PDA

View Full Version : Moderated: Имам супер много пори по носа и по челото



sssssssssss
01-30-2007, 19:06
emi gadna rabota imam super mn pori po nosa i sa nqkvi golemi po 4eloto sa6to i e gadno kajete kak da gi mahna hodeh na kozmetik nqkolko pati po4ti nqma efekt i papki imam i gadna rabota kajete ne6to efikasno tui 3 step na clinique kva rabota var6i,emi tui ot mene

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Scarabey
01-30-2007, 20:10
Чувала съм,че сауната помага

Eternal_soul`f
01-31-2007, 01:18
Ами единственото, което мога да ти кажа е да си почистваш сутрин и вечер кожата с продукти съдържащи повече спирт и предназначени за мазна кожа. Иначе за трите стъпки на Клиник се чуват добри отзиви... :roll: Аз лично не съм ползвала.

malkoto_sladur4e
02-02-2007, 08:17
Тц тц мн съм тъпа :lol: Прочетох,че пише като заглавие на темата "Имам супер много пари но..." :P :P :P Хъахъахаъахаххуаауааухау та по темата...нищо не можеш да направиш щом имаш пори или просту си купи мн качествен фон дю 10 и с готЕна пудра отгоре става трепач :P Примерно аз изпозвам на Орифлейм фон дю тена (15 лв) от серията Джордани Голд и пудра тя около 10 лв беше и едно върху друго и ставаш неознаваема :wink: :wink: :wink: пробвай.. :wink: :wink:

adoration_
02-02-2007, 08:42
Тц тц мн съм тъпа :lol: Прочетох,че пише като заглавие на темата "Имам супер много пари но..." :P :P :P Хъахъахаъахаххуаауааухау та по темата...нищо не можеш да направиш щом имаш пори или просту си купи мн качествен фон дю 10 и с готЕна пудра отгоре става трепач :P Примерно аз изпозвам на Орифлейм фон дю тена (15 лв) от серията Джордани Голд и пудра тя около 10 лв беше и едно върху друго и ставаш неознаваема :wink: :wink: :wink: пробвай.. :wink: :wink:
В никакъв случай!!!Знаеш ли как ще ти се запушат порите на лицето и какво ще се случи с кожата ти??!Мисля,че имаше една серия на Гарниер,но не съм сигурна как се казва,защото не съм я използвала...Можеш да се посъветваш с козметик,ще получиш най-компетентен отговор;)

assassa
02-03-2007, 16:07
vzemi na avon az sym dovolna kadeto e mikrogranuli i fondioten na orifflame vsi4kite sa hubavi

zZZASZz
02-09-2007, 22:12
Em az pravq slednoto... tui kato imam mn 4erni to4ki po nosa i vseki den sled banq se maja s pasta za zubi, gledai da e nqkoq deto shtipe mn shoto inache nqma efekt, ta majesh se s nqkoq shtipeshta pasta za zubi qkoto shtipane e no ako ne iskash da te shtipe tolko mn po dobre q izsushi sus sushuar za da izsuhne po burzo sled tva stava kato luspii... i sedish tam kolkoto iskash i si q otmivash.. sushto taka vsqka ve4er si 4istq liceto sys spirt.. lavandulov ili salicilov spirt ne pove4e ot 1 procent zashtoto ako e poveche izgarq liceto.. predi lqgane se maja s krem zdrave koeto poveche pomaga zaa pupkite ot kolkoto za porite... i se maja malko e nekomfortno shoto ne popiva mn toq krem i se razmazva po vuzglavnicite i zavivkite no puk ima efekt pone pri mene.. sushto taka po vreme na banq sys guba i sapun si turkam liceto .. ot gubite koito se predlgat v avon s dup4ici ako se seshtate za koi vi govorq.. kakto i da e:) tva pravq az i sym mn dovolna.. pupki nqmam ve4e osven po vreme na cikyl ama rqdko.. obache ot 4ernite to4ki nqma oturvane tolkova lesno

ot men savet
04-10-2007, 15:01
i az imam cherni tochki no eto kak gi maham stoplqm chasha voda i s pamuche koeto natapqm v chashata pritiskam chernite tochki taka che kojata mi da se zatopli po tozi nachin chernite tochki se razmekvat i go iztiskvam sled tova izmivam liceti si i se namazvam s ospokoqvasht krem .Loshto e che tova trae samo 2-3 dni i trqbva da se pravi chesto no postepenno kojata svikva i tochkite sravnitelno namalqva i nai nakraq izchezvat.Za porite i az go imam i mn cheto mi se zapushvat zashtova gi iztiskvam i vednaga izmivam s gel protiv pypki i posle ovlajnqvasht krem za izmivane da lice .sled tazi procedura kojata mi e sravnitelno po dobre.Vajno e ako reshite da iztiskvate pypki ili pori ili cherni tochki da iztiskvate vsichko ot tqh zashtoto ako ostane malko to se uvelichava i otnovo se obrazuv pora ili pypka zatova ne iztiskvaite napolovina ako iztiskate cqlata i sled tova izmiem i namajem s krem postepenno shte izchezne

christina_aguilera
04-11-2007, 12:59
Чувала съм,че сауната помага
Обратното е, от горещите пари сауната разширява порите.

Adwokat
04-11-2007, 13:25
Em az pravq slednoto... tui kato imam mn 4erni to4ki po nosa i vseki den sled banq se maja s pasta za zubi, gledai da e nqkoq deto shtipe mn shoto inache nqma efekt, ta majesh se s nqkoq shtipeshta pasta za zubi qkoto shtipane e no ako ne iskash da te shtipe tolko mn po dobre q izsushi sus sushuar za da izsuhne po burzo sled tva stava kato luspii... i sedish tam kolkoto iskash i si q otmivash.. sushto taka vsqka ve4er si 4istq liceto sys spirt.. lavandulov ili salicilov spirt ne pove4e ot 1 procent zashtoto ako e poveche izgarq liceto.. predi lqgane se maja s krem zdrave koeto poveche pomaga zaa pupkite ot kolkoto za porite... i se maja malko e nekomfortno shoto ne popiva mn toq krem i se razmazva po vuzglavnicite i zavivkite no puk ima efekt pone pri mene.. sushto taka po vreme na banq sys guba i sapun si turkam liceto .. ot gubite koito se predlgat v avon s dup4ici ako se seshtate za koi vi govorq.. kakto i da e:) tva pravq az i sym mn dovolna.. pupki nqmam ve4e osven po vreme na cikyl ama rqdko.. obache ot 4ernite to4ki nqma oturvane tolkova lesno


Би ли обяснил/а защото не разбрах пастата за зъби какво помага :smt017

04-11-2007, 13:38
Em az pravq slednoto... tui kato imam mn 4erni to4ki po nosa i vseki den sled banq se maja s pasta za zubi, gledai da e nqkoq deto shtipe mn shoto inache nqma efekt, ta majesh se s nqkoq shtipeshta pasta za zubi qkoto shtipane e no ako ne iskash da te shtipe tolko mn po dobre q izsushi sus sushuar za da izsuhne po burzo sled tva stava kato luspii... i sedish tam kolkoto iskash i si q otmivash.. sushto taka vsqka ve4er si 4istq liceto sys spirt.. lavandulov ili salicilov spirt ne pove4e ot 1 procent zashtoto ako e poveche izgarq liceto.. predi lqgane se maja s krem zdrave koeto poveche pomaga zaa pupkite ot kolkoto za porite... i se maja malko e nekomfortno shoto ne popiva mn toq krem i se razmazva po vuzglavnicite i zavivkite no puk ima efekt pone pri mene.. sushto taka po vreme na banq sys guba i sapun si turkam liceto .. ot gubite koito se predlgat v avon s dup4ici ako se seshtate za koi vi govorq.. kakto i da e:) tva pravq az i sym mn dovolna.. pupki nqmam ve4e osven po vreme na cikyl ama rqdko.. obache ot 4ernite to4ki nqma oturvane tolkova lesno
s tova 6te se izsu6i6 super mn kojata....i 6te po4ne da se beli

Angel_Girl
04-13-2007, 08:15
Чувала съм, че серията на Garnier Pure много помагала. Измиващия гел, тоника за лице и кремчето струват около 22-24 лева.

04-14-2007, 20:11
Sqka vecher, sled kato si izmiesh liceto go maji sus eterichno maslo ot chaeno durvo (tva nqkude 1-2 sedmici) na men lichno mn mi pomogna i veche nqmam pupki :) struva m/u 2-3-4 leva..mislq che vuv vsqka apteka prodavat. Az dori si kupih i ot laika i limon maslo no ne sum go probvala oshte \:D/

05-05-2007, 17:31
i da se stiskate i da se majete i kvoto i da pravite ne zabravqite 4e lqtoto ve4e doide i tva ozna4ava 4e go davat da bade kam 40 50 gradusa jega i tva znaete li kakvo ozna4ava 4e celiq vi trud da mahnete 4ernite to4ki e bil naprazen za6toto kogato e toplo porite se raz6irqvat i se palnqt s mrasotiq osobenno kogato ste navanka a ne mi se vqrvq lqtoto da si stoite vav vas tai 4e koto i da pravite nqma mahane i az imam mnogo ama ni6to ne mi pomaga ...6te vi kaja lelq mi kak si gi e mahnala kogato e bila na moqta vyzrast ...celta e da ne si pu6a4
1.stava6 sutrin
2.otiva6 do toaletnata :wink:
3.izpi6kva6 se v edna 4a6ka
4.posle topva6 pamu4e v 4a6kak i po4istva6 liceto si
5.sled tova go izmiva6 obilno sas pasta za brasnene
malko e gadni4o no i e pomognalo i az bil si go napravila tova no za sajalenie sam pu6a4 ot 5 g .tova e ot mene

05-05-2007, 17:31
i da se stiskate i da se majete i kvoto i da pravite ne zabravqite 4e lqtoto ve4e doide i tva ozna4ava 4e go davat da bade kam 40 50 gradusa jega i tva znaete li kakvo ozna4ava 4e celiq vi trud da mahnete 4ernite to4ki e bil naprazen za6toto kogato e toplo porite se raz6irqvat i se palnqt s mrasotiq osobenno kogato ste navanka a ne mi se vqrvq lqtoto da si stoite vav vas tai 4e koto i da pravite nqma mahane i az imam mnogo ama ni6to ne mi pomaga ...6te vi kaja lelq mi kak si gi e mahnala kogato e bila na moqta vyzrast ...celta e da ne si pu6a4
1.stava6 sutrin
2.otiva6 do toaletnata :wink:
3.izpi6kva6 se v edna 4a6ka
4.posle topva6 pamu4e v 4a6kak i po4istva6 liceto si
5.sled tova go izmiva6 obilno sas pasta za brasnene
malko e gadni4o no i e pomognalo i az bil si go napravila tova no za sajalenie sam pu6a4 ot 5 g .tova e ot mene

sweet_bubka
05-05-2007, 19:25
kakvo zna4enie ima dali si pu6a4 ili ne?

05-16-2007, 12:29
Тц тц мн съм тъпа :lol: Прочетох,че пише като заглавие на темата "Имам супер много пари но..." :P :P :P Хъахъахаъахаххуаауааухау та по темата...нищо не можеш да направиш щом имаш пори или просту си купи мн качествен фон дю 10 и с готЕна пудра отгоре става трепач :P Примерно аз изпозвам на Орифлейм фон дю тена (15 лв) от серията Джордани Голд и пудра тя около 10 лв беше и едно върху друго и ставаш неознаваема :wink: :wink: :wink: пробвай.. :wink: :wink: zashto da nqma nihto s/y porite chuvala sym za sapun ai sushto za kestenovi trici te sa tochno za po gladka meka koja i svivat porite

05-16-2007, 12:33
i az imam cherni tochki no eto kak gi maham stoplqm chasha voda i s pamuche koeto natapqm v chashata pritiskam chernite tochki taka che kojata mi da se zatopli po tozi nachin chernite tochki se razmekvat i go iztiskvam sled tova izmivam liceti si i se namazvam s ospokoqvasht krem .Loshto e che tova trae samo 2-3 dni i trqbva da se pravi chesto no postepenno kojata svikva i tochkite sravnitelno namalqva i nai nakraq izchezvat.Za porite i az go imam i mn cheto mi se zapushvat zashtova gi iztiskvam i vednaga izmivam s gel protiv pypki i posle ovlajnqvasht krem za izmivane da lice .sled tazi procedura kojata mi e sravnitelno po dobre.Vajno e ako reshite da iztiskvate pypki ili pori ili cherni tochki da iztiskvate vsichko ot tqh zashtoto ako ostane malko to se uvelichava i otnovo se obrazuv pora ili pypka zatova ne iztiskvaite napolovina ako iztiskate cqlata i sled tova izmiem i namajem s krem postepenno shte izchezne az naskoro dadoh sysytiq syvet zashtoto an men mmn mi pomaga nadqvam se da pishish ot opit a ne da si go prochela nqkade zashtoto az ot opit pisha nadqvam se da ne prozvichi kato obid i da ne go priemesh taaka