PDA

View Full Version : Отмъщение



Наранена и изоставена
01-31-2007, 20:28
Здравейте! Преди няколко седмици с гаджето се разделихме, защото "не съм му покривала критериите". Бяхме заедно от 2 седмици.
Попитах го за какви критерии става дума? Той ми каза, че не съм била "разкрепостена", не съм се носела в черно (представете си!!!) и съм била руса!!! Бахти и простака... аз му казах, че няма да си боядисам косата и да се нося като смъртта, само за да му се харесам и той ме заряза. Да, това не е някаква тъпа шега! Той наистина ме заряза, защото не съм изглеждала според неговите шантави критерии.
Казах му, че няма да си изгоря косата с боя, да си изхвърля всички светли дрехи, да почна да се депресирам (таман да съм му по вкуса) и да прослушам готик, само за да му се харесам. ](*,) :smt013
Той вдигна рамене и след една седмица ми сервира, че си е намерил друга приятелка. :smt012 Скъсахме.
Не можех да повярвам, че ме зарязва заради външния ми вид?!
Помислих си, че ме лъже... и преди няколко дни го видях... с нея... беше наистина самата смърт!!! Черна дълга коса, черна рокля, черен лак... :smt017
За щастие точно, когато излезе от заведението в което беше с нея... зад себе си видях един мой много добър приятел, когото не бях виждала от месеци и го прегърнах от радост... и точно тогава, погледите ни с бившето ми гадже се срещнаха.
Той изглеждаше бесен, но нищо не каза. Все пак, той ме беше зарязал... как можех, аз "блондинката, която вечно е радостна", да се хване с друго момче само за няколко седмици? И то момче, като него самия - метълист!!! Който е рус, също като мен! :lol:
Бившия беше побеснял... виждах го в очите му, обаче нали съм "руса и ограничена", не му пасвах в графика и сега да си оди при оная черната смърт.
А ето го и най-интересното - вчера ми звъни, за да ме моли да му дам още един шанс! :smt005 :smt005 :smt005
Аз го отрязах: "Нали не изглеждам така, както искаш?! За какво ти е такова момиче като мен? Бъди си с оная почернената депресарка и й се радвай!" :smt005
Как мислите, дали го е направил само защото съм била в обятията на друг и той ме е видял (и сега егото му е наранено) или наистина иска да опитаме пак? Ако да - да му дам ли втори шанс?

mirelinda
02-01-2007, 09:26
Skupa pomisli malko toi te e zarqzal zaradi stilut ti naa obli4ana i kosata :-# posle te e vidql v obqtiqta na tvoq priqtel i e razbral kakvo e ispusnal.Re6i sama zavisi ot 4uvstvata ti.No pomisli ako pak te zareja dali nqma da te zaboli pove4e???? :?: :?: :?: :?:

koalka
02-01-2007, 09:30
Добре, че си го отрязала и не си му дала още един шанс.Ограниченият наистина е той, а не ти.Просто може би той избира момичетата по външност, а не гледа друго много по-важни неща, които може би със сегашната му приятелка липсват.Не му давай още един шанс.За две седмици не те харесва повече.

cherinka
02-01-2007, 09:41
Мани го тоя.

Sange
02-01-2007, 09:53
Препоръчвам ти да не се занимаваш с него. Трябва да ти е ясно, че просто те е изревнувал, и въобще не му се е променило мнението за теб. Дори и да се сдобрите, той пак ще си остане същия - нямал смисъл да си тровиш живота.

TreeHill
02-01-2007, 09:58
бех забравил колко весело е тука :-D

SteLiTy
02-02-2007, 06:35
Postypila si mnogo pravilno, na mennie sym v nego se e poqvilo edno chuvstvo na vina, moje bi se e sybudila i nqkakva trypka, no nishto poveche prodylji napred nqma smisal dori da se zamislqsh dali si ne si napravila greshka.. :) :) :)

Nadelina
02-02-2007, 07:12
Kefish me na Max mace... A inache mislq che toq e typ gei i ne se zanimavai s nego.. toi ne znae kfo iska..

divo_kotence
02-02-2007, 08:04
много добре си постъпила...мн се дразня от такива типове като него...зарязва те "щот не покриваш сичките му критерии"....тъпа работа...но както и да е...и по-добре не му давай втори шанс...не го заслужава :-D

In4iTu_
02-02-2007, 08:17
Отрязал те е по най-тъпия начин...и се чудиш дали да му дадеш втори шанс? - естествено, че не...Пък и не е гояма загуба, щом не сте ходили дълго (само две седмици).
П.П: А той покриваше ли твоите критерии?

iiirish
02-02-2007, 11:45
може би наистина е изревнувал когато те е видял, че си в ръцете на друг човек! възможно е това да го е накарало да се замисли какво е изгубил, но... според мен си постъпила повече от добре! поставила си го на мястото му и си му показала, че никой не може да ти казва как да живееш живота си ;) поздравявам те за упоритостта и ината ти ;)

Violenza
02-02-2007, 11:56
Аз не бих му дала втори шанс.
Заразял те е заради външността, което е доста глупаво.
Не си залужава да си с човек, който гледа само външния вид.

П.П. Не си мисли, че онази като ходи в черно е 'депресирана комплексарка' или нещо такова!!!
Наистина си доста заблудена, а и не слагай всички под общ знаменател!!!

FiRe_LaDy
02-02-2007, 12:47
Ne mislq,che shtom ti e kazal tyka i e postypil po tozi nachin zaslujava da se vryshtash pri nego!Ama vse pak ti si reshi dali iskash da mu go dadesh tozi shans.Ako bez nego se chuvstvash dobre ... nedei se vryshta,zashtoto ako te zareje otnovo shte go prejiveesh po trudno.I vse pak reshenieto si e samo i lichno tvoe. :wink:

anubite
02-02-2007, 12:55
Хах. Кажи му, че ще му дадеш втори шанс само, ако се откаже да бъде метъл.

CVETELLINA
02-02-2007, 13:14
пфппф хах незнам,мисля че трябва да си продължаваш напред живота..Точно пък заради човек,който ще мине и така бързо ще си замине от живота ти,не си струва да се депресираш...Пък защо трябва да се променяш заради него?! :roll: Ами да се промени той де хах.. :-D Не мисля,че има някакъв шанс връзката ви,защото според мен този твоят бивш приятел е много повърхностнен,за да те отреже за такава глупост.Той ако не те е харесвал такава, каквато си,защо въобще е тръгвал с теб? :-s

PerfectStrang3r
02-02-2007, 13:22
Махай го :) Продължавай нататък и не мисли за него :)

Undying
02-02-2007, 13:28
Леле каква сладост от победата усещам в поста ти,направо не можах да сдържа усмивката си.Той те е наранил,ти си му отмъстила,сега отново трябва да се съберете,за да намери друг начин да те нарани и ти пък от своя страна да му отмъстиш и така да си играете до безкрай :lol: Ами аз ти предлагам да седнете и да поговорите какво иска от теб.Ако ще си с него ще те приема такава,каквато си,ако не както ти си му казала да си ходи при другата.

bawdy talk
02-02-2007, 15:33
Не му давай втори шанс щом те е зарязал заради външноста ти значи няма чувства към теб и пак ще го направи след време!!!