PDA

View Full Version : Шматка?



Muse_of_Madness
01-30-2007, 17:11
Какво е точното значение на тази думичка? Щото мен, един Стефчо и даскала по философия почнаха да ни определят като абсолютни шматки...

Alex_f
01-30-2007, 17:28
6matka e otnesen 4ovek i malko neseriozen! :lol:

crazy_mouse
01-30-2007, 17:31
Еми доста разсеян човек,дето не знае къде се намира :lol: и не мисли много много какво прави

хахах без обиди :wink:

priti_kiti
01-30-2007, 17:55
^верно е, но аз го приемам като ебати комплимента :lol:

meri88
01-30-2007, 18:04
to si e palen kompliment :-D

Aileen
01-30-2007, 18:18
Ми то "шматка" е "парцал" на руски ама едва ли е искал да те нарече точно така - просто значението на думата не се знае.

Muse_of_Madness
01-30-2007, 18:32
Ми то "шматка" е "парцал" на руски ама едва ли е искал да те нарече точно така - просто значението на думата не се знае.
Не, май не ме разбра-имах предвид, че някои съучиници определят мен, Стефчо и философа като шматки. Себе си няма дя описвам, ама даскала е... Един такъв дългунест с дълга коса и обеци... и фланелка на Рамщайн от време на време.... Иначе страшно начетен и интелигентен... и лигавичък... Стефчо си е гений, невероятна памет, големи знания... Също дългунест, но чернокос... Хили се некси особено, мазохист е и пелтечи... Аз... шматка като тях...

nEjNa^NeBrEjNa
02-04-2007, 20:03
ami ne se obijdai,mn se samnqvam,4e i te s takava cel da ti go kazvat! Az li4no mn 4esto izpolzvam taq duma kam nai-dobrite si priqteli kato zaka4ka!! : :lol:

Muse_of_Madness
02-11-2007, 10:17
Прочетете ми думите! Ние, шматките, ще превземем света след залеза на свръхчовека! Отношението ни към човеците ще е като отношението на хората към маймуните, а към свръхчовеците- като отношението на пора към лъва! :D 8)

sWeEt_SeEd
02-11-2007, 12:17
ахеахех и на мене ми казват така...споко то си е комплимент-приятно разсеяно,сладко дебилно,изтрещяло,странно изглеждащо(при някои) безакълно,рядко мислещо( за по-дребни неща),завеяно ,вършещо странни неща същество...рядко бива заинтересовано от глупави и безмислени неща,но в същото време умеещо да се справя с всичко и то доста добре бих казала :smt005 и интелигентно,но използващо интелекта само когато е наистина нужно,не в обикновен разговор с приятели-тогава само простее,трещи и плямпа простотии,щото не намира за нужно да развива теорията за относителността или за разпада на ядрото :smt019 хахахаха май се описах ](*,) абе тфа си е шматка е изрод живеещ в собствен сладък свят :smt019

Selene
02-11-2007, 13:36
ахеахех и на мене ми казват така...споко то си е комплимент-приятно разсеяно,сладко дебилно,изтрещяло,странно изглеждащо(при някои) безакълно,рядко мислещо( за по-дребни неща),завеяно ,вършещо странни неща същество...рядко бива заинтересовано от глупави и безмислени неща,но в същото време умеещо да се справя с всичко и то доста добре бих казала :smt005 и интелигентно,но използващо интелекта само когато е наистина нужно,не в обикновен разговор с приятели-тогава само простее,трещи и плямпа простотии,щото не намира за нужно да развива теорията за относителността или за разпада на ядрото :smt019 хахахаха май се описах ](*,) абе тфа си е шматка е изрод живеещ в собствен сладък свят :smt019

Разпознах се тука :-D
Обичам да ми казват шматка :-D . Мн е яко . Абе комплимент си е !

reason
02-11-2007, 16:48
Обичам я тази дума :D нали аз съм си такава...

KoKaTa
02-11-2007, 19:35
ахеахех и на мене ми казват така...споко то си е комплимент-приятно разсеяно,сладко дебилно,изтрещяло,странно изглеждащо(при някои) безакълно,рядко мислещо( за по-дребни неща),завеяно ,вършещо странни неща същество...рядко бива заинтересовано от глупави и безмислени неща,но в същото време умеещо да се справя с всичко и то доста добре бих казала :smt005 и интелигентно,но използващо интелекта само когато е наистина нужно,не в обикновен разговор с приятели-тогава само простее,трещи и плямпа простотии,щото не намира за нужно да развива теорията за относителността или за разпада на ядрото :smt019 хахахаха май се описах ](*,) абе тфа си е шматка е изрод живеещ в собствен сладък свят :smt019
ama ot kade me poznava6 tolkova dobre :smt044 :smt005 bravo perfectno opisanie SweEt_SeEd :-D

KoKaTa
02-11-2007, 19:36
daje nemojah i da te citiram kato horata :smt005 :smt005 :smt005

sWeEt_SeEd
02-11-2007, 19:55
ahehahe cool WELCOME to SHMATKAS' WORLD \:D/

teenkopele
02-12-2007, 01:52
...Абе комплимент си е ![/color][/b]

Аха.

Muse_of_Madness
02-16-2007, 16:23
Да си направим клуб!!!