PDA

View Full Version : За или против- спешно



01-30-2007, 18:16
Ей хора, помагайте. Познаваме се е това момче от няколко месеца и той освен,че ми е като най-добър приятел е и най- страхотното момче! Имам чувството, че сме създадени един за друг ( признак, че май съм доста влюбена). Та сега се чудя да му кажа ли или не? Не искам да си променяме отношенията, който са супер- не сме се карали нито 1 за вс това време и винаги мнението ни съвпада. Мисля си, че той подозира, но нз дали да му кажа. Аз съм си малко срамежлива, той също. Нз вече не издържам така. Да му кажа ли и какво точно да му кажа? Как да насоча разговора в тая посока? Моля, помагайте! После ще почерпя :wink:

sheherezada_
01-30-2007, 18:19
Кажи му го направо.

svetlidim
01-30-2007, 18:33
Според мен да изчакаш още малко..,м? По-добре,за да не се прецакаш.

JuLiTo0o0o
01-30-2007, 18:41
po princip e dobre da iz4akash malko.....no shtom ne mojesh ve4e da ponasqsh situaciqta deistvai kaji mu go napravo.. bez mnogo da go mislish uspeh :-D

koalka
01-30-2007, 19:00
И да изчака малко не знам това до каква степен ще промени ситуацията...Аз бих говорила направо.

honda^
01-30-2007, 19:01
Казва6, 4е не иска6 да си променияте отно6енията, нали? Тогава не му казвай. Не6то подобно много би променило не6тата. Ако не изпитва същото ще се отдръпне доста от теб. Но твърди6 и, 4е не може6 да премъл4ава6 за 4увствата си...тогава би трябвало да му каже6. Е тук си противоре4е, знам. Моят съвет е да предцени6 дали изпитва не6то към теб и тогава да ре6и6 какво е най-добре да направи6. Ако усети6, 4е не е безразли4ен, давай, смело! Но ако е, тогава не си струва да си разваляте хубавите отно6ения. По-добре 6те е да си близо до него(макар и само като приятелка). Знам в някои моменти 6те ти е много тежко, 4е не може6 да го прегърне6 и целуне6, но погледни от хубавата страна.
Успех! :)

rrrrrr
01-30-2007, 19:14
Гледам че главно момичета са си изкарали мнението.Според мен ако искаш да имаш гадже и този въпросния го харесваш му кажи по някакъв начин тъй като ако и той те харесва а е срамежлив рискуваш да си останете с само с някакви намерения и нищо практическо а така полека лека чувствата намаляват и токувиж сте изгубили интерес един към друг.А пък ако той си пада по теб 99% ще отвърне на чувствата ти ако му ги покажеш и обясниш....
Айде късмет.

Krem4eto
01-30-2007, 19:20
Ей хора, помагайте. Познаваме се е това момче от няколко месеца и той освен,че ми е като най-добър приятел е и най- страхотното момче! Имам чувството, че сме създадени един за друг ( признак, че май съм доста влюбена). Та сега се чудя да му кажа ли или не? Не искам да си променяме отношенията, който са супер- не сме се карали нито 1 за вс това време и винаги мнението ни съвпада. Мисля си, че той подозира, но нз дали да му кажа. Аз съм си малко срамежлива, той също. Нз вече не издържам така. Да му кажа ли и какво точно да му кажа? Как да насоча разговора в тая посока? Моля, помагайте! После ще почерпя :wink:

Няма какво да му мислиш кажи му,че го харесваш и искаш да пробвате ,пък и все пак ти го познаваш ти знаеш какъв е и му кажи!!!

vvs_go
01-30-2007, 21:00
ami slu6ai mene sq zna4i 6te naprai6 tyi hem nqq sa unijaa6 hem 6a mu kaje6 otiva6 i mu kazva6 ama ei tyi mejdu drugoto nali " Misli6 li 4e s teb moje da sme pove4e ot priqteli"

GLeZoRanA
01-30-2007, 21:14
Казвай няма кво да го овърташ

namely_me
01-30-2007, 21:36
Да, кажи му го направо, директния подход е най-добрия.
Така или иначе каквото и да стане, ще е по-добре да знаеш, отколкото да се измъчваш с догадки.

svetlidim
01-30-2007, 23:56
Ми мене никой не ме подкрепи...Всички:"Давай направо!" Емиии хубаво,ама по-добре направи това по между другото:


ami slu6ai mene sq zna4i 6te naprai6 tyi hem nqq sa unijaa6 hem 6a mu kaje6 otiva6 i mu kazva6 ama ei tyi mejdu drugoto nali " Misli6 li 4e s teb moje da sme pove4e ot priqteli"

insane|giRL
01-31-2007, 05:13
kami mu go no parvo pomisli dali spored teb i toi ima s16tite 4yvstva ili ako se darji samo kato priqtel nqma smisal deaznam...

01-31-2007, 16:22
Мисля, че и неговите чувстава са същите. Поне така ми се струва. Нз мисля да опитам с дали мисли, че някога може да сме повече от приятели. Директно няма да мога - срам ме е май :roll: Мерси за съветчетата

carevi4noto_momi4e
01-31-2007, 16:25
И да изчака малко не знам това до каква степен ще промени ситуацията...Аз бих говорила направо.

Eternal_flame
01-31-2007, 16:40
Trqbva da govori6 s nego,6tom ve4e ne izdarja6 da si v takova polojenie.No ako toi te othvarli ne6tata mejdu vas nikoga nqma da sa sa6tite,pone spored men de,taka 4e mn dobre pomisli kakvo 6te pravi6!Uspeh :D

In4iTu_
01-31-2007, 16:44
Кажи му, и да чакаш...това няма да ти помогне :wink:

Sweet Devil
01-31-2007, 17:05
abe ako poznava6 nqkoi negov blizak priqtel,pitai priqtelq mu kakvo misli po vaprosa.dali tova mom4e te haresva ili ne.toi 6te znae sas sigurnost a i moje da ti pomogne s obqsnenieto v lubov.znam 4e e malko glupavo no vse pakmoje i da proraboti.
USPEH!!!

Bacard1
01-31-2007, 18:56
Ей хора, помагайте. Познаваме се е това момче от няколко месеца и той освен,че ми е като най-добър приятел е и най- страхотното момче! Имам чувството, че сме създадени един за друг ( признак, че май съм доста влюбена). Та сега се чудя да му кажа ли или не? Не искам да си променяме отношенията, който са супер- не сме се карали нито 1 за вс това време и винаги мнението ни съвпада. Мисля си, че той подозира, но нз дали да му кажа. Аз съм си малко срамежлива, той също. Нз вече не издържам така. Да му кажа ли и какво точно да му кажа? Как да насоча разговора в тая посока? Моля, помагайте! После ще почерпя :wink:

ми булка кажи му го напрао или по малко по заобиколен начин..........!!!! :lol: :D :lol:

Undying
01-31-2007, 19:04
Поеми си дълбоко въздух и му го кажи направо.Не боли ше видиш. :-D

02-03-2007, 19:18
Мерси за съветите, ама аз още не съм му казала. Мн съм зле знам... Обаче ме е срам май... или по-скоро страх от това как ще реагира... :( А как да разбера дали и той изпитва същото... Какво да го попитам та да ми каже... Няма да мога директно да му кажа... Зле съм, а мн го обичааам ! :(

namely_me
02-03-2007, 19:30
Мерси за съветите, ама аз още не съм му казала. Мн съм зле знам... Обаче ме е срам май... или по-скоро страх от това как ще реагира... :( А как да разбера дали и той изпитва същото... Какво да го попитам та да ми каже... Няма да мога директно да му кажа... Зле съм, а мн го обичааам ! :(

Малеее, не.
Ох, подобни постове ми връщат вярата, че има и по-луди от мен.
Сериозно: Ако почнеш, или по-скоро, продължиш да увърташ, ще стане по-зле. Ама много по-зле. Даже може така да стане, че дори и да те харесва, да реши, че си прекалено спекана, и да му писне. Въобще, стига с това. Просто му го кажи. "Знаеш ли, трябва да си поговорим, от известно време изпитвам нещо към теб и се чудя дали и ти не...", ала бала и прочее. Кажи му гооооо!!!!!!!

Konfucii
02-03-2007, 21:09
kaji mu!

krem4et0
02-04-2007, 08:14
Не му казвай-така ставаш уязвима. Аз,на които съм казвала не е ставало добре. Възползвали са се по някакъв начин и до там,а аз си страдам после. не признавай чувствата си директно. можеш да намекнеш за тях,но да кажеш харесвам те е нож с 2 остриета. може да каже-а аз тебе не. може да каже-и аз и да се възползва от чувствата ти. Разбира се може и той да те харесва искренно,но това е рядко. Мъжете обичат да причиняват болка!

Princesata
02-04-2007, 08:34
По добре казваи направо няма какво да чакаш

alkobalko
02-04-2007, 15:16
Щом не можеш да издържаш повече така му кажи. Ако и той изпитва същото- супер. Ако обаче не е така, не очаквай нещата да останат, както са били. Това ще е доста трудно. И все пак дано всичко се оправи.

iiirish
02-04-2007, 15:19
според мен няма причина поради която да не му кажеш. повярвай ми - трудно е само в началото, страх те е когато още не си поела дъх и не си казала всичко, което ти е на душата. но когато набереш енерция ще видиш, че си се страхувала напразно през цялото време. направи каквото зависи от теб, а останалото... вече е негово решение ;)

02-04-2007, 15:20
Аз пък съм на мнение,че не трябва директно да му го казваш.Целуни го по бузата-виж дали ще ти отвърне,прегърни го спонтнанно-виж как ще реагира.И след това помисли,ако ти подскаже,че му харесва,значи може би и той си пада по теб и чак тогава според мен може да му го кажеш директно. ;)

Frank_Lampard
02-04-2007, 15:33
щом казваш, че ще зададени 1 за друг, помисли си ти как би реагирала и на какво... ;)

02-04-2007, 15:33
Не му казвай-така ставаш уязвима. Аз,на които съм казвала не е ставало добре. Възползвали са се по някакъв начин и до там,а аз си страдам после. не признавай чувствата си директно. можеш да намекнеш за тях,но да кажеш харесвам те е нож с 2 остриета. може да каже-а аз тебе не. може да каже-и аз и да се възползва от чувствата ти. Разбира се може и той да те харесва искренно,но това е рядко. Мъжете обичат да причиняват болка!

А мо`е ли да си ебеш майката, а?

Мърши, разкарайте тия гнусни подходи от репертоара си. То затова любовта е толкова сложна - щото всеки търси да извади по-силна ръка, да контролира връзката, да не се покаже по-слаб или да се унижи не дай си боже!

Лично аз бих действал както винаги през живота си - с рогата напред.

Който е путка, да си си прави нещата като путка..

Malice
02-04-2007, 15:42
Кажи му го направо.Нищо няма да зогубиш,можеш само да спечелиш повече...но му кажи,че това което изпитваш към него не искаш да повлияе на отношенията ви.

nasty_f
02-04-2007, 15:47
Аз на твое място бих му казала.няма нищо лошо в това,че изпитваш нещо повече към него :roll:

PerfectStrang3r
02-04-2007, 16:57
Казвай направо без много да овърташ. Успех.

SUGAR_F
02-05-2007, 17:03
az pak sam na drugo mnenie...si4ki kazvat abe kaji mu kaji mu,no ne smqtash li 4e taka riskuvash da izgubi6 priqtelstvoto mu i da se uniji6?az smqtam taka...a za podhod moje kato zana4alo da izpolzvash tozi:otivash pri nego govorite si i izvednaj podhvani temata za biv6ite vi gadjeta...i izvednaj mu kaji ti sq koq si haresvash?toi ako te popita sashtoto moje da mu kaje6 abe az sega si haresvam edno mom4e ama to e sramejlivo i potaino i ne moga da razbera 4uvstvata mu...i taka po nqkakyv na4in namekvash a ne se podlaga6 na ma4enieto da izkaje6 4uvstvata si koito mogat da se okajat nevzaimni...aide uspeh i da kaje6 sled vreme kakvo e stanalo :D i 6te se molim za teb [-o<

PrOfAnE
02-05-2007, 17:18
Аз знаеш ли кво щи предложа малко е тъпо но на мен веднъж ми свърши работа... На някое копонче ако той се понапие просто изчакваш да видиш дали ще му дойде куража ,ако не дойде действай ти ,пък на следващия ден ако ти каже ,че е било грешка ще знаеш че не испитва нищо ,пък може и да каже ,че иска нещо повече от натискане една вечер .... А ако не се задават купончета му го кажи , но само ако си сигорна че няа да повлияе на приятелството ви