PDA

View Full Version : За или Против? Мнението ни в 21-ви век?



01-31-2007, 17:37
1. ЗА/против Лезбийките?
2. ЗА/против гейовете?
3. За/против бисексуалните?
Обосновете се!

Mimka_sweet
01-31-2007, 17:48
ЗА
ЗА
ЗА
Щото са ми мноу симпатични,особено гейовете :-D

In4iTu_
01-31-2007, 17:56
Не съм против никоя от групите. Обосновавам се -> не ми пречат по никакъв начин.

П.П: Темата не е в правилния раздел.

BornFromPain
01-31-2007, 18:12
Не съм против тях само като ги няма наоколо. Виж жена дето да си пада по жени не е чак толкова гадно ама мъж дето всъщност е путка в най-буквалния смисъл - е тва не мога да го приема..

miloto_girl_4e
01-31-2007, 18:22
ЗА :!:
ЗА :!:
ЗА :!:

Защото и те са хора като нас, да не кажа, че повечето гейове са много по-печени от хетеросексуалните..
Не ми пречат по никакъв начин, а и няма значение кой с кого си ляга в леглото, важното е какъв е в обществото :wink:

reason
01-31-2007, 18:24
И да съм За,и да съм Против,все е тая.Нямам против попринцип ама напоследък света взе да става мн извратен :-k

Бунтар
01-31-2007, 18:28
по-печени

Тва кво означава? ](*,)

В 21-ви век тряа да се усетим, че свободата на избора си има граници и на някои закони на природата не трябва да се противоречи...

rosskata
01-31-2007, 19:29
Оф ама като почнете с това "За и против"...
Сексуалните предпочитания на човек:
:arrow: СА генетично обусловани в много от случаите, а не съзнателен избор;
:arrow: Не ми влизат в работата (стига да не е някой педофил)
:arrow: Нямам никакви предразсъдъци относно сексуални предпочитания. Самата аз май съм би...
Това с кого си ляга някой не определя клакъв човек е.

BornFromPain
01-31-2007, 19:40
Ааа Роске нема се разберем така..
Как да няма значение кой с кой си ляга??? Как ще си говориш с някъв дето предната вечер са му завирали пишки в задника и е квичал от кеф!? И който прекарва повече време по козметичните салони отколкото в спане? И от това нещо се очаква да е мъж!?
Като се замислиш малко по въпроса май ще започнеш да мислиш другояче...

radito
01-31-2007, 22:23
ЗА :!:
ЗА :!:
ЗА :!:

Защото и те са хора като нас, да не кажа, че повечето гейове са много по-печени от хетеросексуалните..
Не ми пречат по никакъв начин, а и няма значение кой с кого си ляга в леглото, важното е какъв е в обществото :wink:
ама напълно съм съгласна! =D>

GLeZoRanA
01-31-2007, 22:24
ЗА :!:
ЗА :!:
ЗА :!:

Защото и те са хора като нас, да не кажа, че повечето гейове са много по-печени от хетеросексуалните..
Не ми пречат по никакъв начин, а и няма значение кой с кого си ляга в леглото, важното е какъв е в обществото :wink:
и ПРОТИВ тъпи теми :lol:

peps_from_mars
01-31-2007, 22:30
1. ЗА/против Лезбийките?
2. ЗА/против гейовете?
3. За/против бисексуалните?
Обосновете се!

ЗА(за всичките).....ся ме мързи да гледам,ама по късно ше се обоснова :wink: :wink:

Iowa
01-31-2007, 23:59
1. ЗА! КЕФЯТ МЕ!!
2. мм.. за, не ми пречат.. Ма между тях има мноу яки пичове и тъпото е,че си падат само по момчета..
3. Много ясно,че за! Най-яките хора..

Баси тъпото мнение.. :mrgreen:

rosskata
02-01-2007, 08:15
Ааа Роске нема се разберем така..
Как да няма значение кой с кой си ляга??? Как ще си говориш с някъв дето предната вечер са му завирали пишки в задника и е квичал от кеф!? И който прекарва повече време по козметичните салони отколкото в спане? И от това нещо се очаква да е мъж!?
Като се замислиш малко по въпроса май ще започнеш да мислиш другояче...


:) Не се отказвам от думите си.
Мислила съм доста по въпроса... И за разлика от теб имам близки познати, на които са им
завирали пишки в задника и е квичал от кеф
И не, това не ми пречи. Ако ще с малки бозайници да прави секс, не ми пука. Плюс това, жените се разбират много добре с гейовете, защото имат сходно мислене. Имах един колега, с когото станахме много близки... И ме разбираше в някои случаи по- добре и от най- близките ми приятели от мъжки пол...
Интересното в случая е, че малко от колегите знаеха, че той е гей, и много хора се сприятелиха с него... След като се разбра какъ е, отношението не се промени- той беше за всички "хомофоби"(като теб) преди всичко готиния човек, отколкото гея... Само го бъзикаха де, но не беше нищо злонамерено... :roll:
И съм сигурна, че това лято много от колегите ми си промениха вижданията относно хомосексуализма и хомосексуалистите... 8)

Ти си помисли... Един човек- толерантен, открит, добронамерен, приятелски настроен, усмихнат, винаги готов да ти помогне, със страхотно чувство за хумор... Има ли значение наистина дали се заглежда по жени, по мъже , или по двете...

п.с Сигурна съм, че има от твоите познати жени, на които "са им завирали хуйове в задника и са квичали от кеф"... ТИ ЗА ТОВА ЛИ СИ МИСЛИШ КАТО ОБЩУВАШ С ТЯХ?? :shock:

psycho_girl
02-01-2007, 18:00
za
za
za

da se obi4at kakto mogat horata, az sum tolerantna :-D

p.s
nai-gadnoto e 4e nai-hubavite mom4eta stavat pedali :smt010 :smt005

02-01-2007, 23:20
rosskata na sa6toto mnenie sam kato tebe... maj sam no ne vijdam ni6to lo6o.. kakto se kazva ako si biseksualen naprimer tva 4isto teoriti4eski udvoqva 6ansovete ti za priqtno prekarvane na ve4erta \:D/ :mrgreen:

mimetoo
02-02-2007, 04:58
за всичките съм!!Нямам нищо против тях,нека си живеят живота :P
Всеки сам избира какъв да е :wink:

Juicy_Lucy
02-02-2007, 06:59
1. ЗА/против Лезбийките?
2. ЗА/против гейовете?
3. За/против бисексуалните?
Обосновете се!

офф какво значение има?!
'за' съм по принцип..след като така им харесва

BornFromPain
02-02-2007, 09:04
Ааа Роске нема се разберем така..
Как да няма значение кой с кой си ляга??? Как ще си говориш с някъв дето предната вечер са му завирали пишки в задника и е квичал от кеф!? И който прекарва повече време по козметичните салони отколкото в спане? И от това нещо се очаква да е мъж!?
Като се замислиш малко по въпроса май ще започнеш да мислиш другояче...


:) Не се отказвам от думите си.
Мислила съм доста по въпроса... И за разлика от теб имам близки познати, на които са им
завирали пишки в задника и е квичал от кеф
И не, това не ми пречи. Ако ще с малки бозайници да прави секс, не ми пука. Плюс това, жените се разбират много добре с гейовете, защото имат сходно мислене. Имах един колега, с когото станахме много близки... И ме разбираше в някои случаи по- добре и от най- близките ми приятели от мъжки пол...
Интересното в случая е, че малко от колегите знаеха, че той е гей, и много хора се сприятелиха с него... След като се разбра какъ е, отношението не се промени- той беше за всички "хомофоби"(като теб) преди всичко готиния човек, отколкото гея... Само го бъзикаха де, но не беше нищо злонамерено... :roll:
И съм сигурна, че това лято много от колегите ми си промениха вижданията относно хомосексуализма и хомосексуалистите... 8)

Ти си помисли... Един човек- толерантен, открит, добронамерен, приятелски настроен, усмихнат, винаги готов да ти помогне, със страхотно чувство за хумор... Има ли значение наистина дали се заглежда по жени, по мъже , или по двете...

п.с Сигурна съм, че има от твоите познати жени, на които "са им завирали хуйове в задника и са квичали от кеф"... ТИ ЗА ТОВА ЛИ СИ МИСЛИШ КАТО ОБЩУВАШ С ТЯХ?? :shock:

Хм.. Наречи ме супер консервативен, ама аз това не мога да го приема. За мен мъжа трябва да си е мъж в всичките му аспекти, а не да бъде просто тоя псевдо-идеал които си описала. Може да можеш да си лафиш с него, да е е ебати пича по най-общите критерии ама като се наложи да скове къщичка за кучето да не знае кво да прави. Или да щъка на работното място(ако не е офис например) като притеснена да не повреди външния си вид тийнейджърка. Или да дойдат двама наркомани с ножове и той да забели очи още преди теб.
Мога да ти дам много примери, а със сигурност и ти можеш да се сетиш за много. Та идеята ми е че ти гледаш на тоя въпросния като на приятелка, дори ставащ за добра приятелка, но това не е мъж. И това е причина и да не мога да го приема. За какво ми е да общувам с нещо с характер на жена, но в "мъжко" тяло. И без това тва словосъчетание "характер на жена" е пословично гадно нещо :lol:

rosskata
02-02-2007, 12:01
За какво ми е да общувам с нещо с характер на жена, но в "мъжко" тяло. И без това тва словосъчетание "характер на жена" е пословично гадно нещо :lol:

КОнтравъпрос- какво ти пречи да общуваш с него??
:lol: А, не стига че си хомофоб, ами и сексист...ХМ... =D>

shemetaa
02-02-2007, 15:22
ZA
ZA
ZA
emi te sa kato nas vsi4kite samo deto imat po-razli4no polovo vle4enie...

bawdy talk
02-02-2007, 16:29
1-За
2-За (вярно малко са ми гнусни,но те не са виновни че така са се родили)
3-За

ErinEverly
02-02-2007, 17:10
1. ЗА/против Лезбийките?
2. ЗА/против гейовете?
3. За/против бисексуалните?
Обосновете се!

За
За
За

Защото сексуалната ориентация няма нищо общо с това, какъв е един човек!

ErinEverly
02-02-2007, 17:20
Не съм против тях само като ги няма наоколо. Виж жена дето да си пада по жени не е чак толкова гадно ама мъж дето всъщност е п*тка в най-буквалния смисъл - е тва не мога да го приема..

Значи, по твоята логика, жените могат да бъдат обратни, а мъжете - не. И после - полова дискриминация.


Ааа Роске нема се разберем така..
Как да няма значение кой с кой си ляга??? Как ще си говориш с някъв дето предната вечер са му завирали пишки в задника и е квичал от кеф!? И който прекарва повече време по козметичните салони отколкото в спане? И от това нещо се очаква да е мъж!?
Като се замислиш малко по въпроса май ще започнеш да мислиш другояче...

Чай малко. А на жените дето им завират пишки в гъза??? Ама чакай малко, нима аналния секс при мъж и жена е по-извишен, отколкото при мъжете? Еееебаси логиката. Можеш да говориш с момиче, на което са й ръгали пишки в гъза, но с мъж не можеш. Що за тъпизъм.

Еми, да, няма значение. Един човек може да е бял, хетеросексуален и т.н. и да е ебаси гувното, а един хомосексуален циганин може да е супер свестен. Все си мисля, че такива като теб е трябвало да се родят в малцинства или с различна от "нормалната" сексуалност, за да разберат, че хората са хора, независимо с кой си лягат или какъв е цвета на кожата им.

Вие, мъжете, си мислите, че за да си ИСТИНСКИ МЪЖ, трябва да се оригвате, да пиете бира на корем, да пускате бирено шкембе, да подсвирквате по улиците като селяни на някое момиче. Ми, сори че ще ти го кажа, но това дали си мъж или не не зависи от това с кой си лягаш, а какъв ти е манталитета. И аз не харесвам мъже, които си правят коло маска и т.н., но смятам, че това е лично мое мнение и съвсем не засяга определението "мъж". Може би и ти трябва да го разбереш.

Шишарка
02-02-2007, 17:28
да
не много
да

BornFromPain
02-02-2007, 18:08
Не съм против тях само като ги няма наоколо. Виж жена дето да си пада по жени не е чак толкова гадно ама мъж дето всъщност е п*тка в най-буквалния смисъл - е тва не мога да го приема..

Значи, по твоята логика, жените могат да бъдат обратни, а мъжете - не. И после - полова дискриминация.


Ааа Роске нема се разберем така..
Как да няма значение кой с кой си ляга??? Как ще си говориш с някъв дето предната вечер са му завирали пишки в задника и е квичал от кеф!? И който прекарва повече време по козметичните салони отколкото в спане? И от това нещо се очаква да е мъж!?
Като се замислиш малко по въпроса май ще започнеш да мислиш другояче...

Чай малко. А на жените дето им завират пишки в гъза??? Ама чакай малко, нима аналния секс при мъж и жена е по-извишен, отколкото при мъжете? Еееебаси логиката. Можеш да говориш с момиче, на което са й ръгали пишки в гъза, но с мъж не можеш. Що за тъпизъм.

Еми, да, няма значение. Един човек може да е бял, хетеросексуален и т.н. и да е ебаси гувното, а един хомосексуален циганин може да е супер свестен. Все си мисля, че такива като теб е трябвало да се родят в малцинства или с различна от "нормалната" сексуалност, за да разберат, че хората са хора, независимо с кой си лягат или какъв е цвета на кожата им.

Вие, мъжете, си мислите, че за да си ИСТИНСКИ МЪЖ, трябва да се оригвате, да пиете бира на корем, да пускате бирено шкембе, да подсвирквате по улиците като селяни на някое момиче. Ми, сори че ще ти го кажа, но това дали си мъж или не не зависи от това с кой си лягаш, а какъв ти е манталитета. И аз не харесвам мъже, които си правят коло маска и т.н., но смятам, че това е лично мое мнение и съвсем не засяга определението "мъж". Може би и ти трябва да го разбереш.

Пхах май трябва да свикна с мисълта че където е едната от двете(Роската и ЕринЕвърли) там е и другата и и 2те пишат едно и също. Що си правите тогава труда да пишете в еднакви теми?

Иначе - По мойта логика колкото и да ти се ще да го извъртиш, не е нормална никаква хомосексуалност, просто женската е една идея по-приемлива.

Второ - въпросния тъпизъм за който говориш ми се струва достатъчно логичен защото става въпрос не къде точно те чукат а това че те чукат. Значи да ти го обясня още по-просто за да няма за кой дребнав пропуск да се хванеш като удавница - жените им е в природата да ги чукат, мъжете не им е. Точка. Щом си мъж не трябва да те чукат и буквално и преносно, без значение от мястото. Схвана ли идеята?

Трето - Някой дали е свестен или не, зависи и от сексуалността му. От етноса или расата - не. Поне за мен това е така. А какъв е трябвало да се родя не ме интересува, защото никога не съм целял обективизъм.

Четвърто - Не се чувствам длъжен да приемам твоето мнение за свое. И като казах мъж нямах в предвид някой староамерикански персонаж смърдящ на нещо средно между кръчма и 20годишна пот и изглеждащ като топка тръни в лицето. И задължително да пърди и да се оригва при всяка възможност. Еми не. Примерите които правят един мъж мъж на място(=>истински мъж) съм ги написал в предния си пост който (тактично) си пропуснала да цитираш в опита си да ме убедиш в неща които от моя гледна точка имат на себе си голям печат "глупости".

П.П. не пишете и двете. Мързи ме да пиша едно и също първо на едната, после на другата или само да перефразирам. Разберете се на ПМ, аз нямам предпочитания(така и така пред мен минавате за еднакви) :lol:

rosskata
02-02-2007, 18:41
Преди да си правиш изводи колко сме били все на едно мнение, вземи прочети някои по- стри теми, в които само до бой не сме стигали една с друга...
А и откога близки виждания по даден въпрос са нещшо лошо?
В темата за субкултурите спорех срещу трима човека на 100% едно и също мнение, ама не се оплаквах нали?

п.с Напомняш ми на едни мои познати, които, когато спорим, и се съгласят за нещо с мен , не кават "права си", а "Ти си мъж"...
Щото явно жената никога не е права...

п.с Мъже, които смятат способността да сковеш къщичка на кучето или да пребиеш някой "за да защтиш честта на дамата" за по- важни от разбирането, чувството за хумор и тям подобни... Ами...

КЪщичка на кучето мога да си направя и сама... Срещу бесни наркомани имам спрей, но приятели не се намират така лесно...

ErinEverly
02-02-2007, 18:44
BornFromPain,

Не пиша там, където пише росската. Просто, по случайност, попадаме на едни и същи теми и сме на едно и също мнение. Нито сме се разбирали с кой да се караме, нито нищо. Просто така се получава.

По повод това, че пишем едно и също - мнение, бе, човек, мнение. Са, след като смяташ, че нашите 2 мнения са абсолютно еднакви, можеше да не пишеш.

Еми, аз не съм съгласна, че хомосексуалността е "ненормална" и не можеш да ме обвиниш в обратното. Хората трябва да се приемат каквито се чувстват. А, колкото до разликата между гейовете и лесбийките, би ли ми казал кое им е рразличното, че едното да е по-"нормално" от другото? Щото аз, честно да ти кажа, ги намирам за равностойни.

За пропуските тип "спасителна жилетка", не се притеснявай. Ясно ми беше и от началото. Може да съм на противното мнение, но не съм идиотка.
И не, не съм съгласна. Първо изкара жените животни и второ - дали един мъж го чукат тва си е лично негово решение. Не мога да разбера ти какво право имаш да нариччаш нещо "нормално". Ти Господ ли си, че да си го позволяваш??? Нормално е това, което ти мислиш за нормално, а не това, което наистина е. Защото за всеки човек нормалното е различно. Схвана ли???
А и не съм на мнение, че жените ги чукат, по простата причина, че при сексуалния акт участват двама, не един. Така че - и двамата се чукат. Това, че ти си използвал точно този преносен глагол не ти дава право да говориш по принцип. А ако сменим глагола? Много просто - смисъла ще се промени.
И, за да не се хванеш за моите думи, ще поясня - да, вярно е, че мъжете си пъхат оная работа, но това не означава, че те са активни, а жените са пасивни, ако можем така да го кажем.

Ми, не, не зависи от сексуалността му. Ти можеш 20 години да си приятел с един човек и да не разбереш, че е хомосексуален. И кво? Като разбереш ще го заклеймиш? Тва са предразсъдъци.

Не съм ти видяла поста, а и той нищо не променя. Защото за теб мъжа се определя от качествата си, а качествата не зависят от сексуалността.

А, колкото до тва, че ни оприличаваш с Росската - нито мен познаваш, нито нея (предполагам). Как можеш да ни сравняваш?

П.П. Защо вие, мъжете, винаги мислите като мъже, никога като хора??? :roll:

rosskata
02-02-2007, 19:05
А, колкото до тва, че ни оприличаваш с Росската - нито мен познаваш, нито нея (предполагам). Как можеш да ни сравняваш?

П.П. Защо вие, мъжете, винаги мислите като мъже, никога като хора???[/b] :roll:

:lol: Човека ни оприличава защото сме жени, а като такива:
-- Сме еднакво кофти по характер;
-- Сме абсолютно неправи...

СЕксизма е гадно нещо... Всички сме първо хора, и чак тогава мъже, жени, хетеро- и хомосексуални, черни и бели... Тъпото е че хората вместо да приемат другите за равни на тях си измислят хиляди безсмислени и неоснователни причини да си докажат че са "ПО" - от другия пол, от другата раса, от различните от тях по какъвто и да е признак...
Някои мъже си мислят, че са "по-добри" от жените във всичко и това ги прави щастливи, други си мислят , че са "по-добри" от гейовете, само заради това че чукат жени, а не мъже... Същото важи и за много от жените...

КОлкото до чукането, че си позволя да цитирам един мой бивш даскал по физика...


Какво значи "Чуках я? Ти си много тъп, бе! МОже пък тя да те е чукала... Това си е Трети принцип на механиката- всяко действие си има равно по големина и обратно по посока взаимодействие!!![/b]

BornFromPain
02-02-2007, 19:36
А, колкото до тва, че ни оприличаваш с Росската - нито мен познаваш, нито нея (предполагам). Как можеш да ни сравняваш?

П.П. Защо вие, мъжете, винаги мислите като мъже, никога като хора???[/b] :roll:

:lol: Човека ни оприличава защото сме жени, а като такива:
-- Сме еднакво кофти по характер;
-- Сме абсолютно неправи...

СЕксизма е гадно нещо... Всички сме първо хора, и чак тогава мъже, жени, хетеро- и хомосексуални, черни и бели... Тъпото е че хората вместо да приемат другите за равни на тях си измислят хиляди безсмислени и неоснователни причини да си докажат че са "ПО" - от другия пол, от другата раса, от различните от тях по какъвто и да е признак...
Някои мъже си мислят, че са "по-добри" от жените във всичко и това ги прави щастливи, други си мислят , че са "по-добри" от гейовете, само заради това че чукат жени, а не мъже... Същото важи и за много от жените...

КОлкото до чукането, че си позволя да цитирам един мой бивш даскал по физика...


Какво значи "Чуках я? Ти си много тъп, бе! МОже пък тя да те е чукала... Това си е Трети принцип на механиката- всяко действие си има равно по големина и обратно по посока взаимодействие!!![/b]

Ами мисля че беше излишно да споменавам че не ви познавам, понеже и на тримата тва ни е ясно. Все пак това са си мои наблюдения, които можехте да приемете повече като шега :) (Иначе за кофти характерите има доза истина.. Ама тва от друга страна е хубаво щото аз обичам да споря/разговарям :) )
А, Роске не мисля че някъде съм написал, че се смятам за нещо повече. Това че моя начин на мислене отхвърля тези хора, не значи че ги смятам за по-висши или по-нисши. Значи че ги смятам за хора(да, очудващо че ги смятам за хора нали :) ) с които не искам да общувам по ред причини които вече изброих. Ако ще да е най-идеалния човек(а той не може да е най-идеалния защото ненормалната сексуална ориентация в моя светоглед директно го прави крайно не-идеален) и да е хомосексуалист пак няма да искам да общувам с него.
И последно - грешно си разбрала това което казах. Нямах в предвид че е кофти, че хомосексуалистите не чукат(баси тая дума ако я повторя още 2 пъти ще ми стане още по-гнусна) жени, а това че тях ги чукат.
А колкото до онова последното, добре го вкара в разговора(спора, ако държиш че спорим). Поне съм сигурен че не си се впрегнала като предния път като спорихме за нещо, щом чак лафове пускаш :lol: :lol:

ErinEverly
02-02-2007, 19:44
BornFromPain,

Че никой не се впряга - това е ясно. Това си е едно безобидно спорче, по простата причина, че досега не сме почнали да се псуваме и да се обиждаме :wink:
Колкото до мнението ти - мисля, че няма как да те обедя, че хомосексуалистите са просто хора и няма нищо лошо да общуваш с него. Явно, че ти така си си решил и аз не съм човекът, който ще те разубеди. Както и да е - аз смятам, че няма нищо лошо в комуникациите с било то хомосексуалист, представител на друга раса или етнос, или дори болен от СПИН.
Както и да е :wink:

rosskata
02-02-2007, 19:55
:roll: Честно да ви кажа днес не ги обичам гейовете... :lol:
Вчера ходих в "Александър" (Микс- клуб)... Оказа се, че има безплатна водка за жени...Аз съм ходила и друг път, но никога не съм уцелвала такава промоция... :shock:
Така де, напих се като прасе, а днес едва гледам :oops:
На всичкото отгоре имаше някакъв безумно красив индивид, който танцуваше точно до нас... Образец на съвършенство, Свален от някоя картинка... А как танцуваше... :smt055
След това дойде приятелят му и магията се развали... :smt010

КОлкото до спора- няма смисъл от него. Ти никога няма да приемеш хомосексуализма, аз никога няма да го смятам за нещо извън реда на нещата... :-k

BornFromPain
02-02-2007, 20:14
ХАхах е стига ве.. Извода че спора е безсмислен можехме да го оставим за по-натам, сега трябва да си търся друга тема където да стане споро-разговор :lol:
А Роске мисля си че т'ва че тоя ти е направил такова впечатление има нещо общо и с количеството алкохол :lol: Но и да не е така пак си е било гадно хаха :lol:

ErinEverly
02-02-2007, 22:35
ХАхах е стига ве.. Извода че спора е безсмислен можехме да го оставим за по-натам, сега трябва да си търся друга тема където да стане споро-разговор :lol:


Споко, аз винаги съм насреща. Колкото до спора - наистина е безсмислен. И общо взето споровете в тоя форум са безсмислени, защото не можем да убедим другия да приеме нашето мнение :wink: Няма угодия.

02-24-2007, 20:13
А, колкото до тва, че ни оприличаваш с Росската - нито мен познаваш, нито нея (предполагам). Как можеш да ни сравняваш?

П.П. Защо вие, мъжете, винаги мислите като мъже, никога като хора???[/b] :roll:

:lol: Човека ни оприличава защото сме жени, а като такива:
-- Сме еднакво кофти по характер;
-- Сме абсолютно неправи...

СЕксизма е гадно нещо... Всички сме първо хора, и чак тогава мъже, жени, хетеро- и хомосексуални, черни и бели... Тъпото е че хората вместо да приемат другите за равни на тях си измислят хиляди безсмислени и неоснователни причини да си докажат че са "ПО" - от другия пол, от другата раса, от различните от тях по какъвто и да е признак...
Някои мъже си мислят, че са "по-добри" от жените във всичко и това ги прави щастливи, други си мислят , че са "по-добри" от гейовете, само заради това че чукат жени, а не мъже... Същото важи и за много от жените...

КОлкото до чукането, че си позволя да цитирам един мой бивш даскал по физика...


Какво значи "Чуках я? Ти си много тъп, бе! МОже пък тя да те е чукала... Това си е Трети принцип на механиката- всяко действие си има равно по големина и обратно по посока взаимодействие!!![/b]

ShannonLarkin
02-24-2007, 21:00
1. За
2. За
3. За

Както казват другите...ако не ми пречат нямам против.