PDA

View Full Version : PoMoGnEtE mI!!!



mirelinda
01-31-2007, 10:18
Zdraveite na vsi4ki!Iskam da vi pomolq za pomo6t.Eto q i moqta istoriq predi 1 mesec v skype me nameri edno mom4e okaza se 4e sme ot edno daskalo.V posledstvie toi zapo4na da me svalq.Bez da se osuznaq mn se privurzah kum nego.Si4ko be6e tolkova hubavo dokato edin den pomoli sestrami da mi predade slednoto suob6tenie :"Kaji na sestati 4e neiskam pove4e da hodim za6toto iskam da sum svoboden i se draznq ot tova 4e nemoga da se svalqm s drugite momi4eta".Tova napravo me razbi 4uvstvah se ujasno.Po edno vreme zapo4nah da go zabravqm,no produljavahme da si pi6em.Toi zapo4na da mi govori 4e togava mu bilo stanalo ne6to,no o6te me obi4a.Sled 1-2 dena napisa komentar za men v flirt4e koito gluse6e slednoto:Tova s momi4eto koeto obi4ah i vse o6te obi4am no napravih ogromna gre6kaNeznam za6to no zapo4nah da :cry: .Kogato otidoh na daskalo mu kazah 4e iskam da mi kaje vsi4ko koeto 4uvstva kum men a toi otvurna kvo iska6 da ti kaja kogato pisah komentara bqh piinal.Togava go poglednah i otidoh pri fr-kite mi.Sledva6tiqt 4as nespirah da pla4a a toi doide i se oglejda6e no nekaza ni6to.Ve4erta v skype toi mi kaza 4e ve4e ne me obi4a sledkato si e nameril druga.Tova napravo me susipa.Sega ne si kazvame dori zdrasti,a bqhme tolkova blizki.Tova koeto iskam da vi pomolq e da mi dadete idei kak da mu otmustq nezavisimo po kakuv na4in.Pls pomognete!!!

PoIsAnKa
01-31-2007, 10:31
Emi kvo da ti kaja trqbva da e ne6to atski gadno nali sa hodi s edno momi4e :D napravi taka4e da skasat ama tq da go otreje po gadno za nego nemoje da e razbira6 li vuprosa e kak? mi trqbva da premine6 v faza (kuchka bqsna :d)inache 6ans nqma6 ili go nakarai da se vlubi v tebe otnovo da skasa tam drugoto momiche i nakraq kato kaj emn te obicham ae pak da hoime kruc reje6 mu sinjira i ovisva :P .Dano sum ti pomognala.USPEH !!!

gery_to
01-31-2007, 11:28
Според мен това момче незнае какво иска!Как може да плачеш за него след като постъпва така с теб.Единия ден ще ти остави коментар че те обича а после бил пийнал...Не се занимавай с него,явно не те заслужава, защо да си губиш времето с такъв като него!

sasitu
01-31-2007, 11:45
i az mislq 4e toi ne znae kvo iska, no koi li znae?! edinstveniq na4in da mu otmusti6 e da se durji6 po-gadno ot nego.. pravi se 4e ne go vijda6,..svalqi se s dr mom4eta (nai-dobre negovite fr) pred o4ite mu,.. pravi se 4e ne ti puka,... 6te vidi6 4e sled vreme 6te zapo4ne da tur4i sled teb kato gladno ku4e sled parjola :-D , no na teb ve4e nqma da ti puka za nego.. i pomni 4e piqniqt 4ovek vinago kazva istinata.. taka 4e kolkoto i da se opravdava s tva.... nqma da ima smisul, za6toto 6te se 4udi kva luja da kaje... (abe i az ne moga pravilno da se izrazq.. :-D )
a drugiqt na4in da mu otmusti6 e da go napsuv6 tolkova qko pred vs (6amari,...) no toi ne e tolkova dobur...
uspeh:*

koalka
01-31-2007, 13:43
Въобще не бих се занимавала на твое място с такова момче.Той не те обича, това мога да ти кажа със сигурност.Просто нямаше да ти каже, че не искате да ходите, за да се сваля с други момичета.Абсурдно звучи после да ти се обяснява в любов.Дори и е нямал смелостта да дойде и да ти каже в очите, че не иска да сте заедно.Прави си изводите дали си заслужава да си с него.

furtado
01-31-2007, 14:36
NE SI PRAVI TRUDA DA MU OTMY6TAVA6,ZA6TOTO TAKA SAMO 6TE POTVYRDI6 PRED NEGO 4E O6TE GO JELAE6,A SPORED MEN TOI NE BIVA DA ZNAE TOVA.PO-DOBRE DA RAZBERE 4E VE4E NE SE INTERESUVA6 OT NEGO,ZA TOVA SE PRAVI 4E TOI NE SY6TESTVUVA.NO V NIKAKYV SLU4AI NE MU OTMY6TAVAI.

alkobalko
01-31-2007, 14:45
Това момче не знае какво иска и самоси играе с теб. По-добре не се занимавай с него. Ако наистина те обичаше нямаше да те наранява така. Отмъщението също не е правилния начин да го забравиш, а само му доказваш колко го обичаш и му вдигаш самочувствието. Не се занимавай повече с него.

mirelinda
02-01-2007, 08:05
Ei hora az sum avtor4eto ve4e nqma smisul da davate komentar4eta po tazi tema otkazah se blagodarq vi za pomo6ta :*:*