PDA

View Full Version : Един средностатически мухльо !



Mishlence
01-31-2007, 08:19
Сама си! Тъжно ти е ,но няма кой да те успокой.Гаджето ти ,най-специалният човек за теб вече го няма. Тръгнал си е без дори да обясни защо.Унижил те е,подиграл се е с чувствата ти,потъпкал ги е.Горещи сълзи капят върху общата ви снимка .Спомняш си щастливите ви мигове и ти става още по-тъжно, защото знаеш ,че няма да се върнат.Болката те разкъсва.Светът за теб е свърщил.Убедена си ,че никога няма да намеришмъж като него.Пускаш любимата ви песен ,представяш си неговото лице.....Жалко,че в този момент не съм до теб,за да те освежа с няколко звучни шамара,поне да знаеш защо ревеш!За Него! И кой е той?? Някое комплексарче, което се мисли за Дон Жуан ,понеже е бил с много жени ,нали? Той непрекъснато разказва за завоеванията си ,за въздишащите по него влюбени мадами , които (интересно защо!) никой не познава. Писна ми да слушам циврения от сорта на : "Боже,колко го обичм!" , "Защо ме изостави? ","Защо ми изневери?" , "никога няма да се влюбя отново.." .. Дрън-дрън, че пляс! Това е само една вразка.Толкова други любови ще се появяват в живота ти ,че накрая няма да си спомняш защо си се измъчвала сега. И не ми казвай че ТОЙ е единствен ,защото ако се вгледаш внимателно в него и направиш разбор на качествата му,ще откриеш,че притежава външните и вътрешните чертина над 80 на 100 от мъжкото население на Земята.Ей,момиче , разбери ,че ако се връзваш на акъла на всеки средностатически мухльо ,който е решил да се прави на интересен пред приятелите си,като те зареже -няма да стигнеш до никъде!Вместо да лееш сълзи ,облечи се секси и отиди в някой клуб.Нека,дори да го няма въпросният "незаменим" да разбере ,че си била там и той да страда за теб-а не ти за него !!!

Щом си могла да живееш преди да го познаваш-ще можеш и сега!

HopeLesss
01-31-2007, 08:36
Не мога да разбера защо винаги, когато някое момче зареже гаджето си, той непременно става мухльо, използвач, женкар и т.н. Явно повечето момичета не могат да приемат, че за да свърши дадена връзка, то пробелмите не идват само от едната страна... Вярно, че живота продължава, но не мисля, че е правилно да обиждаш човека, с когото си бил до преди скоро...

"Вместо да лееш сълзи ,облечи се секси и отиди в някой клуб." - Дай сега като скъсаме с гаджето да се метнем на врата на всеки срещнат... После защо ни мислели за курви :x

bungle
01-31-2007, 08:49
Въпросът е да вдигнеш гордо глава и да продължиш напред.
Да се умнихнем колкото и да ни се реве и да не се затваряме в себе си.
Дори да излизаме още повече, отколкото преди, защото, точно когато ти е най-тежко имаш нуждата да се разсейваш... :roll:

Купон да става, светът не се върти околко нечий х.у.й !

koalka
01-31-2007, 14:09
Смея да твърдя, че за някои неща си в доста голяма грешка.Защо...ами защото има разлика между това да сте щастливи дълго време заедно и чувствата в един ужасен момент да изчезнат или на единия,а другия още да го обича и това някой да те е зарязал по тоя гаден начин.Разликата е, че за втория можеш да си спомняш единствено с огорчение и нищо друго, как те е предал и как се е отнесъл с теб, а другия още обичаш и не можеш да забравиш.Има ли сте прекрасни хубави моменти, а в един миг всичко е рухнало.Тази любов според мен никога няма да я забравиш, докато първата може би да. :wink:

sk8er_girl
01-31-2007, 14:19
tapo e da mrazi6 4ovek koito nqkoga si obi4al. kolkoto i gadno da e postapil s teb stegni si zadnika i se zamisli za6to stigna do tuk, 6te ostanovi6 4e vinata ne e samo v nego...
jivota ne svar6va s vrazkata, razre6eno ti e da popla4e6 i da se potra6ka6, no posle se usmihni i prodaji po svoq pat...

Mishlence
01-31-2007, 15:48
"Вместо да лееш сълзи ,облечи се секси и отиди в някой клуб." - Дай сега като скъсаме с гаджето да се метнем на врата на всеки срещнат... После защо ни мислели за курви :x

явно схващанията ти за думата курва са доста смахнати след като мислиш че хората които се обличат секси са курви....А и това че си облечена секси не означава че трябва да се изчукаш с първия навит.. [-X

HopeLesss
01-31-2007, 17:06
"Вместо да лееш сълзи ,облечи се секси и отиди в някой клуб." - Дай сега като скъсаме с гаджето да се метнем на врата на всеки срещнат... После защо ни мислели за курви :x

явно схващанията ти за думата курва са доста смахнати след като мислиш че хората които се обличат секси са курви....А и това че си облечена секси не означава че трябва да се изчукаш с първия навит.. [-X

Може и схващанията ни да се разминават, но за мен едно момиче е курва, не само ако спи с различни, но и ако се държи като такава - било то поведение, говорене, начин на обличане и т.н. Като се облечеш с голямо деколте, 5 сантиметрова поличка и ботуши с 20 см токове... определено няма да направиш впечатление на момиче, току що скъсало с гаджето си :wink:

bboy_bunker
01-31-2007, 17:13
светът не се върти околко нечий х.у.й !

напротив [-X


тайната на вселената се крие точно в един голям хуй ! - моят, с който съм ви направил всичките копеленца ! :-$ \:D/ =D> [-( :roll:

01-31-2007, 17:52
"Вместо да лееш сълзи ,облечи се секси и отиди в някой клуб." - Дай сега като скъсаме с гаджето да се метнем на врата на всеки срещнат... После защо ни мислели за курви :x

явно схващанията ти за думата курва са доста смахнати след като мислиш че хората които се обличат секси са курви....А и това че си облечена секси не означава че трябва да се изчукаш с първия навит.. [-X

Може и схващанията ни да се разминават, но за мен едно момиче е курва, не само ако спи с различни, но и ако се държи като такава - било то поведение, говорене, начин на обличане и т.н. Като се облечеш с голямо деколте, 5 сантиметрова поличка и ботуши с 20 см токове... определено няма да направиш впечатление на момиче, току що скъсало с гаджето си :wink:

ee добре тогава ... явно трябва да се поправя "да се облечеш така ,че да се чувсташ красива и самоуверена"... \:D/

ThePainIsReaL
01-31-2007, 20:51
Мисля , че темата е невероятно добра . Повечето тук сте щастливи , имате си гаджета , които ви обичат и не го чувствате по начина , по който го чувстват изоставените девушки . За това не разбирате дълбочината на написаното ...
Тази тема наистина е добра.

jimmybones
01-31-2007, 21:19
shte si namerish drug :D eheee ako si ot sofia tuka sme kolko miliona ... :)

Mishlence
02-01-2007, 06:47
shte si namerish drug :D eheee ako si ot sofia tuka sme kolko miliona ... :)
хаха мерси много за оптимизма който ми вдъхна \:D/

02-01-2007, 07:19
Мисля , че темата е невероятно добра . Повечето тук сте щастливи , имате си гаджета , които ви обичат и не го чувствате по начина , по който го чувстват изоставените девушки . За това не разбирате дълбочината на написаното ...
Тази тема наистина е добра. Но и ние сме били скъсвани.

А някъде горе беше написала "подиграл се е с теб и те е унижил" или нещо подобно. Никой не може да те унижи, ако ти сам не му позволиш!

bungle
02-01-2007, 07:24
А някъде горе беше написала "подиграл се е с теб и те е унижил" или нещо подобно. Никой не може да те унижи, ако ти сам не му позволиш!

Точно така. :!:

Octofunk
02-01-2007, 09:30
Не мога да разбера защо винаги, когато някое момче зареже гаджето си, той непременно става мухльо, използвач, женкар и т.н. Явно повечето момичета не могат да приемат, че за да свърши дадена връзка, то пробелмите не идват само от едната страна... Вярно, че живота продължава, но не мисля, че е правилно да обиждаш човека, с когото си бил до преди скоро...

"Вместо да лееш сълзи ,облечи се секси и отиди в някой клуб." - Дай сега като скъсаме с гаджето да се метнем на врата на всеки срещнат... После защо ни мислели за курви :x

всичко е вярно

TreeHill
02-01-2007, 10:03
Смея да твърдя, че за някои неща си в доста голяма грешка.Защо...ами защото има разлика между това да сте щастливи дълго време заедно и чувствата в един ужасен момент да изчезнат или на единия,а другия още да го обича и това някой да те е зарязал по тоя гаден начин.Разликата е, че за втория можеш да си спомняш единствено с огорчение и нищо друго, как те е предал и как се е отнесъл с теб, а другия още обичаш и не можеш да забравиш.Има ли сте прекрасни хубави моменти, а в един миг всичко е рухнало.Тази любов според мен никога няма да я забравиш, докато първата може би да. :wink:

Mishlence
02-01-2007, 15:26
" Никой не може да те унижи, ако ти сам не му позволиш"->точно това искам да кажа с цялата си тема-че не трябва да позволяваме на хората които не знаят какво искат да ни тъпчат. и подчртавам че става въпрос за определен случай а не че всички бивши са тъпи..... някой от вас съдят преди да вникнат в нещата по-задълбочено... ;-)

rame
02-01-2007, 23:07
=D> Ест че съм съгласна с темата. :) Само че за съжаление съм я правила тая грешка да страдам за мухлювци :-k Колкото и да се опитвам да го преодолея....понякога тези,които не им пука за моите чувства са по-силни от мен ](*,)

gerinceto
02-02-2007, 19:00
Въпросът е да вдигнеш гордо глава и да продължиш напред.
Да се умнихнем колкото и да ни се реве и да не се затваряме в себе си.
Дори да излизаме още повече, отколкото преди, защото, точно когато ти е най-тежко имаш нуждата да се разсейваш... :roll:

Купон да става, светът не се върти околко нечий х.у.й !

CaSsIe
02-03-2007, 18:56
=D> napulno podkrepqm!!!vsi4ko koeto kaza e vqrno...super mn se zablujdavat tiq koito revat zaradi mom4e!!!!nqma smisul :wink: