PDA

View Full Version : Малка дискусия...и моята история



WindWaker
01-30-2007, 21:36
мхм

hforce
01-30-2007, 22:39
ne e 4esno, sega me zduha i nqma da moga da spq :(
a za vuprosite koito zadade - nqmam nikakva ideq, ne gi razbiram jenite, ne se i opitvam da gi razbera, do sega nikoi ne e uspqval, nikoi nqma i da uspee

svetlidim
01-31-2007, 00:03
Ами някви глупости ,ако ми говори се очуждавам доста.Но иначе не ми хладнеят чувствата лесно.Пък по принцип мисля,че жените изоставят мъжете си изведнъж,само заради някой друг.То иначе няма смисъл... :roll: Ама аз съм от 15 годишните-може да не ме слушате мене. :lol:

honda^
01-31-2007, 00:36
Хм...1во поздрави за хубавата тема.
2ро какво толкова ни от4уждава ли? Мисля, 4е това за всяко едно моми4е е строго индивидуално. А какво ни омръзва... Рутината!!! Оби4а6 някого, с него си, щастлив си, но идва краят на тази приказка. Всяко нещо си има край(както и оби4та). В един миг ти писва от сивото, ску4но и еднообразно ежедневие. Това е.

bungle
01-31-2007, 06:21
ne e 4esno, sega me zduha i nqma da moga da spq :(
a za vuprosite koito zadade - nqmam nikakva ideq, ne gi razbiram jenite, ne se i opitvam da gi razbera, do sega nikoi ne e uspqval, nikoi nqma i da uspee

Там ви е проблемът, че не се опитвате да ни разберете.
После ние сме ви виновни. Че Бога ми... , ако се опитвахте да вникнете в женската психика както и ние във вашата, нямаше да се тръшкате като малки деца.


Студено се държа с този, който ми е безразличен.
Не мога да се държа хладно с човек, който съм обичала. Може да е защитна реакция, поза, но няма и да го чувствам със сърцето си. Защото не може 10 месеца да твърдя, че съм влюбена и после да се превърна в кубче лед.
Та мацката сигурно нещо е изпедерастяла... тъй де.. разбрахте ме. :-D

gangbang
01-31-2007, 08:02
Угаснат ли чувствата, връщане назад няма. Това е и за мъжете и за жените. А причината чувствата да охладнеят са комплексни. От разочарованието в очакванията, до срещата на нова и интересна личност и т.н. Вечни неща няма, хората се събират и разделят и това е съвсем нормално. Колкото и да ни е трудно и мъчно след края на една връзка, да приемем този край, все пак трябва да се преглътне и да се продължи на пред.

01-31-2007, 08:39
Във живота на всеки един от нас се случва нещо такова няма смисъл да се почва с баналното "о горкия тя е кучка" мне понякога за тези неща няма виновни ... защото никога няма един виновен .. и двамата имат вина.. а за чувсвтата.. да в един момент усещаш че има промяна в тебе самия първо не го проумяваш, неискаш да повярваш че вече не обичаш човека, с който си делил много, но с течение на времето ти сам се убеждаваш и трябва да му го кажеш.А не е ли по добре да му го каже и толкова вместо да се лъжат и да им е кофти и на 2-та? а иначе нали знаете всеки край е ново начало и всяко зло за добро... гледайте напред будете оптимисти!
ПС. тва е личното ми мнение :)

01-31-2007, 08:48
Жените са кучки! Винаго гледат на тях да им е добре! Вече ми писна от всичко! Аз също не съм по кратките връзки и може би точно поради тази причина мисля така! ЖЕНИТЕ СА КУЧКИ! НИКОГА НЯМА ДА ГИ РАЗБЕРЕМ. АЗ НЕ СЕ И ОПИТВАМ! А И НЕ СМЯТАМ ДА ГО ПРАВЯ! :evil:

bungle
01-31-2007, 08:53
Вие мъжете сте по-големи кучки, ако става дума.


Не се опитвайте да ни разберете, бе, затова и ще продължаваме да се държим с вас като с лайна. :!:
Хубост насила не става. :-D

LetiCherry
01-31-2007, 09:07
WindWaker, хубава тема...

Знаеш ли какво ми каза едно бивше гадже когато се разделихме след 9-10 месеца връзка - "Не може да си толкова студена, не може нищо да не трепва в теб...не може по дяволите...или ти просто никога не си ме обичала...". И знаеш ли, прав беше...Просто само когато човек НЕ обича може да е такъв...Сега като имам връчка от почти 1 години, обичам човека лудо и има моменти в които сме се скарали и аз искам да не му обръщам внимание, но НЕ МОГА! Не мога да съм безчувствена, студена...НЕ мога! Защото обичам...Студенина и любов не могат да съществуват едновременно.Явно твоето момиче настина няма чувства към теб, защото студенина не може да се играе...не може да се симулира...

А как умират чувствата - трудно...Но умрат ли умират завинаги...Може и ежеднението да убие чувствата, но ако се обичатe ще измислите нещо, не е добър вариант - Дай да се разделим, че си писнахме...


Where there is a will, there is a way...ALWAYS!

Ekita
01-31-2007, 09:21
Аз лично съм го изпитвала и то два пъти за двете години,в които имам връзка.Студенината в смисъл...
не мога да я обясня,тя е като защитна стена,някаква завеса ми пада пред очите и спирам да усещам,спирам да чувствам,гласа ми се променя,отдръпвам се.И искам всичко да приключи колкото се може по-бързо и просто да се махна.Но това е поза,макар и аз в същия този момент да не го осъзнавам,но когато се прибера у дома и него го няма нещата се променят много рязко.При нея май е по-продължително щом и след 3-4 срещи продължава да се държи така,но предполагам,че го прави,за да не успееш да промениш мнението й,явно е решила твърдо и се опитва да не те допусне до себе си.
Мисля,че си малко краен,което е нормално,боли те все пак.Но това,че вече не изпитва същите емоции не означава,че никога не ги е изпитвала.Малко неща са завинаги,нали така.

koalka
01-31-2007, 14:00
Ще се опитам да отговоря на всичките ти въпроси, до колкото мога.Нещата в любовта според мен са доста сложни и винаги става различно нещо, от това, което очакваме.За да изгуби човек своите чувства не е виновен само единият.И двамата имат вина, тъй като са нужни двама за една връзка.Ти казваш, че ще се карали....не би трябвало, ако човек, който наистина много те обича, те да предрешат чувствата му, но ето, че явно може.Много пъти съм се карала с приятеля ми и понякога много лошо повярвай ми, но това нито за миг не е променило чувствата ми към него.Все още го смятам за най-прекрасното нещо в живота ми, което искам да остане завинаги в сърцето ми.А може би просто с времето нейните чувства постепенно са започнали да се изпаряват.Не мисля, че проблема е на дневен ред от 3-4 седмици.Мисля, че просто за това време той се е задълбочил и бившата ти приятелка го е осъзнала.Защо се държи така студено, след като иска да се разделите....как искаш да се държи, след като не те обича?За нея това може да й нормалното отношение, както казах, ако няма чувства.Може би това е нейния начин да ти каже, че иска да се разделите.Аз не мисля, че бих постъпила точно по тоя начин.

sk8er_girl
01-31-2007, 14:10
az sa6to sam ot 15 goid6nite,ako iskate ne me slu6aite,oba4e ot poziciqta na 4ovek koito cql jivot jivee s po-golemi hora 6e kaja slednoto:
az izjivqh ne6to podobno-hodeh s edin mladej imahme ob6ti me4ti ne mojehme da se nasitim edin na dr edva se razdelqhme sled sre6ta i tn.izvednaj bez da znaem kak prosto ve4e nqma6e kvo da si kajem i se pak ni stiga6e da mal4im edin do drug i da se gledame...posle osaznahme 4e tva ne e lubov a agoniq i se razdelihme,sq sme si mn dobri priqteli oba4e predi6nate trapka iz4ezna...moje i pri tebe taka da e stanalo

a kolkoto da jenskata psihika, az samata ne razbiram sebe si ponqkoga i nz 6to pravq tva ili onva. studeno se darja za da ne naranq 4oveka, obqsnqvam mu kv ne varvi i za6to ne iskam da sam s nego ve4e i krai, nz mislq si 4e taka po-lesno 6te go prieme otkolkoto da mu davam nqkvi nadejdi i da se tormozim vzaimno

pak kazvam az sam prosto edna po4ti 16 godi6na ako iskate ne me slu6aite

mnogomili4kata-sf
01-31-2007, 14:20
По мое мнение периодът,в който всичко е окей, е този период,когато още си заслепен ...независимо колко време ще продължи-дали 1 месец,година,няколко години.В един момент сякаш очите ти се отварят за истината,че не сте един за друг и съответно се затварят за истинската връзка,която е съществувала.Този момент е неизбежен.Но очите ти могат да се отворят и за една още по-истинска любов.Аз бях така цяла 1 година,накрая когато разумът ми се включи почнах да разбирам,че с човека не си подхождаме и че имам само привързаност.Нещата тръгнаха на зле и разбрах,че виновна съм аз-не той.Виновни са моите лъжливи чувства.И все пак съумях да запазя добрите спомени и впечатленията за това колко прекрасен е този човек.Оттам нататък други по-различни усещания не могат да бъдат предизвикани отново.Обяснявам си го с липсата на истинска любов,но нали знаете как понякога сами се заблуждаваме,надяваме се,че това,което чувстваме е истинската,чиста любов.Един човек някога ми каза,че ако някога си зададеш въпроса "Дали все още го обичам?"- значи никога любовта ти не е била истинска.Наистина вярвам на тези думи,колкото и да прозвучи смешно на някои хора

02-01-2007, 01:25
По мое мнение периодът,в който всичко е окей, е този период,когато още си заслепен ...независимо колко време ще продължи-дали 1 месец,година,няколко години.В един момент сякаш очите ти се отварят за истината,че не сте един за друг и съответно се затварят за истинската връзка,която е съществувала.Този момент е неизбежен.Но очите ти могат да се отворят и за една още по-истинска любов.Аз бях така цяла 1 година,накрая когато разумът ми се включи почнах да разбирам,че с човека не си подхождаме и че имам само привързаност.Нещата тръгнаха на зле и разбрах,че виновна съм аз-не той.Виновни са моите лъжливи чувства.И все пак съумях да запазя добрите спомени и впечатленията за това колко прекрасен е този човек.Оттам нататък други по-различни усещания не могат да бъдат предизвикани отново.Обяснявам си го с липсата на истинска любов,но нали знаете как понякога сами се заблуждаваме,надяваме се,че това,което чувстваме е истинската,чиста любов.Един човек някога ми каза,че ако някога си зададеш въпроса "Дали все още го обичам?"- значи никога любовта ти не е била истинска.Наистина вярвам на тези думи,колкото и да прозвучи смешно на някои хора

v obshti linii podkrepqm kazanoto

white_chik
02-01-2007, 17:46
Ами,мойто мнение по въпроса е,че дори на вашата възраст хората все още на са пораснали за истинска връзка,или поне някои от тях.В смисъл,ти не оточняваш колко време сте били заедно,но казваш,че е било дълго време и е нормално връзката ви да стане еднообразна.Според мен мнението на твойто момиче не се е променило за 2-3 седмици,ами от доста време се е било натрупало,а защо се е държала студено,ами може би,защото не е могла да събере кураж да ти каже,че искате да се разделите(последните две неща ги казвам от личен опит,преживях същата ситуация съвсем скоро,когато просто бягаш проблема,а той само се задълбочава).Хубаво е,че си успял да го преживееш,трябва да си наясно,че на 19 години момичета все още не знаят какво искат,ти си бил до нея,обичал си я и в един момент вече е спряла да го оценява и е решила да търси нова авантюра

PerfectStrang3r
02-02-2007, 17:59
Пф неска ми е кофти ден и тази тема ме сдухва, но ще отговоря. Според мен чувствата не отлитат за ден или седмица.. Трябва доста време, за да си отиде любовта. Просто за конкретния случай е имало някакво натрупване у единия и се е наложило да се разделите. Любовта е сложна и тежка, за съжаление. Карали сте се.. нормално е. Всяка двойка се кара.. не бива за най - малкото нещо да се разделяме. Всички си имат проблеми, но ако има любов всичко се преодолява. Изразът " омръзна ми " хич не го харесвам.. не може да обичаш един човек силно и изведнъж да ти омръзне. А относно студеното държание при раздяла - според мен това не е нужно. Все пак сте се обичали и поне като се разделяте би трябвало да е по - леко и за двамата. Няколко мили думи.. биха направили чудеса в такъв момент. Само на 15 съм и не разбирам много от любов.. но това е мнението ми в общи линии...

gerinceto
02-02-2007, 18:05
Хм...1во поздрави за хубавата тема.
2ро какво толкова ни от4уждава ли? Мисля, 4е това за всяко едно моми4е е строго индивидуално. А какво ни омръзва... Рутината!!! Оби4а6 някого, с него си, щастлив си, но идва краят на тази приказка. Всяко нещо си има край(както и оби4та). В един миг ти писва от сивото, ску4но и еднообразно ежедневие. Това е.