PDA

View Full Version : 4alga help :)



rd girl
01-31-2007, 20:08
zdraveite! ;) imam rd skoro.. i mi trqbva da si drana 4algiiii .. az ne slu6am po princip .. kajete mi novite, nai-populqrnite. mersi!!!

01-31-2007, 21:24
em nowichki pesni.. znachi az samo shte ti gi kaja nqkoi.. apa ti shte si tyrsish ot kade da si gi swalish
znachiii kato za kuponche ,.. nekfi takiwa po weselichki..
alisiq - sublechi me
aneliq - samo moi .. moje naprawo celiq album.. :D
gergana - karma
ivana - Nai-dobrata .. ili mixa na ivana.. te sa dwa nowite i mixowe... toq ot godishninata i drugiq ... po dubre si sfali drugiq.. ;]]
raina - cip na ustata
sofi marinova & ustata - moi si dqvole
ork.kristali - baby
shte ti kaja i nqkoi po starichki.. w smisal ot lqtoto i esenta no oshte sa si hubavi..
desislava - nevyzmojno e da sprem , Ludost e
ivana - praznik vseki den , tova e parcheto , dyjd ot rozi
gergana - iskam samo lubovta ti , do utre
raina - dumite ne stigat
raina i konstantin - nie znaem kak
preslava - LYJA E , intriga , kogato symne, predai se na jelanieto , nishto drugo , oshte ti puka
malina - v tishina(nishto li ne bqh)
nel - milo moe (taq powechko se slusha w moq krai...)
ustata i sofi - tochno ti
emiliq - s teb da poludeq
teodora - prysta nqma da si mrydna , gasi toka
aneliq - samo za mig , pregryshtai me , do zori , shte te zabravq , vqtar v kosite , shtom si do men
anna - emocii noshtni , pokaji mi che si nai
azis - zabravi me obichai me dokosvai me
bilqna - iskash mnogo davash malko , lubovta me promeni
boris dali - taka shte te celuna , lyjesh
desislava - kaji mi , shemata ,ne e iliusia , ot utre
dimana - imash mnogo zdrave , sorry , pak me presledvash
elena parisheva - tuk i sega , za mig naslada
emiliq - izgori me s ustni , izpii do duno
esil duran - KAK ISKAM ..
nikol - give me some sex (neka)
veronika - bez komentari
galena - DUSHATA MI KRESHTI


ima i oshte ... ama aide tiq stigat.. posle moje pak da pisha :D:D

malka_sladuranka
01-31-2007, 21:25
Една от най-популярните в момента е на Ивана - Най-добрата \:D/ иначе на Ивана си дръпни има готини песнички, а ако правиш парти според мен ти трябва и кючек орк Кристали имат хубави неща орк Китка също не са за изпускане орк Академикус - Извинявам се
и разни други \:D/

1921
02-01-2007, 08:19
задължително за парти просто ... Last Hope - много добър оркестър. Пеят на румънски ;]

Бунтар
02-01-2007, 09:06
задължително за парти просто ... Last Hope - много добър оркестър. Пеят на румънски ;]

Подкрепям, ама мноо яко подкрепям.

Alerta
02-01-2007, 09:12
задължително за парти просто ... Last Hope - много добър оркестър. Пеят на румънски ;]

Подкрепям, ама мноо яко подкрепям.фъкин райт... (;

Хаха бду ако става дума за чалга ама не некви нови простотий - РАДО ШИШАРКАТА :lol:

evil_lady_in_black
02-01-2007, 11:06
О,Боже мой престанете с тая тъпа чалгия !! :smt013 :smt013

malka_sladuranka
02-01-2007, 16:36
О,Боже мой престанете с тая тъпа чалгия !! :smt013 :smt013 [-X Не се опитвай да налагаш мнението си на останалите. :-D

peps_from_mars
02-01-2007, 16:39
О,Боже мой престанете с тая тъпа чалгия !! :smt013 :smt013


:wink: :!: :wink: :!: :mrgreen:

MusicIsTheKey
02-01-2007, 16:44
Само аз ли не виждам да пише "кажете мнението си за чалгата" :shock:
Защо трябва във всяка тема някой да се изкаже?

• Пайнер Хит Бикини (http://store2.data.bg/hercoo/Mp3/4alga/Payner%20Hit%20Bikini%202006/)
• Oпитай нещо ново (http://store3.data.bg/zull/music-bg.org/Opitai%20Neshto%20Novo%20-%202006/)
• Payner Hit Collection (http://store2.data.bg/hercoo/Mp3/4alga/Payner%20Mp3%20Hit%20Collection/)
• Чалга Winter Hits 2007 (http://store3.data.bg/zull/music-bg.org/Chalga%20Winter%20Hits%202007-VALiSiMO/)

malka_sladuranka
02-01-2007, 16:46
Само аз ли не виждам да пише "кажете мнението си за чалгата" :shock:
Защо трябва във всяка тема някой да се изкаже?

• Пайнер Хит Бикини (http://store2.data.bg/hercoo/Mp3/4alga/Payner%20Hit%20Bikini%202006/)
• Oпитай нещо ново (http://store3.data.bg/zull/music-bg.org/Opitai%20Neshto%20Novo%20-%202006/)
• Payner Hit Collection (http://store2.data.bg/hercoo/Mp3/4alga/Payner%20Mp3%20Hit%20Collection/)
• Чалга Winter Hits 2007 (http://store3.data.bg/zull/music-bg.org/Chalga%20Winter%20Hits%202007-VALiSiMO/) ама после всички знаят текстовете нали :evil:

evil_lady_in_black
02-01-2007, 17:05
аЗ само изказвам мнението си и до колкото знам отгоре пише ФОРУМ значи всеки може да изразява свободно мнението си #-o ама явно повечето не виждат :-k

Red.Chil
02-01-2007, 17:12
Охаа,орк.Last Hope наистина са много таферни,обожам Parasite кючек!!!

Но и Hate City кючек на орк.Vendetta не е за изпускане.

MusicIsTheKey
02-01-2007, 17:22
Ще е хубаво да ми покажеш репликата в която казвам "никой няма право на мнение".
Това,което исках да кажа е,че е много гадно,когато търсиш нещо хиляда "разбирача" да почнат да пишат други глупости,вместо да ти помогнат.

sabotage
02-01-2007, 18:07
abe vie ste super izrodi we ...kak moe se zanimavate stiq pederastiii we :smt013 ae i 4.N.G
http://i.kefche.net/cards/jpg/i/kefcheCard6590811.jpg

02-10-2007, 07:51
zdraveite! ;) imam rd skoro.. i mi trqbva da si drana 4algiiii .. az ne slu6am po princip .. kajete mi novite, nai-populqrnite. mersi!!! :-& [-(

bungle
02-10-2007, 08:04
http://store1.data.bg/shadarim/My%20Music/mix3/Kristali%20-%20Rak%20Tak.mp3

:-D :-D :-D


Без тази песен просто няма да е купон.

WILD__BOY
02-10-2007, 08:35
А с еФтин (;)) алкохол заредено ли е?! :-D

bungle
02-10-2007, 08:38
А с ефтин алкохол заредено ли е?! :-D

Водка "Селект " с витамин C, например. :-D

WILD__BOY
02-10-2007, 08:41
А с ефтин алкохол заредено ли е?! :-D

Водка "Селект " с витамин C, например. :-D

Водка Спирт
тройно дистилирана от винпром Гущера.

http://www.malkiobyavi.com/pro/photo/albums/userpics/Spirt7.jpe

bungle
02-10-2007, 08:45
А с ефтин алкохол заредено ли е?! :-D

Водка "Селект " с витамин C, например. :-D

Водка Спирт
тройно дистилирана от винпром Гущера.

:smt005

malka_sladuranka
02-10-2007, 11:05
Не мога да разбера защо се смята, че чалгата върви с ефтин алкохол. :evil:

WILD__BOY
02-10-2007, 11:13
Не мога да разбера защо се смята, че чалгата върви с ефтин алкохол. :evil:

Искаш да кажеш, че средностатистическия чалгар пие винаги само отбрани, отлежали вина за по 1500лв бутилката?! Мухахахах

malka_sladuranka
02-10-2007, 12:27
Не мога да разбера защо се смята, че чалгата върви с ефтин алкохол. :evil:

Искаш да кажеш, че средностатистическия чалгар пие винаги само отбрани, отлежали вина за по 1500лв бутилката?! Мухахахах 1500лв за бутилка е снобска работа [-X но все пак защо трябва да отиваме в 2те крайности от водка за 3лв до вино за 1500 ](*,)
Аз например слушам чалгийка, както и моите приятели и пиеме алкохол за средна цена 20-50лв... :-k

WILD__BOY
02-10-2007, 13:04
Не мога да разбера защо се смята, че чалгата върви с ефтин алкохол. :evil:

Искаш да кажеш, че средностатистическия чалгар пие винаги само отбрани, отлежали вина за по 1500лв бутилката?! Мухахахах 1500лв за бутилка е снобска работа [-X но все пак защо трябва да отиваме в 2те крайности от водка за 3лв до вино за 1500 ](*,)
Аз например слушам чалгийка, както и моите приятели и пиеме алкохол за средна цена 20-50лв... :-k

хех средна цена... :)
не ве сериозно замисли се за селцата из провинцията, за кючеците и натравянето с чист етилов алкохол. Май тея случеи са по-често срещани от теб и компанията ти. Права си, че има хора, които не са така, но за съжаление масата от хора процедира по този начин.

malka_sladuranka
02-10-2007, 13:10
Ее да, по селата дам. Там няма работа освен, ако на близо няма някой по-голям град и там да ходят да работят. Нормално е да няма пари, пък и си е човештинка да се пийне една ракийка. Но колкото и да не искам да го призная, чалгата се слуша основно от простолюдието. :evil: Еее както и да е аз си знам за себе си, че не се включвам към него. :-k

WILD__BOY
02-10-2007, 13:27
Ее да, по селата дам. Там няма работа освен, ако на близо няма някой по-голям град и там да ходят да работят. Нормално е да няма пари, пък и си е човештинка да се пийне една ракийка. Но колкото и да не искам да го призная, чалгата се слуша основно от простолюдието. :evil: Еее както и да е аз си знам за себе си, че не се включвам към него. :-k

Просто масата от песните са плоски и изтъркани .. не се изисква много за да слушаш чалга.
Та ми стана странно да си изградя накъв профил за теб, защото ти пък не си проста.. хм шарен свят.

malka_sladuranka
02-10-2007, 15:20
Ее да, по селата дам. Там няма работа освен, ако на близо няма някой по-голям град и там да ходят да работят. Нормално е да няма пари, пък и си е човештинка да се пийне една ракийка. Но колкото и да не искам да го призная, чалгата се слуша основно от простолюдието. :evil: Еее както и да е аз си знам за себе си, че не се включвам към него. :-k

Просто масата от песните са плоски и изтъркани .. не се изисква много за да слушаш чалга.
Та ми стана странно да си изградя накъв профил за теб, защото ти пък не си проста.. хм шарен свят. Ее...и аз не мисля, че съм проста, просто чалгата ми е в кръвта. Харесва ми- факт е, не мога да го променя. Е, ествствено слушам и други неща, но основно чалга. Да добавя, има не малко хора, които харесват тази музика и са доста интелигентни. Както и има не малко хора които слушат тази музика, но не го признават точно заради това, че простолюдието слуша чалга и не искат да си свързват с тези хора.

Amayo
02-10-2007, 15:43
Ми аз попринцип не слушам чалга :lol: (лек виц)
Но ще огранича препоръките ми до няколко хитови парчета. Мразя сякви анелии марии и други бози, истинската чалга е тая на която се топят калории 8) .
ASKO SHEN - LESH DALE и asko shen - kork 8) , кондьо атака микс,
и всичко на Орлин памуков

Amayo
02-10-2007, 15:49
Не мога да разбера защо се смята, че чалгата върви с ефтин алкохол. :evil:

Искаш да кажеш, че средностатистическия чалгар пие винаги само отбрани, отлежали вина за по 1500лв бутилката?! Мухахахах
Дриш като работех в БИАД нямаше петък или събота когато да няма пет шес маси да направят сметка около две три хиляди лева. И то говориме за скромни почерпки. Правили сме рекордна сметка от Х0 000 лева , когато едно шефче няма да казвам кой, си поръча от най скъпото вино - 5 бона бутилката и, не беше само една бутилка.
Мноо ми е интересно да видя някой дето слуша рап или метъл колко най голяма сметка ще направи в Билата и дали ще тича бърже да си върне количката за да не изгори с 20 ст. :lol:

Red.Chil
02-10-2007, 15:55
Ми аз попринцип не слушам чалга :lol: (лек виц)
Но ще огранича препоръките ми до няколко хитови парчета. Мразя сякви анелии марии и други бози, истинската чалга е тая на която се топят калории 8) .
ASKO SHEN - LESH DALE и asko shen - kork 8) , кондьо атака микс,
и всичко на Орлин памуков
=D>

malka_sladuranka
02-10-2007, 18:38
Ми аз попринцип не слушам чалга :lol: (лек виц)
Но ще огранича препоръките ми до няколко хитови парчета. Мразя сякви анелии марии и други бози, истинската чалга е тая на която се топят калории 8) .
ASKO SHEN - LESH DALE и asko shen - kork 8) , кондьо атака микс,
и всичко на Орлин памуков
=D> съгласна тея гореспоменатите анелия мария и т.н не са чалга, това е лигавщина :-D

WILD__BOY
02-10-2007, 19:12
Не мога да разбера защо се смята, че чалгата върви с ефтин алкохол. :evil:

Искаш да кажеш, че средностатистическия чалгар пие винаги само отбрани, отлежали вина за по 1500лв бутилката?! Мухахахах
Дриш като работех в БИАД нямаше петък или събота когато да няма пет шес маси да направят сметка около две три хиляди лева. И то говориме за скромни почерпки. Правили сме рекордна сметка от Х0 000 лева , когато едно шефче няма да казвам кой, си поръча от най скъпото вино - 5 бона бутилката и, не беше само една бутилка.
Мноо ми е интересно да видя някой дето слуша рап или метъл колко най голяма сметка ще направи в Билата и дали ще тича бърже да си върне количката за да не изгори с 20 ст. :lol:

Че мнутрите също пият вино ... ма за гъзария, не защото са ценители ;)
и дриш е мама ти.

Amayo
02-11-2007, 09:20
Не мога да разбера защо се смята, че чалгата върви с ефтин алкохол. :evil:

Искаш да кажеш, че средностатистическия чалгар пие винаги само отбрани, отлежали вина за по 1500лв бутилката?! Мухахахах
Дриш като работех в БИАД нямаше петък или събота когато да няма пет шес маси да направят сметка около две три хиляди лева. И то говориме за скромни почерпки. Правили сме рекордна сметка от Х0 000 лева , когато едно шефче няма да казвам кой, си поръча от най скъпото вино - 5 бона бутилката и, не беше само една бутилка.
Мноо ми е интересно да видя някой дето слуша рап или метъл колко най голяма сметка ще направи в Билата и дали ще тича бърже да си върне количката за да не изгори с 20 ст. :lol:

Че мнутрите също пият вино ... ма за гъзария, не защото са ценители ;)
и дриш е мама ти.
Бате ти колко мутри познаваш. Мога да ти кажа че има толкова интелигентни мутри че настръхваш като осъзнаеш на тия как им сече пипето. Тва че мутрите били тъпи е най големия мит, и определено знаят как да се забавляват и да оценяват скъпите и хубави неща. Сега разбираш ли защо си дриш? :lol:

krisi_l@loka
02-11-2007, 14:36
Охх чалга смао не това :( [-X

Cheesy
02-12-2007, 17:43
Алисия-съблечи ме
Орк.Ориент-бейби
Анелия-вятър в косите
абе аз май само тия си знам аа и Ивана-най-добрата