PDA

View Full Version : Цветя на първа среща?



01-31-2007, 09:04
Доколко е уместно според вас? Дали не е прекалено самонадеяно, или, до известна степен, задушаващо?
Към женската част от форума - би ли ви станало приятно, ако той ви Подари цветя на първата ви среща, при положение че се познавате слабо?

Към мъжката - правили ли сте го, ако да - тя как реагира? Ако ли пък не - защо?

bungle
01-31-2007, 09:06
На първа среща... Тц. .
Недей, ще вземеш да я стрестнеш. Че си много хлътнал и напорист.

Остави цветята за по-натам.

И весело изкарване. :-D

01-31-2007, 09:08
Въпроса е по-скоро от теоритична гледна точка - така да се каже, статистическо проучване ;)

Barbie
01-31-2007, 09:11
Ако не сте особено близки може би е по-добре да запазиш цветята за по-късен етап на отношенията ви.
Или пък, като сте на среща...питай я кое е любимото й цвете и когато минете покрай бутка за цветя просто се спри и й го купи. Така ще бъде по-спонтанно и непринудено...и в същото време, романтично. Успех :wink:

bungle
01-31-2007, 09:16
Въпроса е по-скоро от теоритична гледна точка - така да се каже, статистическо проучване ;)

Ех, аз си помислих, че има влюбени гълъбчета. :-D

Krem4eto
01-31-2007, 16:48
Доколко е уместно според вас? Дали не е прекалено самонадеяно, или, до известна степен, задушаващо?
Към женската част от форума - би ли ви станало приятно, ако той ви Подари цветя на първата ви среща, при положение че се познавате слабо?

Към мъжката - правили ли сте го, ако да - тя как реагира? Ако ли пък не - защо?

А защо не?!

In4iTu_
01-31-2007, 17:00
Не, не е уместно, наистина може да я стреснеш :wink:

koalka
01-31-2007, 17:02
По-добре не й подарявай на първата среща цветя, подари й на втората.Все пак, ако излизаш с момиче не знаеш точно какви са й чувствата в повечето случаи и така, както каза bungle можеш да я стреснеш.

Sange
01-31-2007, 17:54
Така, да отговоря сам на темата си и няколко разяснения :)
Първо, аз съм госта който пусна темата, по няква причина мейла се бавеше. Както и да е.

Целта на темата не беше съвет дали да се подаряват - а по-скоро, аргументацията защо не. Имам приятел студент психология, който пише курсова работа за връзките с противоположния пол по време на и след пубертета, та му помагам малко.

Ще се радвам ако още няколко дами споделят мнението си по въпроса, по възможност - малко по-аргументирано. Също така, от момчета - защо не бихте го направили? Видя се че всички го намират за лоша идея вече, но съществува ли вариант 'според зависи може да е и добра идея'?

Надявам се никой няма против малкото проучване - ако има, да не си признава мнението :))

Undying
01-31-2007, 18:53
Аз лично не виждам нищо лошо да се подари цвете на първа среща.Напротив даже,това е много приятен жест,а и човека срещу теб показва най-малкото някакви обноски.Е,в днешно време за повечето момичета май обноските са доооста назад в списъка с изискванията,ама лично на мен жест като цвете би ми направил изключително впечатление(положително).
Какво точно стряскащо има в цветето?Ми то си е много хубаво.Разбира се зависи и от самото цвете.Но като цяло тва е супер хубава постъпка.На мен още на 1ва среща не са ми подарявали цветя,на 2ра да.И все пак беше много приятно. :-)

miloto_girl_4e
01-31-2007, 19:03
О не, това е тъпо .. особено ако и почти не се познавате ... занапред ще имате достатъчно поводи, за да и подариш цветя, сега не е уместно според мен :wink:

namely_me
01-31-2007, 19:07
Неее, в никакъв случай.

02-01-2007, 16:47
Направих тая ужасна грешка на първата среща да подара цветя и сега нямам шанс с момичето което обичам от много години.Не я прави и ти.Можеш да и подъриш цвете на 3,4 среща или някоя малка роза.
П.П дано не съм те стреснал.

kobrichka
02-01-2007, 18:10
Аз смятам че е супер глупаво на първа среща да се подаряват цветя,мисля че за цветята ще има време,но на първа среща определено не.Присъидинявам се към всички които казаха че ще я стреснеш.

Gravity^of^love
02-01-2007, 18:17
че защо да не е уместно? Какво лошо има да покажеш на момичео в случая, че я харесваш..е не е задължително да са червени рози при положение, е се познавате слабо..но по принцип съм ЗА и аз лично бих останала доста впечтлена ако някой ми подари цветя на първата ни среща :D

gangbang
02-01-2007, 18:57
На първа среща цветя не! [-X
Това е хипер проява на особено лош вкус :)

GotheL
02-01-2007, 19:43
на мен пък би ми доставило удоволствие!това е уважение...не е необходимо да е задължително червена роза.всяко цвете си има значение.ама червената роза казва "влюбен/а съм в теб" :) :-({|= това е романтично и мило! :)

kAdrOkoSkA
02-01-2007, 23:09
Eee... много е хубаво! Няма да сгрешиш ако подариш цвете на първата ви среща :-) Но избери по-неутрално цвете, т.е. в никакъв случей роза [-X !!! Като цяло е много мило и понеже не всеки ти подарява цвете... е изненада и то от приятните :-) Един път само са ми подарявали цвете на 1-ва среща и то беше от човек, от който не съм очаквала дори вратата да ми отвори... :roll: но не всичко е такова, каквото изглежда... Та беше много мило и страшно много ми хареса :smt008 :smt057