PDA

View Full Version : Moderated: Имам проблем с математиката



Scofild
01-30-2007, 14:54
Здравейте Имам Един сериозен Проблем във училище!!! Това е Математика,аз уча във Математическа гимназия във Плевен и Проблема ми е че уча много по математика,а няма никакъв резултат после!!!!!
Не сам разсеян нито влюбен или пък се притеснявам просто незнам защо се получава така интересното е обаче че когато господина ме вдигне на дъската винаги имам 5 или 6 а на писменно Изпитване 2 3 или 4 най-много!!! А Имам съученици които изобщо не отварят по математика и винаги имат 5 или 6!!! Според мен моят Проблем е на психическа основа,всмисъл че унас си решавам задачите без никакъв проблем а във училище на ПИСМЕННО Изпитване Просто ми ЗАЦЕПВА МОЗЪКА!!!! Моля Дайте ми някакъв съвет за да го преодолея!!!!


:cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

Nu[m]b
01-30-2007, 18:08
Имам проблем с математиката

Aз пък нямам :lol: :-D

koalka
01-30-2007, 18:16
Просто не се притеснявай толкова много, наложи си го.Няма смисъл заради притеснение да изкарваш двойки и тройки, а иначе да знаеш.

01-30-2007, 18:46
ami az imam absolutno su6tiq problem i adski me e qd,za6toto kato si vidq posle 3toikata ili 4 i daje i na 5 sam se qdosvala...a gi znam!ne 4e znam si4ko no pove4eto ne6ta:(i vse o6te ne sam namerila re6enie na problema