,a takiva"priateli"-PFU!!! :evil:

Vladokaaa
01-30-2007, 15:48
Абе какви ги наприказвахте.Вие го изкарахте виновен е аз ще се проявя като негова защита.Еми добре приятеля му я харесва и се е хванал с нея.А тогава защо не му е казал а?Айде разбирачи такива.

koalka
01-30-2007, 17:19
Ще отговоря от гледната точка на момиче, ако например приятелка ми отмъкне гаджето.В този случай и двамата са виновни.И той не те е обичал истински или те е лъгали и тя не ми е била никаква приятелка, за да направи такова нещо.При това положение не бих погледнала никой повече в очите и не бих говорила с тях никога, ако са направили такова нещо.А още по-малко ако обичам това момче....тогава шансовете за прошка вече са нулеви.И най-вече може би ще съм ядосана на него, от колкото на нея, защото все пак с него имаме връзка да кажем, а той си е позволил да ми изневери, след като ми е казал, че ме обича.Знам, че приятелят ми никога няма да направи такова нещо, защото просто никога не би действал така.Ако ще харесва някоя приятелка, то няма да постъпи така, а ще ми го каже в очите като мъж.

Qnchety
01-30-2007, 17:25
Така да ви питам какво бихте направили ако най - добрият ви приятел вземе момичето което харесвате. Днес точно това ми се случи и направо незнам какво да правя. Ще изпотроша нещо в нас. Моля ви помагайте и дайте някви свястни съвети, щото направо незнам какво да правя :cry:
Много гадна ситуация . Ами кажи ми на твоя приятел всичко и ако скъса с нея ,значи ти е приятел . Ако -не ,значи е бот . Т.е. не ти е приятел .

Съгласна!!!

In4iTu_
01-30-2007, 17:29
По принцип "Приятелството е над любовта", но в такъв случай аз бих заебала и двете. Приятелят ти не е приятел, щом е постъпил така, а момичето....ще бъде тъпо да се бориш за нея.

01-30-2007, 18:13
Мерси много за съветите! :)

polito
01-30-2007, 18:34
probvai priqtelq si shto za stoka e i ako ne e takav za kakavto go mislish mu tegli nqkoq i go ostei hich ensa zanimavai s nego a pak toi po kasno pak she doidi pri tebe i ti togas she mu raskajesh igrata

sheherezada_
01-30-2007, 18:44
probvai priqtelq si shto za stoka e i ako ne e takav za kakavto go mislish mu tegli nqkoq i go ostei hich ensa zanimavai s nego a pak toi po kasno pak she doidi pri tebe i ti togas she mu raskajesh igrata

Напълно съгласна :)

Bathory †Girl
01-30-2007, 18:54
ami za men na parvo mqsto e lubovta ! kolkoto tapo i da vi zvu4i........... :wink: [/list][/quote][/url][/b]

JuLiTo0o0o
01-30-2007, 19:08
shtom te e izlugal za takova neshto avtomati4no gubi nazvanieto priqtel! vqrno 4e moje da e vliuben no pone da ti beshe kazal v na4aloto edva li si tolkova glupav za da ne mu vlezesh v polojenieto i da go razberesh!!!

Fucking_Bitch
01-30-2007, 19:18
Всички са мн прави като казват,че не ти е никакв приятел щом постъпва тъка..А за момичето не коментирам..Най-добре ги зарежи и двамата... :x

kristina_ok
01-31-2007, 13:40
Да ти имам огромния проблем.