PDA

View Full Version : Как доказвате любовта си??



01-31-2007, 20:21
Интересно ми е как според вас се ДОКАЗВА че обичаш някой, всеки си има някви начини, но вие как го правите :P

bungle
01-31-2007, 20:25
С жестове.
Жертви.
Компромиси.

PoisoNGirL
01-31-2007, 20:29
Освен написаните ...уважение, подкрепа.Любовта не е само на думи,а предимно отношение към другия. Искреност,честност и съобразяване с човека до теб.

adoration_
01-31-2007, 21:01
Освен написаните ...уважение, подкрепа.Любовта не е само на думи,а предимно отношение към другия. Искреност,честност и съобразяване с човека до теб.
Съгласна!Всичко се доказва с времето! С отношението към любимия човек като цяло!А не само в определен момент!

svetlidim
01-31-2007, 21:11
С внимание..или обратното.Различно! O:)

mirelinda
02-01-2007, 09:14
Освен написаните ...уважение, подкрепа.Любовта не е само на думи,а предимно отношение към другия. Искреност,честност и съобразяване с човека до теб.
Съгласна!Всичко се доказва с времето! С отношението към любимия човек като цяло!А не само в определен момент!


Suglasna sum s tezi dve mneniq nqma kakvo drugo da kaja

koalka
02-01-2007, 09:21
Например като се прощава, можеш да простиш почти всичко. Казваш колко много го обичаш, но и да го показваш с действията си.Начина по, който го гледам, начина, по който му говоря.

TreeHill
02-01-2007, 10:05
Например като се прощава, можеш да простиш почти всичко. Казваш колко много го обичаш, но и да го показваш с действията си.Начина по, който го гледам, начина, по който му говоря.

сигурно

FiRe_LaDy
02-01-2007, 15:25
Mi s opgled,jestove.Abe seki pyt razlichno.Spored zavisi ....

CVETELLINA
02-01-2007, 15:36
Амии то ако наистина си влюбен в даден човек,винаги могат да се намери начин да му го докажеш..Почва се с думи,след това обаче трябва да се премине и на действия..някакви красиви жестове,дори и с няколко погледа можеш да докажеш любовта си към някого..Не мисля че трябва да се направи кой знае какво,в любовта най-простичките неща,струват най-много :P

PerfectStrang3r
02-01-2007, 16:40
С думи, жестове и т.н. Аз лично мисля, че го доказвам на гаджето ми всеки ден. И тя ми го доказва постоянно ( особено на скоро :lol: :lol: ).

mnogomili4kata-sf
02-01-2007, 17:41
Мен направо си ми го пише на челото...като оставим това "доказателство"- с огромна доза внимание,с компромиси,с прегръдки и мн целувки,нежност,грижовност ако щете дори...с нежността си наистина мога да покажа колко щастлива съм в момента и как искам човека до мен да го усети максимално :oops:

lubovnica
02-01-2007, 22:56
Интересно..как всъщност доказваме любовта си и за коя любов говорим?За онази приятелската,която е толкова истинска и чиста и онази,която ни пали .. но ни изпепелява?

Аз лично не показвам емоциите си или го правя рядко.Обикновенно с шоколад,колко малко хора всъщност са получили шоколад от мен..
И не защото съм самовлюбена,не мога да правя жестове,подаръци и комплименти,просто има различни хора и някой от тях(в частност АЗ) са устроени така,че не смятат за нужно да се хвърлят по врата на половинката си,да ги държат непрекъснато за ръка,през 3 минути да казваш "обичам те","липсваш ми",не е ли по-добре да кажеш просто "приятно ми е с теб"
Да,прошката..Трябва да прощаваме,за да знаем,че ако сгрешим и ние(което е почти неизбежно) да знаеш,че както ти така и някой друг може да прости.
Компромиси..Нормално,всичк сме правили компромиси,аз най-вече със себе си.
Подаръците..Обичам ги,кой не ги обича?
Вниманието..Ето,това е нещото,което всъщност изразява най-голямата любов...към когото и да е..приятел,гадже,сестра ... Когато се нуждаеш от този човек ти му отделяш внимание .. било то да го видиш за по чаша кафе,да се чуете по телефона или просто да му кажеш,че се радваш да го видиш..и наистина изглежда добре.

Ето това са нещата,които всъщност ми помагат да разбера дали съм обичана и желана.... и СЪМ!

kAdrOkoSkA
02-02-2007, 00:17
От мен струи любов! Няма начин да не се усети :wink: С жестове, с компромиси, с уважение, с разбиране, подкрепа... и още и още... но само ако човека заслужава!!!

In4iTu_
02-02-2007, 08:38
Не мисля, че съм се влюбвала, за да доказвам любовта си :?

divo_kotence
02-02-2007, 08:47
любовта не се доказва..тя се показва :-D
хх разбира се че щом обичаш някой мн силно ти ще простиш всички грешки които е допуснал...ше правиш компромиси...ше го уважаваш...с една дума...би дал живота си за него

slan4evo_momi4e
02-02-2007, 08:59
С жестове.
Жертви.
Компромиси.

iiirish
02-02-2007, 11:26
с подкрепа, уважение, компромиси, търпимост, жертви, пренебрегване на самите нас пред другия... и т.н. и т.н. ;)

kobrichka
02-02-2007, 11:39
с подкрепа, уважение, компромиси, търпимост, жертви, пренебрегване на самите нас пред другия... и т.н. и т.н. ;)