PDA

View Full Version : новите епизоди на the o.c.



01-31-2007, 17:18
warez.ru там ще ги намерите аз ги гледах до 14ти и супер яко се развива действиетоо :D

Shadow_Walker
01-31-2007, 17:25
Ако някой го интересуваше толкова много щеше да пусне тема, че ги търси.
И честно казано какъв смсисъл остана в тоя сериал.Нали основно действието се въртеше около Сет, Самър, Раян и Мариса....а тя е мъртва.
Освен това 2ри и 3ти сезон станаха мн шампоанести...
Таа ако случайно пуснат 4ти сезон по бтвто не мисля да го гледам.Пък да го тегля-абсурд.

01-31-2007, 18:04
ами все пак сет и самър може да се оженят но не го направиха, раян е с друга а и сет може би ще има брат ще бъсе интересно

reason
01-31-2007, 18:20
ами все пак сет и самър може да се оженят но не го направиха, раян е с друга а и сет може би ще има брат ще бъсе интересно
Ще бъде тъпо.Смисълът на тоя сериал се изгуби още втория сезон,а сега,след като Мариса умря,ще бъде мн...бозаво.Вярно,че си изтеглих и третия сезон и ми беше едно от любимите филмчета,но вече сюжетът е сякаш изсмукан от пръстите на сценаристите.По-добре да го бяха спряли по-рано,вместо да има безброй продължения.

In4iTu_
01-31-2007, 18:39
Вярно ли е че, четвъртия сезон ще се разказва за двете години, през които сестрата на Мариса и била в пансиона.

01-31-2007, 19:56
Вярно ли е че, четвъртия сезон ще се разказва за двете години, през които сестрата на Мариса и била в пансиона.
ne
po gore kazah kakvo 6te stane :wink: