PDA

View Full Version : Отмъщение



Наранена и изоставена
01-31-2007, 20:30
Здравейте! Преди няколко седмици с гаджето се разделихме, защото "не съм му покривала критериите". Бяхме заедно от 2 седмици.
Попитах го за какви критерии става дума? Той ми каза, че не съм била "разкрепостена", не съм се носела в черно (представете си!!!) и съм била руса!!! Бахти и простака... аз му казах, че няма да си боядисам косата и да се нося като смъртта, само за да му се харесам и той ме заряза. Да, това не е някаква тъпа шега! Той наистина ме заряза, защото не съм изглеждала според неговите шантави критерии.
Казах му, че няма да си изгоря косата с боя, да си изхвърля всички светли дрехи, да почна да се депресирам (таман да съм му по вкуса) и да прослушам готик, само за да му се харесам. ](*,) :smt013
Той вдигна рамене и след една седмица ми сервира, че си е намерил друга приятелка. :smt012 Скъсахме.
Не можех да повярвам, че ме зарязва заради външния ми вид?!
Помислих си, че ме лъже... и преди няколко дни го видях... с нея... беше наистина самата смърт!!! Черна дълга коса, черна рокля, черен лак... :smt017
За щастие точно, когато излезе от заведението в което беше с нея... зад себе си видях един мой много добър приятел, когото не бях виждала от месеци и го прегърнах от радост... и точно тогава, погледите ни с бившето ми гадже се срещнаха.
Той изглеждаше бесен, но нищо не каза. Все пак, той ме беше зарязал... как можех, аз "блондинката, която вечно е радостна", да се хване с друго момче само за няколко седмици? И то момче, като него самия - метълист!!! Който е рус, също като мен! :lol:
Бившия беше побеснял... виждах го в очите му, обаче нали съм "руса и ограничена", не му пасвах в графика и сега да си оди при оная черната смърт.
А ето го и най-интересното - вчера ми звъни, за да ме моли да му дам още един шанс! :smt005 :smt005 :smt005
Онзи не ме заслужавал и разни такива... :smt005
Аз го отрязах: "Нали не изглеждам така, както искаш?! За какво ти е такова момиче като мен? Бъди си с оная почернената депресарка и й се радвай!" :smt005
Как мислите, дали го е направил само защото съм била в обятията на друг и той ме е видял (и сега егото му е наранено, само защото за толкова кратко време съм успяла да "забия" друго момче) или наистина иска да опитаме пак? Ако да - да му дам ли втори шанс?

bungle
01-31-2007, 20:38
Детски истории.

Заеби го тоя. [-X

PoisoNGirL
01-31-2007, 20:48
Ne si dlujna da si promenqash izcqlo vunshniq vid samo zaradi edno momche.Shtom e trugnal s teb kato si izglejdala taka,zashto vuobshte go e napravil? a i drugoto- ne sudi za choveka.. az sushto hodq vse s cherno i sum s cherna kosa i lak ,no ne oznachava ,che sum smurtta.Vseki chovek si e individualen.I vse pak za nego shte e po-dobre da si nameri takava za da ne mrunka ,che neshto ne mu haresva.Toi e ogranichen shtom izbira momicheta samo po vunshniq vid.Nikakuv vtori shans a i nali si mu go vurnala kato te e vidql s drug.Kefi se na jivota i verno si hvani drug \:D/ :-D

sh3_1s_7h3_0n3
01-31-2007, 20:50
Наранена и изоставена, струваш ми се много над тези неща, за да се занимаваш с глупости :) продължавай напред и го заебавай тоя... 'Сетила се Мара да се побара'... тоз доста е позакъснял с обаждането :) въобще... теглиш му една майна и да се оправя като има толкова претенции :-D

vvs_go
01-31-2007, 21:16
mali toq e basi komplexara koi znai kolko si hubava napravo si po moi vkus a toq da te razkara

jimmybones
01-31-2007, 21:27
ako e istina vsi4ko deto pishesh nai gore .... malee neznaeh 4e i tova go ima u nashta rodina :D takiva degradirali mozuci na deca ... tc ;) momcheto shto i toi ne se promeni da se izrusi i da stane lyubovnika na azis ;] pfu deca

fitness
02-01-2007, 05:42
bahti kopeleto :-D v nikakav slu4ai nen se vra6tai pri nego [-X

Mishlence
02-01-2007, 07:17
'Сетила се Мара да се побара'... тоз доста е позакъснял с обаждането :) :-D
подрепям мнението ти \:D/

Alerta
02-01-2007, 07:46
Хах...
Докато си моя не те искам, ама ако друг може да е с теб те искам обратно...
Ебати лапешкото мислене има тоя...