PDA

View Full Version : BIHTE LI POVQRVALI AKO......



ahammmm
01-31-2007, 12:59
bihte li povqrvali ako mom4eto/momi4eto koeto ste bili mn vlubeni i ste imali ne6to predi no to e precakalo si4ko to4no na 1 g ot poznanstvoto si vi kaje 4e vi obi4a?vsa6nost be6e ne6to ot roda ''predi go kazvah ei sega no ve4e e iskreno i 4esno,ako iska6 mi vqrvai no pomisli a6to sam bil sam 1 godina'' vie kak bihte reagirali,ako se ima na predvid 4e mn ste obi4ali 4oveka no ve4e ste ohladneli za6toto mn vi e naranil....of nz pls spodelete :roll: 8-[ :shock: ](*,) ](*,) ](*,) :smt018
p.p: sajalqvam za latinicata no mn barzah :)

koalka
01-31-2007, 13:29
Незнам...зависи от чувствата ми сега и това какви са били преди.Нищо чудно, ако например съм го обичала и ми каже такова нещо, отново да се влюбя в него.Да, възможно е да е искрен, защо да не повярвам?Ако е бил сам една година и е имал възможност да е с друго момиче, защо не го е направил?Може би, защото е изпитвал нещо към това, но това не е сигурно.

dEnIsTy
01-31-2007, 13:30
bihte li povqrvali ako mom4eto/momi4eto koeto ste bili mn vlubeni i ste imali ne6to predi no to e precakalo si4ko to4no na 1 g ot poznanstvoto si vi kaje 4e vi obi4a?vsa6nost be6e ne6to ot roda ''predi go kazvah ei sega no ve4e e iskreno i 4esno,ako iska6 mi vqrvai no pomisli a6to sam bil sam 1 godina'' vie kak bihte reagirali,ako se ima na predvid 4e mn ste obi4ali 4oveka no ve4e ste ohladneli za6toto mn vi e naranil....of nz pls spodelete :roll: 8-[ :shock: ](*,) ](*,) ](*,) :smt018
p.p: sajalqvam za latinicata no mn barzah :)
аз бих му простила...все пак наистина има логика в това,което е казал..така че..всяко същество заслужава втори шанс:)