PDA

View Full Version : Moderated: Излезе ми ечемик на клепача



01-31-2007, 06:53
Та ето го и проблема - излезе ми ечемик на клепача и отначало ужасно болеше но все още не е излязал навън смисъл под формата на пъпка ся си е добре но ако можете да ми кажете как мога да го махна за отрицателно време ?... :shock:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

01-31-2007, 08:01
търкаи го със златен пръстен

strange__
01-31-2007, 08:35
Имаше едни капки,които се капят през два часа,ако не се лъжа :roll: Но,не им помня името...отиди в някоя аптека и ги попитай за такива капки,ще ти кажат :wink:

brain_stew
01-31-2007, 08:35
^ подкрепям!

sun4e
01-31-2007, 09:01
да най-добре питай в аптеката за някакви капки и в никакъв случай не го изтисквай :!:

LofYou
01-31-2007, 11:48
Не се хлавя но съм доста компетентна по тази тема .. в продължение на 2-3 години секи месец имах ечемици .. пробвала съм с капки, бирена мая .. разни мехлеми нищо не ми помогна ... водиха ме чак при баячка и тя там ми каза че е наи добре като усетисх че ще ти излиза ечемик да го търкаш с златен пръстен .. тфа помага наистина .. а сега следкато го имаш напражи следното .. жземи една обикновенна пъртичка .. не много груб плат с ютия я нагреи да е мн топла и я слагаш на окото така по бързо ечемика сам ще се скука и когато това стане ще има голям бял връх с кърпата си побърпваи клепача докато всичко излезе .. смао недеи с ръка да го стискаш мн е опасно .. при мен тфа помогна и жече от 3-4 години няма .. дано и на теб помогне :)

evil_lady_in_black
01-31-2007, 12:32
И аз съм чувла за това че трябва да се търка със златен пръстен,но не съм много сигурна защото,никога не съм имала такова нещо #-o

Петя
01-31-2007, 13:15
търкай го със злато, наистина помага. точно на клепача и на мен започна да ми излиза и не знаех дали е ечемик или нещо друго, но две вечери го търках със златни обици по няколко секунди и изчезна. само не натискай много да не го спукаш

01-31-2007, 17:01
A vsy6tnost ot kakvo se obrazuva e4emik??Za6toto predi i na men mi e izlizal.