PDA

View Full Version : Излъгах го.Как да му кажа?



Анонимната^^
01-30-2007, 19:04
значи имам един голям проблем :( от около 6-7 месеца си чатя с едно момче от сф.Който е страхотен във всяко отношение просто момче за милиони.няма равен :D но тогава нз какво ме беше станало и въобще не се харесвах пък и оттогава доста ама доста промених външният си вид :) и още като се запознахме и му пратих фалшива снимка и го излъгах на колко години съм :( за което в момента се чувствам ужасно ама адски гадно :evil: ама аз съм си виновна все пак :? и сега все още си чатим и дори се влюбихме :D той твърди че ме обича и аз от моя страна се привързах адски много през тея месеци и аз изпитвам силни чувства към него :cry: но единствената и огромна пречка която остава за да се видим е че аз така подло и нагло го лъжа вече месеци наред :cry: но разбирате ли сърце не ми дава да му кажа истината защтото сега пък още повече изживява тежък момент (има проблем с майка си,болна е от нещо и трябва да и правят операция) :cry: :cry: горкичкият,даже няколко пъти ми каза че ако на съм била аз.....била съм единствената му опора сега :cry: и на мен ми дойде да заплача дори като знам каква е истината :cry: но съм се решила вече да му кажа само да мине св Валентин :( защото не мога все пак да го лъжа вечно според мен по-добре аз да му кажа отколкото да го научи от другаде :( но пък и аз си имах своите причини.....независимо че сега като се замисля те не са били основателни но...вече белята е направена :cry: знам че няма нещо което да оправдава моята постъпка :( все пак това са 6-7 месеца и сега се чудя как да му го кажа обаче така че възможно най-малко да го заболи :cry: моля ви посъветвайте ме нещо защото съм на прага на лудостта :cry: :cry: :cry:

01-30-2007, 19:28
отрежи си носа

Mishlence
01-30-2007, 19:33
мацка не се пали толкова бе :) Опитай се да му кажеш истината директно и му обясни защо си го залагвала - ако толкова държи на теб ще те разбере... а иии не си направила чак толкова ОГРОМНА грешка.Всичко ще се оправи :wink:

MoHuTo
01-31-2007, 00:09
Ми обясни му някак ситуацията, надявам се да те разбере..Айде успех :wink:

Анонимната^^
01-31-2007, 05:48
ами аз така или иначе трябва да му кажа :( аз се надявам разбира се да ми прости но ще го разбера и ако не иска и не може или поне ще се опитам да се примиря :cry: но ще се боря до края :evil:

Mishlence
01-31-2007, 07:13
давай мацка! ние ще стискаме палци :) и да пишеш какво е станало после :wink:

Анонимната^^
01-31-2007, 09:45
е разбира се че ще ви пиша :D дано вс мине по мед и масло :wink:

gery_to
01-31-2007, 11:23
Оле аз бях направила същтата глупост.И на мен в началото не ми пукаше за момчето и му дадох фалшива снимка но после с течение на времето се привързахме и стана лошо.Нямаше как да не му кажа какво съм направила, той незнаеше какво да мисли и да ми каже.Не си писахме известно време защото му беше гадно а сега ако си пишем си пишем някакви смешни нещта за по 2-3 минути.Заради лъжата ми го загубих.Дано с теб не стане така.Успех!!!

koalka
01-31-2007, 13:45
Може да поспорим относно това дали те обича, но няма.Ако наистина си го набелязала му кажи истината.Вие предполагам няма само да говорите, а и ще се видите, което не е много добре да продължаваш да го лъжеш.Кажи му истината и предполагам ще те разбере.

mon4eto
01-31-2007, 14:06
Mi prosto kato mu kazva6 istinata mu kaji i pri4inite poradi koito si go izlagala i ako naistina te obi4a zaradi teb samata 6te bade vsi4ko nared...
Uspex :-)