PDA

View Full Version : При кви обстоятелства..?



01-30-2007, 18:49
Ем значи искам да попитам..при какви обстоятелства сте го правили за първи път...щото с приятеля ми искаме ужасно много да го направим но никога нямаме възможност да отидем вкъщи или у тях(вкъщи щото ся майка ми си е у дома един месец, а у тях щото той е от друг град и малко трудно)...и последния път аз бях в цикъл и ако не бях в цикъл замалко да го наприам в една тоалетна..та искам да знам вие при кви обстоятелства сте го напраили за първи път..и как по някакъв начин да го накарм да не иска да го напраим у няква си тоалетна щото на мене ще ми е за 1ви път и все пак искам да е специално...:)... :-D

Sisley^BaBy
01-30-2007, 18:53
ми..кво да ти кажа..бяхме в гаджето ми ама вий щом нямате възможност може да пробвате в някои хотел.

01-30-2007, 18:56
забрайх да допълня че обикновено като се виждаме се виждаме следобед до към 18часа щото той тогаа си фаща рейса да се прибира..а иначе лятото до 20.30 щото тогава е последния му рейс..:-D

01-30-2007, 19:13
hahaha
specialnoooooooooo da ve da !

Komar
01-30-2007, 22:15
Vie ne ste li 4uvali za evtini motelski stai.. zimate si 1 butilka vodka i staq v nqkoi motel.. i se praskate na volq.. az pyrviq pyt si go napravih v kola.. kvo da se prai.. ebeshe mi se ta dve ne mi se vidishe :)

01-30-2007, 23:17
v edin negov aver... obstoqtelstvata bqha takiva, pomilihme go da se razhodi malko :-D

SuN4o_F
01-30-2007, 23:53
v edin negov aver... obstoqtelstvata bqha takiva, pomilihme go da se razhodi malko :-D
hahhaahhha dobre we.....

bulgarche
01-31-2007, 07:33
Може и у приятел, к'во толкова
Хотели
Хижа
Палатка...
толкова много места има, освен тоалетната...

gangbang
01-31-2007, 07:35
Ем значи искам да попитам..при какви обстоятелства сте го правили за първи път...щото с приятеля ми искаме ужасно много да го направим но никога нямаме възможност да отидем вкъщи или у тях(вкъщи щото ся майка ми си е у дома един месец, а у тях щото той е от друг град и малко трудно)...и последния път аз бях в цикъл и ако не бях в цикъл замалко да го наприам в една тоалетна..та искам да знам вие при кви обстоятелства сте го напраили за първи път..и как по някакъв начин да го накарм да не иска да го напраим у няква си тоалетна щото на мене ще ми е за 1ви път и все пак искам да е специално...:)... :-D

За секс са ви достатъчни не повече от 2 м. площ. Щом имате желание ще намерите и начин :wink: