PDA

View Full Version : Stranno e



heartbreaker-true
01-31-2007, 09:55
Slu4i mi se neotdavna.Bqh na edin kupon s priqteli.Piinahme porqda4no i v edin moment se okazah mejdu dve prelestni sazdaniq.Zapo4naha se edni igri4ki i se stigna do predlojenie ot tqhna strana da se pozabavlqvame nasame trimata.Dotuk dobre i eto go biserut i ov4ata misal na ve4erta:"Vzeh 4e im otkazah"-basi po4uvstvah se mnogo stranno,no v sa6toto vreme bqh vatre6no udovletvoren,6toto ne sum predal momi4eto na surceto si.Prosto iskah da spodelq kolko kuh i ednovremenno 4alnat moje da e edin muj-sigurno 6te sajalqvam o6te dosta dulgo,no znam 4e postupih kakto trqbva.P.S.Ottogava priqtelite mi ne spirat da me bazikat i ne mogat da razberat postupkata mi.Nadqvam se i az nqkoi den da ne stana kato tqh.

Nadelina
01-31-2007, 09:59
Evala ti pravq.. shapka ti svalqm za postypkata! Az dori i momiche ne bih ustoqla na predlojenieto... A da ne ti puka ot typite ti priateli... da mislqt kot si shtat.. ti si postypil pravilno!

koalka
01-31-2007, 14:03
Добре е, че не си й изневерил.Не се мисли за глупав, за това, което си направил, а се радвай, че си го направил зарази твоето момиче. :wink:

furtado
01-31-2007, 14:25
radvam se 4e ima i takiva mom4eta.nadqvam se i moqt 4ovek da e kato teb-naistina da dyrji na tova koeto obi4a(v slu4aq na men:)

бубка
01-31-2007, 14:43
Браво пич ти си някво изключение от мъжете :) Де да имаше повече като теб щеше да е хубаво. :)

alkobalko
01-31-2007, 14:47
Браво, постъпил си много добре. Няма значение какво казват другите, важното е ти да чувстваш, че си прав. Може да съжаляваш още 1-2 дни, но иначе щеше да съжаляваш много повече, защото щеше да си предал момичето, което обичаш.

Baby_b
01-31-2007, 16:01
=D>Много правилно си постъпил БРАВО!

decu4ka
01-31-2007, 16:27
eh,...de da bqha vs momcheta taka..:) ei ..mn se radvam..che si postypil taka..Evala ...Za syjalenie malko sa momchetata kojto biha postypila...10 na 100

be3by
01-31-2007, 16:31
mn dobre si napravil..i mn malko hora sa kato teb..p1k za priqteliteti da ne ti puka..v smis1l 4e 6te sprat rano ili k1sno i ako smqtat tova za sme6no zna4i prosto ne sa namerili podhodq6toto momi4e i vsi4ko e prosto zabavlenie

Sweet Devil
01-31-2007, 17:30
BRAVO,BRAVO i pak BRAVO.Nqma kvo dr da kaja. =D>

vvs_go
01-31-2007, 21:18
evala brato

bungle
01-31-2007, 21:20
И аз се надявам да не станеш като тях.
Поздравления за това, което си направил.
Тя сигурно е щастливка. Много да си я пазиш, ей. ;)

s3xy_d0ll
01-31-2007, 21:39
BrAVo pich Evala 4e se namirat taikva kat teb s eo6te brao brao !! taq s teb e shtastlivka! :smt023

MoHuTo
01-31-2007, 23:43
Еми какво друго да ти кажа освен браво!Твоето момиче е щастливка че има такъв човек до себе си :wink: \:D/

Sexapilna_kukla
01-31-2007, 23:55
Kakvo drugo da ti kaja i az,osven edno golqmo bravo.Mnogo hubavo e,che si ustoql na predizvikatelstvoto i si ostanal veren na priqtelkata si,zashtoto v dneshno vreme tova ne se sluchva mnogo chesto...Povecheto muje sa tolkova podatlivi i taka lesno padat v kapana i ne mislqt za posledstviqta sled tova,no ti naistina durjish na momicheto si.I da ne ti puka,che "priqtelite ti" ti se prismivat,te prosto ne mogat da osuznaqt nqkoi neshta,za razlika ot teb :wink:

02-01-2007, 01:20
преди около месец щях да се съглася с всички мнения написано до момента (въпреки че са писани само от момичета) но днес и отсега нататък няма да се съглася. въпреки всичко - пич браво че си постъпил така, хубаво е че не си изневерил, поне за пред себе си си чист и с достойнство което е неприсъщо за днешните хора .... но въпреки това си направил грешка. не съм съвсем тийнеджър вече, имам друго мислене - и въпреки всичко досега винаги съм вярвал в чистата истинска и вечна любов. постигал съм много сериозни връзки .... зарязвали са ме и после отново съм ставал на крака и съм си намирал отново човек до себе си. но...докога бе мамка му ? мина толкоз време и не се е стигнало до нищо което да промени нещата. винаги следва край...едно и също всеки път. няма смисъл. е да - отново ще си намеря момиче което да обичам и то мен но тоя път вече мисля че надраснах глупавите детски мечти за тая чиста любов. малко късничко но все пак успях. ще се възползвам още докато не са ме ударили най-сериозните проблеми в живота и ще си живея за кефа. и когато отново иам сериозна връзка - и ако ми се отвори подобно предложение, било то и да е само с едно момиче а не две - мамка му, тоя път няма да откажа. и дори да ме разберат после - майната му - пак ще си намеря друга. и ще знам че тоя път не съм чакал на мен да ми изневерят или да ме зарежат и ще знам че съм си изживял всичкото. толкоз