PDA

View Full Version : ПОМООООООЩ!!!!



honda^
01-31-2007, 00:28
Помогнете ми, моля! :cry:
4увствам се доста зле. Преди Коледа се разделих с приятеля си, но поддържаме някакви приятелски отно6ения(което е много странно за мен, но е факт). Ло6ото е, 4е без него се 4увствам много самотна :( . Мисля, 4е се нуждая от него. Разделихме се, за6тото се карахме ужасно много(по моя вина(и го оставих аз)). Сега дори не си спомням за какво толкова много сме се карали!!! Искам да се върна при него. Той може да ми даде много, но...ми е трудно да му го кажа(все пак мина доста време). А има и друг проблем. Една моя приятелка си е 4атила с него, виждала е негов пик и май си го е харесала. Това ме притеснява доста. По принцип не съм 4овек склонен да отстъпи, но дали не искам отново да се съберем, за6тото изпитвам 4увство за собственост(не мисля, 4е го оби4ам или нещо такова, просто си го искам)? Моля помогнете!!!

Sisley^BaBy
01-31-2007, 07:42
ooо маце бори се за него щом го оби4аш.Най-лошо е когато го искаш и от притеснение да му го признаеш ти го вземат.Може би ще се 4
увстваш неловко,4е си го зарязала и сега пак му казваш,4е искаш да е с тебе,но по-добре пробвай ! Бори се за любовта :) Айде стискам палци

poisanka
01-31-2007, 08:23
Mi spored mene 6tom misli6 4e ti si vinovna 4e ste skusali i ti si go skasala veroqtno i ti 6te trqbva da vastanovi6 vruzkata vi kolkoto se odnasq do fr to ti az imam edna priqtelka koqto haresva po4ti si4ki mom4eta s koito se zanimvam slava bogu do sega ne me e precakala.Opredeleno ne trqbv da otstapva6tui kato toi se vodi kato ne6to tvoe vse pak vupreki 4e si skasala tvoita fr nqma pravo da bude s nego vse o6te.BORI SE ZA NEGO i saberi kuraj da mu kaja 4e zajalqva6.Pojelavam ti uspeh! 8) :D

cherinka
01-31-2007, 08:30
До 2-3 месеца ще го забравиШ

01-31-2007, 08:37
ooо маце бори се за него щом го оби4аш.Най-лошо е когато го искаш и от притеснение да му го признаеш ти го вземат.Може би ще се 4
увстваш неловко,4е си го зарязала и сега пак му казваш,4е искаш да е с тебе,но по-добре пробвай ! Бори се за любовта :) Айде стискам палци

Аз пък защо си все си мисля, че по- горе е казала, че не го обича, а че го чувства нейн си :D

01-31-2007, 17:29
Ло6ото е, 4е без него се 4увствам много самотна . Мисля, 4е се нуждая от него.

тва на каква мисъл те навежда Госте....
щом го иска за себе си ,защо да не се бори!

Sisley^BaBy
01-31-2007, 17:31
бтл..тва горе бях аз

koalka
01-31-2007, 17:47
Направи нещо преди да ти го е отмъкнала, защото това е напълно възможно да стане.Незнам...но по принцип първо се мисли преди да направиш такова нещо, но....Опитай се да си го върнеш и му кажи всичко без да криеш нищо.

Eternal_flame
01-31-2007, 18:27
Kazva6,4e ne go obi4a6,zna4i qvno mn si sviknala s nego i si se privarzala do takava stepen,4e bez nego ne moje6.Lo6oto e,4e si osaznala tova 4ak kogato si go zagubila.Pove4eto mom4eta sa mn gordelivi i ne biha si pre4upili dostoinstvoto,za da se varnat pri nqkoi koito gi e zarqzal.Spored men,za da stane tova priqtelqt ti bi trqbvalo mn da darji na teb i da te obi4a.Uspeh!

Bacard1
01-31-2007, 18:38
ххх булкааа маи нз ко искаш а?!начи не го обичаш ама го чустваш като собственост тои да ти не е gsm или tv??позамислисе в/у това....пак туковиш си намерила отговор.........забрави го просто с него си се чуствала добре било ти е весело...намери си няко др с които ще се чустваш по добре..........!!!

4epHo0KaTa_Lady
01-31-2007, 19:10
Ako ne ti e tolkova dobra frd deistvai ..za da ne ti go vzeme ;) Uspeh :wink: