PDA

View Full Version : Ъъъъ.... любовта е... прекрасна... ъъъ...



01-30-2007, 20:29
Ъъъъ... имаше едно момче. С някво аватарче с убито ангелче, дето разправя че любовта не струвала....
Хахахха евала пич. :lol: Да ви еба майката на всички влюбени глупаци които си късате нервите и се уфлянквате като малки лайна един на друг, после ревете като ви заебат и пишете по тия форуми щото друго не ви остава хахахаха. :lol:
ХАХАХАХАХ ВЛЮБЕНИ ГЛУПАЦИ МРЕТЕ БЕ АХХАХАХА

Barbie
01-30-2007, 20:34
Хммм, интересно. А ти какво предлагаш да направим по въпроса? :-s

brutal_baby
01-30-2007, 20:35
Ъъъъ... имаше едно момче. С някво аватарче с убито ангелче, дето разправя че любовта не струвала....
Хахахха евала пич. :lol: Да ви е** майката на всички влюбени глупаци които си късате нервите и се уфлянквате като малки лайна един на друг, после ревете като ви заебат и пишете по тия форуми щото друго не ви остава хахахаха. :lol:
ХАХАХАХАХ ВЛЮБЕНИ ГЛУПАЦИ МРЕТЕ БЕ АХХАХАХА
тебе са те преебали жестоко явноо!земии се скрий бе!къв ти е проблема , а?? :evil:

x ray eyes
01-30-2007, 22:35
еми мри самотен/а ерген или мома тогава :twisted: :lol:
и на ТЕБ ще ти е**т майката преди тва - от бъэици и подигравки :-D

hforce
01-30-2007, 22:52
mraza kato se vodat takiva sporove, i az mrazq liubovta, no v momenta sum vliuben i ne sujalqvam.... oburkan sum... lqgam si

svetlidim
01-30-2007, 23:34
Рано или късно се влюбваш няма как. :roll: .. А момчето с убития ангел е THE_MARSHAL.

honda^
01-31-2007, 00:41
Темата не струва. Но мога да кажа за автора, 4е явно някой го е наранил много ло6о. А на него, 4е някой ден 6те се влюби до полуда и 6те ти4а след задника на някое моми4е/мом4е.

Eternal_soul`f
01-31-2007, 01:29
Ъъъъ...чиста доза несъзнателно избиване на комплекси :wink: Не му се сърдете на човека :P

WindWaker
01-31-2007, 01:35
ne, po skoro avtora ne e bil nikoga ili pone ne e bil v skoro vreme s nqkoi ot drugiq pol i e jestoko ot4aqn/a ot tva 4e ne moi si nameri lubov. i se opitva da si izbie kompleksite po toq na4in, da si vnu6ti sqka6 4e tova koeto pravi e pravilnoto....

(golqm psiholog se okazah, a v kraina smetka 6te se okaje 4e avtora e prosto nqkoe idiot4e det si nqma druga rabota)

01-31-2007, 03:15
Ъъъъ... имаше едно момче. С някво аватарче с убито ангелче, дето разправя че любовта не струвала....
Хахахха евала пич. :lol: Да ви е** майката на всички влюбени глупаци които си късате нервите и се уфлянквате като малки лайна един на друг, после ревете като ви заебат и пишете по тия форуми щото друго не ви остава хахахаха. :lol:
ХАХАХАХАХ ВЛЮБЕНИ ГЛУПАЦИ МРЕТЕ БЕ АХХАХАХА
Абе пикльо, избили си комплексите като направи тема?

Един ден ако изпиташ истинска любов,ще разбереш какво е и че по хубаво нещо от нея няма.

Mishlence
01-31-2007, 07:20
Любовта е измислена от комунистите за да ебат без пари :lol:

Frank_Lampard
01-31-2007, 07:25
Хммм, интересно. А ти какво предлагаш да направим по въпроса? :-s
аз предлагам да го опънем, поне ще разбере какво е "любов" :twisted: .

S_Soul
01-31-2007, 10:08
На кладатаааааа :lol: :lol:

Qnchety
01-31-2007, 10:19
Ае ся моля ти са! Само ми кажи, че и ти не си се влюбвал/а и ше се пръсна от смях!!!

01-31-2007, 10:20
Хахаха нещастници напално го подкрепям човека ... каква любов кви 5 лева е. Я бегайте вий се скрийте ... Влизам в тоя форум само за да ви се хиля на глупостите когато ми е скучно и честно да ви кажа чупя се от смях ХахахахХХАХА. И що си мислите че човека не общува с хора от противоположния пол че да пише такива мнения. Е аз например си имам приятелка ... никви чувства (поне от моя страна) ама пак си правя кефа. Много взехте да бъркате любовта с моментни привличания и там разни ХхахахХАХАХахаха.

01-31-2007, 10:24
Ае ся моля ти са! Само ми кажи, че и ти не си се влюбвал/а и ше се пръсна от смях!!!случайно да си забелязала разликата в разлините хора в профила ти?


а по темата
честно казано, с това блъскане на главата, животът ми е къде къде по-пълен с чувства и приятни мигове, от колкото без него

Barbie
01-31-2007, 10:28
Хахаха нещастници напално го подкрепям човека ... каква любов кви 5 лева е. Я бегайте вий се скрийте ... Влизам в тоя форум само за да ви се хиля на глупостите когато ми е скучно и честно да ви кажа чупя се от смях ХахахахХХАХА. И що си мислите че човека не общува с хора от противоположния пол че да пише такива мнения. Е аз например си имам приятелка ... никви чувства (поне от моя страна) ама пак си правя кефа. Много взехте да бъркате любовта с моментни привличания и там разни ХхахахХАХАХахаха.

Много ми е мъчно за приятелката ти... :smt085

S_Soul
01-31-2007, 10:35
Хахаха нещастници напално го подкрепям човека ... каква любов кви 5 лева е. Я бегайте вий се скрийте ... Влизам в тоя форум само за да ви се хиля на глупостите когато ми е скучно и честно да ви кажа чупя се от смях ХахахахХХАХА. И що си мислите че човека не общува с хора от противоположния пол че да пише такива мнения. Е аз например си имам приятелка ... никви чувства (поне от моя страна) ама пак си правя кефа. Много взехте да бъркате любовта с моментни привличания и там разни ХхахахХАХАХахаха.

Братле.
Възхищавам се на интелекта ти.
Особено на това че си успял да напишеш 1 цяяяяяло мнение само с няколко правописни грешки.
Не бе ... наистина ти се възхищавам... та аз дори не знаех че малоумниците като теб знаят от къде се включва компютъра ...
И по темата ...
Мри в кофа бе, балък !

koalka
01-31-2007, 13:50
Много жалко за теб, ако мислиш така. :wink: