PDA

View Full Version : dieta+sport



vupros4e
01-31-2007, 19:47
ok,chela sum mnogo ot temite za dietite i za sportvo..i vseki kazva iskam da otslabna na edno mqsto,...e uvi,kak stava tova?i vseki vika dietata +sport...e okey kajete kakva shte da e tazi dieta,s koqto da mojesh da trenirash usurdno bez da ti stava losho,da nqmash sili i da ima rezultat...i drugo ...nqkoi moje li da mi kaje uprajnenie,pri koeto stqgash primerno bedrata i dupeto...krakata i korema...znam,che s tichaneto stqgash vsichko,ama e studeno vremeto da ticham sega navun....ta na men mi trqbva da svalq nqkude 10 kg za 1 mesec,suvsem seriozno....moje da stane spored men,s tochnata dieta i qko sport,ama mi kajete nqkakvi predlojqnie za dieta...v koqto hem qdesh malko,hem qdesh neshto pulnocenno,zashtoto ako go karash primerno samo na zelenchuci,makar i polezni te ni davat mnogo energiq ,za da trenirash...ta ako nqkoi moje da mi kaje,shte mu buda mnogo blagodarna...:P

vupros4eto
01-31-2007, 19:50
smisul zelenchice ne ni davat mnogo energiq,oburkah se....

fitness
02-01-2007, 05:23
taka zna4i za dieta ne e pravilno da se govori po pravilno e rejim na hranene :!: za6toto kak 6te trenirah ne6to sled kato ne si ql cql den nai mnogo d apripadne6 [-X a za uprajnenie za bedrata i dupeto po dobro ot klqkane s 6tanga nqma no ti trqbva fitness zala i tova si e tdudno uprajnenie i ako ne se pravi s golqma tejest pak 6te ima efekt no mnogo malak.probvai da go pravi6 s 150-200kg. i 6te vidi6 :lol: :lol: :lol: :lol: ako ima6 nqkakvi vaprosi svarzani s uprajnenq ili hranene moga da ti otgovorq samo mi pi6i

02-01-2007, 07:52
dieta i rejim na hranene sa edno i su6to ne6to!
prosto po4ni da se hrani6 pravilno i trugni na fitnes - tam trqbva da ima instructor koito da ti kaje uprajneniq i kum koito su6to taka bi mogla da se oburne6 s vuprosi i za hraneneto :)
Uspeh :)

vupros4eto0
02-01-2007, 13:47
da okey fitnes...ama zamislete se ,momichetata za kakvo hodqt na fitnes,za da otslanat,zamislete se momcheta za kakvo hodqt na fitnes,za da trupat masa i relef...e mislq,che ima razlika...puk i okey na fitnes hodih i tam pitah instrukrutkata i tq mi pokaza,nqkolko uprajneniq:povdigane na tazq,s girichki(ne 150-200,kakto kaza fitness...i da dobavq,che i s kakvato tejest da gi pravish,ako ne gi pravish pravilno,pak ima maluk efekt "fitnes4e" :D )ta se chudeh ne moje da dobavite nqkoe drugo uprajnenie za otslabvane,stqgne,dori i da napravish malko relef,ama malko v ramkite na hubavoto...i dieta i razdelno hranene mislq,che ima malko razlika,zashtoto dietata si e s cel da otslabnesh,da se lishavash ot nqkoi hrani-testeni,purjeni,mazni...do kato pri razdelnto hranen-mislq,che tova si e edin vid zdravoslvno...da qdesh pulnozurnest cheren hlqb.salati ala bala(pak otslabvash,no mnogo bavno s techenie na vremeto...)ta dieta+sport,vse oshte subiram mneniq i primerni i ako nqkoi moje da dade takuv da pishe..blagodarq vi :)

02-01-2007, 18:06
зна4и и на мен ми трябва предложение за диета а със спорта -може ли нещо за домашни упражнения?
трябва ми диета с която да свалям 10 кг на месец чувала съм че вареният ориз помага? наистина някой ако може да помогне