PDA

View Full Version : bubreci



01-31-2007, 17:49
aide molq vi kajete mi...zna4i imam edna priqtelka..no tq postoqnno luje za da q sujalqvat...ot dete ima problemi s bubrecite..postoqnno hodi na pregledi na izsledvaniq tova onova..pi6ka6e kruv do skoro..i sega i praveha pak izsledvaniq..i kaza che ima "vuzpalenie" na bubrecite koeto nemoje da se izlekuva..lekarite i kazali che ima veroqtnost ako ne se vuzstanovqt bubrecite i do 2 3 godini da ymre..vuzmojno li e da e istina tova koeto kaza... :shock: :?

mania4kata
02-01-2007, 05:36
mi moje i da e vuzmojno..ne sum kompetentna...shtom ot dete ima problemi moje i da e vuzmojno..chuvala sum za vuzpalenie na bubrecite..no neznam moje li sled 2 3 godini da se ymre ot tova..

SINDEL
02-01-2007, 10:38
Възможно е да има наистина някакво възпаление на пико4ната система, например цистит (като про4етох за това, 4е е пишкала кръв, веднага това ми дойде на ум), но циститът се лекува с антибиотици и в никакъв слу4ай не се умира от него. А ако има някаква бъбре4на недостатъ4ност, наистина може и да се стигне до смърт, ако не й се направи трансплантация. Знам ли... ако девойката оби4а да я съжаляват, като нищо да ви лъже :-k

batkodoki
02-01-2007, 13:35
глупости!
няма кой да каже такова безумие на едно дете!