PDA

View Full Version : Китара



01-30-2007, 17:43
trqbva ot nqkyde da si nabavq kitara nqma zn moje i da e stara
e nqkoi 6te kaje li ot kyde da si nabavq
gledah v texhnopolis.bg, no tam cenata e okolo 90 leva za OBIKNOVENNA kitarka
e tva spored men e mn
e nqkoi 6te mi kaje li ot kyde moga da si namerq kitara ?

ErinEverly
01-30-2007, 17:44
trqbva ot nqkyde da si nabavq kitara nqma zn moje i da e stara
e nqkoi 6te kaje li ot kyde da si nabavq
gledah v texhnopolis.bg, no tam cenata e okolo 90 leva za OBIKNOVENNA kitarka
e tva spored men e mn
e nqkoi 6te mi kaje li ot kyde moga da si namerq kitara ?

Китара за 10 лева свястна няма да намериш :lol:

RoyTheReaper
01-30-2007, 17:57
90 лева за нова китара са дори малко. И най-вероятно говорим за боклук. Горе долу-добра акустична китара може да се намери (нова) за около 150 лева. И не си купувай от технополис - там не струват. Моя съвет е, или спестявай малко по-дълго, или си търси втора употреба.

01-30-2007, 18:01
една що годе свястна цигулка струва минимум 2000 лв ...китарата е най-евтиният инструмент...тъй че не се оплаквай :wink: моята е най-обикновена и струва 160 лв(това ми се стори малко,защото нашите са цигулари)между другото не си взимай китара под 160 лв нова,защото ще е скапана(може да и се счупи мн бързо грифа)

brain_stew
01-30-2007, 18:03
90 лева за нова китара са дори малко. И най-вероятно говорим за боклук. Горе долу-добра акустична китара може да се намери (нова) за около 150 лева. И не си купувай от технополис - там не струват. Моя съвет е, или спестявай малко по-дълго, или си търси втора употреба.

Ъм...китарта за 90 кинта от технополис е фактор ню лайн..и не е боклук!Моята е такава и е хубава!Само че не си я купих от технополис а от магазина на Фактор на улица "Кракра"....за 90 кинта китарата е направо евтина...Иначе в технополис съм се натъкнала на фактор с недоизпилени прагчета и стържеше ужасно, но иначе Фактора (поне моя) е хубав...
По принцип е по-хуабво китарат да е лангъркана малко, но ако решиш и ти е спешно си вземи Фактор, хич не му мисли!Макар че и Stagg не са никак лоши, но са малко по-скъпички!

(Вземи си със стоманени струни а не найлонки...не че найлонките не са хубави, но звука е различен! :wink: )

RoyTheReaper
01-30-2007, 18:23
Разбира се, че китара от музикален магазин е 100 пъти по-добре. Но в технополис... обикновено там карат боклуците. Така че, ако ще е нова, взимай я от магазин.

scion_of_Storm
01-30-2007, 19:53
Брейн стю, и аз имам същата, от същото място, за същите кинти :D Даже и две перца бонус ми метнаха ;0

brain_stew
01-31-2007, 07:29
Брейн стю, и аз имам същата, от същото място, за същите кинти :D Даже и две перца бонус ми метнаха ;0

Хехехех!Супер...то и на мен ми метнаха две перца..белички с един сексапилен туземец на тях!Обаче аз ги подарих ан dr.Kazimbutt и TheNightRider щото нещо много ги харесаха! :-D